Pagrindinis puslapis Vidurinės Azijos Aviganiai
www.alabai.info

DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas   Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

Su dokumentais ar be?
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3  Toliau

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Apie veislę
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Pir. 08 18, 2008 11:20 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

juta:
pabandziau ideti foto, kurias padariau pas Gintara jo 'misko trobelej' Smile
Taigi, Ai-kita yra to Shukur'o anuke, t.y. kaip Gintas issireiske - as pirma 'uzhimbridinau', po to - 'atimbridinau' - atsiveze is uz Maskvos kale, nuo jos gavo Efa (yra foto), po to suvede Efa su Shukuru ir gavosi Aikita (ir kiti dar buvo aisku, nespejau visko isklausineti, nes veziau pas ginta i svecius jo sena drauga-veterinoriu, toks sutapimas, kad jis ir musu seimos draugas, o tas veterinorius kadaise padejo uzmigdyt Shukur'a.. kai jam buvo 16 metu.. klausiau Gintaro, kas buvo? sako- nieko, pamaciau kad pjauna suni atsigules (jau kojos nebelaiko).. tai kam kankint garbinga suni? senatve.. tai ir uzmigdem.. o Zigmas (veterinorius) sake: ir kapa man rode jo.. po obelim, akmuo, graziai viskas Smile tai va tokia istorija..
tiesa, del dok-u - taip, Shukur aisku turejo, ir kale is Maskvos irgi, o va Efa nepamenu, rodos dar turejo, tik jau Aikitai (visai tai vadai - nebedare.. ) nu, as nesiimu sprest ar tai negerai, ar kaip.. cia jo reikalas Smile Gintaras savotiskas zmogus, su savo principais ir mastymu, jis visiskai nesuinteresuotas veisimu ir kai klausiau, nuo ko Kikitas, sako, a va cia toks azijatas gyvena netoliese (prie Aukstadvario), baltas, kai suvedziau Aikita - buvo jau 13 metu.. bet - labai geras.. klausiu - o vardas? o dokumentai - sako, nepamenu vardo, dokumentai - o kam?!.. Laughing Laughing Laughing
tai tiek ziniu, Juta, tikiuosi mano mini-reportazas jums patiks, as gal ne viska isiminiau ka man ten pasakojo tie du draugeliai, sedejom prie azuolinio stalo, sale gulinejo draugiski azijatai Smile buvo labai skani zolyciu arbata, fantaskiska muzika (Enija - dieviskas balsas!) , zvakes ir puikios istorijos is azijatu elgesio ir gyvenimo Smile taip kad mano kelione pavyko Smile
laukiu Jusu ispudziu apie siuos suniukus Smile

http://picasaweb.google.lt/finpresta2/GINTOAZIJATAI
Atgal į viršų
juta

Prisijungė: 2007 09 26

PranešimasParašytas: Pir. 08 18, 2008 12:50 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Redi
Nu, aciu labai uz pataisymus!!!Bet pasakykit ka daryt, kad nuoroda pasibrauktu Wink
Labai idomu buvo fotkes ziureti!!!!Shukur labai patiko, netgi labai labai!Efa irgi grazi kale, ypac korpusas, galva mazoka, bent jau atrodo.Aikita irgi , tarpkitko, galva, snukis lengvoki, o korpusas atrodo grazus!(As gyvai nemacius negaliu tikrai zinoti!Dabar rasau, kaip man pasirode is fotkiu!)O kur tas "Vaikutis", kuris nuo Shukuro, dabar randasi?Kikitas man panasus i Turana, sudejimu, aisku, "nesiuolaikinis tipas". Nors perziurejus ismatavimus kokiu 80-tu metu, tai vidutiniskas ugis patinu70-76cm, riesas 14-05cm,( kalbu apie aborigenus) palyginus dabartinius tai cia jau tokiu matmenu kales Crying or Very sad O Turan spalva tigrine sviesesne, ne pilka, gal taip atrodo, kad issiseres Wink
Del dokumentu tai pasaka be galo-nu kodel zmogus turedamas gera suni (ar kale) nenori jo veisti???Juk perka, moka pinigus, reiskia domisi ta veisle, ta linija ar tuo veislynu, zodziu, neatsitiktinai renkasi is turgaus kiemui saugoti, o paskui, "ai, nezinau su kuo sukergiau"Taip ir nesuprantu, kur cia tas gerumas tokio veisimo-neaisku nei kas su kuo, nei nuo ko, nei kaip Crying or Very sad O gal tas Shukur vis delto turejo kergimu normaliu, t.y. su popieriais?
As dabar , aisku, kalbu kaip suinteresuotas asmuo, ieskantis patino savo kalei, bet rimtai nesuprantu, kodel suo pasidarys prastas vien todel , kad eis i parodas.
Beje, atrodo Shukur parodose dalyvaudavo?(Is nuotrauku)
O Balto su katinu tai tikrai fainuoliukas, toks trumpulis, o dabar ziurek, koks briedis isaugo Laughing
As tai labai uz katinus , ypac, kai auga jauni azijatai, pripranta prie katinu, reaguoja i juos be idomumo, nesivaiko ir iseje pasivaikscioti, o tai labai patogu, be to maziau galimybiu po masina pakliuti ir ir, nulekus i svetima kiema paskui svetima katina, gauti i dantis grebliu!!! Very Happy
Matau pavyko savaitgalis-azijatai, muzika, relax, zodiu, pilnas Laughing
Gaila , kad prie musu neprisijungia niekas, gal dar ka nors iskastu!
As ruosiuosi vaziuoti i kluba, paziuresiu registruotus klube azijatus, jei gausiu adresa, nuvaziuosiu paziureti, gal ir pafotkinti pavyks!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Pir. 08 18, 2008 2:21 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

juta: Gintaras turbut klonuos - veist nenori.. Wink Laughing Laughing Laughing
sake: azijatus gali veisti tik tikri aksakalai Smile) o Lietuvoj toks vienintelis - tai as! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing aisku, jis bajeruoja (nepagalvokit, kad kiek rimto pasake!!) - jo tokia maniera - atsishutkavoja kai nenori aiskinti Smile))
Shukur yra sukerges apie 45 kales! is visur veze pas ji (tada dar vilniuje gyveno, berods, Filaretuose)... Veze ir is Kaliningrado, is Rusijos ir t.t. Sake, bet kokiu nekergiau - arsirinkdavau.. Buvo atveze ir tokiu, kuriu dantys kreivi (o seimininke aiskino, kad su lenciugu gavo per dantis, sake, tokiu nepakenciu - melagiu, ka as durnas visai? neskiriu, kad dantys visi i skirtingas puses uzauge.. ) zodziu, sukergtu su Shukur'u kaliu tikrai yra ir reiktu ta geneologija tiesiog pasidometi, dar Gintaro isklausinesiu, bet kaip supratau, jis tik zino Shirvintuose atidaves savo kale Shukur'o, bet ne tam Algiui (veisejui), o kitam, sake: siaip, zmogelis ir tiek, norejo azijato (o gavo Shukuro palikuoni, (kale) ir gal to net nezino, laiko patvory, kaip jus sakot )..
Shukur - legendinis suo, jis buvo kovinis, ne tik puikaus eksterjero (nu, neveltui Rusijos chempiona turejo, nors ugio buvo 'tik' 79 cm - kaip dabartiniams, nedaug!) ir sunis pjove - kaip darba atliko Smile taip TUR BUTC!! Laughing Laughing Laughing parodose vingio parke jis dalyvavo (kaip sake Gintas, ejau ten tik pazinciu reikalingu uzmegzt Wink) pasakojo, tik ateinu su draugu i paroda (tas patinas berods kur foto 'vaikutis' - jo draugo povilo buvo, nuo Shukuro..), palieku Shukura prirista su Povilu, einu alaus atsigert.. ziuriu: klyksmas - is tolo matau: Shukur pagriebes senbernara i dantis ir jau dabaigineja! saukiu draugui: "Uz ausu griebk ir kelk i virsu!! kuo auksciau!" o pats begu, tas pakele - svorio neislaike ir paleido, dabegau - aciu Dievui! gyvas! (senbernaras).. Laughing Laughing sako, su bulterjerais ir stafordshyrais suleisdavo, kuriu seimininkai baisiai gyresi ir patys to norejo, net lazybu ejo ant savo Shukuro Smile
aj, zinai, kai dar pats toks 'vejo pamusaliukas' tas Gintaras, tai galejo ir paissidirbinet su tuo azijatu - kodel gi ne?! nebuvo pralaimejes nei vienos kovos savo karjeroj!
neveltui jis Jums patiko, juta, turit gera intuicija! Laughing Laughing Laughing
beje, admin. nieko neraso cia mums, as dar pamenu, ji ir anksciau apie Imir sake, kad kergtu su juo.. Smile
man jo galines kojos patinka (kolkas, jei ka, net labai! Embarassed Laughing turiu punkteli ant tu koju (gal durnai, nezn., bet man po galvos - antras reikalas, tik po to krutine eina..) ale kad lb jaunas dar, nezn kaip tai - veisimui? butu 4-5 metu - tada jau suo matosi - susiformaves pilnai, igaves savo jega... Smile
na, pasakokit kaip seksis klube, gal nuotraukyciu fainu - lauksim! Smile)

beje, i picasa kai dedat, lb paprasta - paziurekit adresa, nusirasykit ant lapelio - pradedant http://picasaweb.google.lt (ir taip toliau, tiksliai iki flesho, taskelio ir t.t. ir atkartokite savo puslapyje kur 'Atsakymas".. tiesiog surinkite ant klaviaturos, tada paspauskite "Perziura" ir isitikinkite, kad pamelynavo ir pasibrauke Smile
jei pradzioj eilutes bus netikslumu (ar vidury), nerodys - tada ieskokit klaidu Smile
o kopijuoti irgi lb paprasta, bet as asmeniskai kopijuoti jau veliau ismokau, pradzioj tiesiog rasydavau Embarassed Embarassed Embarassed (irgi 'kompiuteraste" kieta.. WinkWink))))
aciu Jusu vyrui - man Turan zinokit tikrai labai patinka..
tebunie senovinio tipo, ale man tas pats, jis bent jau i suni panasus, ne i drambli! WinkWinkWink ne, as tiesiog galvoju, man ivairus azijatai patinka, as ju kaip tik ivairiu noriu pazint kuo daugiau, ir tie pagal Gintara 'nepagadinti' dirbtinu pagerinimu - jie kakaip ir neaptunka kaip sita kale pavasarine.. be abejo, judejimas viska parodo, jei azijatas nejuda lengvai - "batai"! - arba auginimo ir laikymo netinkamo, arba genai 'lievi' Smile as nemaciau Farxan'o kai jis bego ringe (ir uz ringo irgi), tai Jum geriau sprest Smile
Atgal į viršų
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Pir. 08 18, 2008 2:49 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

P.S. beje, neuzsigaukit, dideliu meskinu augintojai, apie tuos 'dramblius' , as geraja prasme juokauju, - dabartiniai azijatai - akseleratai (gal ir ne tik azijatai, gerai pagalvojus), nieko cia blogo nematau, kaip juta teisigai pastebejo, dabar jau kales tokio ugio, kaip anksciau - patinai, kazkas vis keiciasi pasaulyje... Smile
Atgal į viršų
juta

PranešimasParašytas: Pir. 08 18, 2008 4:04 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Redi
Nu as nukopijavau ir iklijavau i atsakyma, ta tai moku Laughing ,bet man nepasibraukia ta nuoroda ir nors tu ka nori!!!
Nu jo, del judejimo, tai sutinku, man irgi tas ne paskutinej vietoj. Tik pradeda suo judet ir mano nuomone aisku.Dar labai noriu su xarakteriu gauti patina, tas irgi labai sverbu!
Tai gal jei jau su Gintu kontakta uzmezget, pavyks suzinoti, kur dabar kokie palikuonys Shukuro gyvena!Nors, jauciu, sunkus tai dalykas! Crying or Very sad O kaip gaila...As dar tais laikais bulterjerais domejaus, kai Shukur parodose dalyvavo, nors kaukazai ir azijatai jau trauke Very Happy
Del Farxano, tai su jo kojom kaip ir viskas tvarkoj, nieko blogo nera, bet jo riscia tokia, kai kojos neatsispiria stipriai, zodziu , nebuna kazkokios dalies sekundes ore, bet lyg plaukia, nu as ne poetas, sunku papasakot, ai , nu ir nesvarbu!
O ugis patino 79cm., tai skaitau labai geras, as asmeniskai, nenoreciau aukstesnio , nei 80cm., nors ir mazi man nepatinka, nu jei maziau nei 74cm pvz.
Bandysiu ikelti Jutos fotkiu !
http://picasaweb.google.com/sauliusgausas/AkNukerJurmala02
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Lina

Prisijungė: 2007 10 15

PranešimasParašytas: Pir. 08 18, 2008 4:33 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

redi: o kas Shukur tevai yra ??? Very Happy Rolling Eyes Embarassed turbut СУМБАР ir РЕДЖА ?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Pir. 08 18, 2008 4:51 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

labai grazi Jurmala, laaabai! o ji su hayla giminiuojasi ar ne? Rolling Eyes
ji man kitokia nei turan, ir man jie abu savaip labai faini Smile
o koks xarakteris Jurmalos? kaip su zmonem? kaip su sunim?
ar i svecius galima pas jus uzeiti? Laughing Laughing
zinot ka jis man pasake - Gintaras - kai paklausiau: o kodel jiems dok-u nereikia? jus gi va - turite pasa? sakot, Jusu azijatai - super-puper protingi - tai popierelio reiketu.. WinkWink
as juokais, aisku..
o jis sako: jiems greit pasus duos! zmogaus pasus, ne suns! Smile sekanciam ar dar sekanciam gyvenime.. Smile jie jau nebe sunys ... Smile)))
o kai pastebejo man toki zvilgsni..hm-hm.. skeptiska, kreiva.. Razz tipo: cia kazkoks jau.. nukrezejimas.. Rolling Eyes Laughing Laughing pasitaise iskart: svarbu - koks pats suo - ne jo popieriai! as esu biologas, su azijatais 32 metus, as matau suni! man tie popieriai nereikalingi, kas pazint ta veisle! Smile)
tiesa, man patiko, vaziavom prie saltinio aukstadvary vandens pasisemt, ten tokie jaunuoliai tupinejo pagere, su Mix'u rankoj, drekino majkes (buvo karsta).. Gintas juos 'atshylino' is ten graziai - su alkoholiu cia nevaiksciot! nueikit va uz aptvaro.. visi saltiniai - sventa vieta, jos negalima tersti.. vienas sako: reikia moneta palikt laimei (atidare tokias medines namuko dureles, parode), cia primetyta - o gintas sako: reikia ir anas isrint, jokiu pinigu cia ne metoma, cia gali tik pasimelsti Smile.. tie jaunikaiciai atsiprase, sako: mes cia is vestuviu - netoliese.. Smile
na, zodziu.. jis kazkokiu savo teoriju prikures ir i azijatus kaip veisle ziuri tikrai rimtai (turejo ir is uzbekistano kale, ir vietiniu, ir is Rusijos, visokiu laike, nuotrauku pas ji - begalybe SmileSmileSmile
jis man kazkaip palankus (nors prasiau tik kad padetu azijatus auklet, pakonsultuotu, tai sita jis man pazadejo..), kolkas ka paprasiau - viska padare, galiu dar pabandyt paprasyti surasti savo senus rysius, kas su Shukuru buvo kergta - gal ir to neatsakys?! Rolling Eyes Embarassed gal nebusiu perdaug nagla? Embarassed Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
as tai biski del baltuko pergyvenau, todel ir norejau su juo pasikalbet - tas darosi nevaldomas, eina kur nori, gudrauja, krosu begiot - bando issimuilint, piktas.. zodziu, man kartais toks jausmas, kad mes - sau, o Baltosa - sau.. ir taip paraleliniuose pasauliuose ir gyvenam, neina susitart.. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing jei jis nori - klauso, jei ne - tik vyras gali ji paveikt - atsistoja, rezteli balsu piktai - tada matau pas Balto tokia snukio israiska, kaip vaikystej budavo - kai gerai per snuki gaudavo (kad net skrisdavo iki sienos! o as piktdziugiskai rankytes tryndavau: ot gerai dave! tam maziui! ale koks naglas!! Embarassed Embarassed Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ).. va, tokios tokeles.. Smile as, kadangi neplanuoju 120 kg sverti (kaip vyras), o azijatai gerbia fizine jega, tai manau sau: paklausiu Ginto - matet, koks nedidukas, kaip jis tokiu tyliu balsu ir ramiu tonu sugebejo suvaldyt tokius zveris, kokius pats laike?! Rolling Eyes Rolling Eyes Laughing
va taip ir prasidejo mudvieju bendravimas Smile
Atgal į viršų
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Pir. 08 18, 2008 5:07 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Lina: jei zinociau, pasakyciau! Smile o ka, radot ka nors? is geneolog.medzio?
pasidalinkit! Smile
as dar pasiklausiu Gintaro, o gal jus ir taip jau zinot?
tiesa sakant, man pas ji bunant tiek parodo foto's ir papasakoja visko, kad vardu, vietoviu ir zmoniu as jau nesiimu isiminti taip iskarto! nors imk ir uzsirasinek, kai snekam, garbes zodis! Smile Embarassed Embarassed
supraskit, juk as visai 'zalia' tame, tik metai su biskiu - kai isvis isgirdau zodi 'azijatas' Embarassed Embarassed Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Sad Razz
o kai ima kalbeti man apie kales, patinus, miestus, vadas, dar kaip jis ir pats viska prisimena, Dieve mano?! Wink))) kiek turejes, kiek mates, kiek Azijoj, kiek Rusijoj, kiek Lietuvoj.. Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes ox-ox.. Laughing
Atgal į viršų
Lina

PranešimasParašytas: Pir. 08 18, 2008 5:32 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Siek tiek zinau.. pas Mavi yra Shukur'o brolis Shamil'as, garsesnis uz Shukur'a Smile ... Shamil'o ivertinimai: "отлично" "Победитель" ЛК ЛПП
"Чемпион Балтики -1991г." ОКД-III КС-III ..... Kiek ziurejau JAV, Gruzijos ar kazkur panasaus pabrezia butent Shamil'o linija, nes yra kiek supratau stipri aborigenu linija Smile... taip pat Shukur'as dar turejo broliu: ШАНХАР ("отлично"/ вл. п-к "Красная Звезда"), ШАКУР ("отлично"/ вл. Буяк С.Н.), ШИРХАН (вл. Семенов А.В.) .... apie daugiau duomenu nera... Jie gime yra 1987-01-07 Smile ...

o Shamilo palikuoniu dabar yra latvijoje, gaila, kad trecios kartos Sad
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Lina

PranešimasParašytas: Pir. 08 18, 2008 5:43 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dabar siek tiek pasvajosiu Smile Twisted Evil ... jei butu galimybe vesti kale i Rusija tai patarciau vezti pas Larxano sunu Enish Zabeidax, nes jis yra siek tiek svelnesniu liniju ir duoda grazesnius ir perspektyvesnius palikuonius Smile ... o taip tai Akgiusho linija yra Ukrainoje neblogai issaugota pacioje Alu-Crimea ... vienoje nuotraukoje ziuri i jo palikuone, tai matai pati ji Smile !!!! ...

o Shukur'o broliu nuotrauku noresite ? Twisted Evil Embarassed Rolling Eyes
Atgal į viršų
juta

PranešimasParašytas: Pir. 08 18, 2008 7:00 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Juta su Xayla manau nesigiminiuoja, bet tikrai panasios Laughing As , kai pamaciau Hayla pirma karta, tai net nustebau.Ir siaip sito veislyno sunys atpazystami.
O as tai nesutinku su Gintaru, kad popieriai nereikalingi, kad pazint suni. Netgi labai idomu butu zinot pvz. kokie Turano proteviai, o tai dabar, kaip koks pamestinukas Crying or Very sad O ir patys turkmenai zino ne po keturias kartas savo sunu, jei tai butu nesvarbu, tai tikrai nesidometu. Juk taip gali tiketis kazkokiu rezultatu veisdamas.Taigi pagaliau niekas nezinotu nei Juodojo Ekimeno nei Baltojo Ekimeno, nuo kuriu ir vedamos praktiskai visos dabartines linijos, nu bet mes Ginto nepakeisim, kiek suprantu(O gaila Wink )Nu bet turi drasos Gintas, nebijo veltis i konfliktus:) Siais laikais ir uz nieka gali gauti kaip sakant "i bliuske", saunuolis, moka ,matyt, iteigti zmonem savo tiesas!
Atgal į viršų
juta

PranešimasParašytas: Pir. 08 18, 2008 7:02 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Lina rašo:
Dabar siek tiek pasvajosiu Smile Twisted Evil ... jei butu galimybe vesti kale i Rusija tai patarciau vezti pas Larxano sunu Enish Zabeidax, nes jis yra siek tiek svelnesniu liniju ir duoda grazesnius ir perspektyvesnius palikuonius Smile ... o taip tai Akgiusho linija yra Ukrainoje neblogai issaugota pacioje Alu-Crimea ... vienoje nuotraukoje ziuri i jo palikuone, tai matai pati ji Smile !!!! ...

o Shukur'o broliu nuotrauku noresite ? Twisted Evil Embarassed Rolling Eyes

Del Enish tai as jo gyvo nemaciau, Larxan maciau, tai man patiko!
O foto , aisku, noresim!!!Tik gal reikia keltis i foto tema? Inga nieko nesako Rolling Eyes
Atgal į viršų
Lina

PranešimasParašytas: Pir. 08 18, 2008 10:05 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Haila ir Jurmala giminiuojasi per Danila Banchoriot'a Very Happy o Faustas su Haila per Fenecka Very Happy Smile
Atgal į viršų
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Antr. 08 19, 2008 10:12 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Lina: labai laukiam nuotraukyciu (idomu palyginti) broliuku, ypac Shamilio idomu pamatyt, ten galva turetu buti ispudinga! Smile)
Shakur buvo neauksto ugio, kaip jau minejau, ale svere apie 90 kg ir nei laso riebalu Smile bet kas idomu, pjove ir avis! Gintas pasakojo, buvo protingas, pats nepuldavo, bet atvesdavo savo gauja (turejo dar 2 kales) ir suorganizuodavo puolima Smile) butent jo gudrumas ir intelektas labiausiai zavejo jo savininka, nors aisku, ir koviniai sugebejimai - taip pat Smile sake, sugebedavo issimuilinti is uzdaru patalpu, isstumdavo langu stiklus, ju net nesudauzes (su nosim padirbejes) - grizti, matai vejelis traukia per kambari, lange skyle, stiklas tvarkingai voliojasi ant zoles ir Shukuro - ner! Laughing Laughing Laughing is voljero islipdavo, nors tu ka nori daryk, pasidarydavo praejima ir kai su gatves plytelem uzremtas tinklas - visvien ziuri - jau strakalioja laisvej, dziaugsmingas ir xytras, artyn neina, zino kad "prisidirbo".. SmileSmileSmile

Juta: galim keltis i "Kraujo linijas" jei ka.. su Shukuro broliais ir veisimo tema? Wink))
Atgal į viršų
Indrė

Prisijungė: 2007 10 13

PranešimasParašytas: Antr. 08 19, 2008 11:44 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

redi, siemet ir Livia turejo susidurima su avimis (pirmakart mate toki padara). Is kluono netiketai isleke 6-7 palaidos avys ir varo tiesiai i mus su Livia. Tai ta vienai uz snukio, kitai uz pakarpos griebe... Gerai, kad prisirisus ja buvau, nu bet vos islaikiau. Embarassed Dar ilgai nuraminti negalejau. O vyrai stovi salia ir kad juokiasi, juokiasi. Ot, avigane Very Happy
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Antr. 08 19, 2008 11:58 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Indre: nu, nesistebiu, jei nuo vaikystes nepratusi - padaras su keturiom kojom jiems atrodo itartinas, ir dar BEGA!! ot cia tai jau - laikykis! Laughing Laughing Laughing
kad vos islaikei, tikiu - pati vakar su Bombonesiu ejau pasivaiksciot (dar is voljero - neissilakstes buvo, kale rujoja atskirta - jam ner su kuo issidukti, gaza nuimt) - tai zinokit, jis rrrauna i prieki - jam vienodai, kas ten 'tabaluojasi' ant pavadelio galo Embarassed Rolling Eyes (o tai buvau as! Laughing ) tai va, ir 'skraidziau' su juo po pievas.. jegos turi kaip versis - o mano pasukavimai jam gyliai neidomus - apsimeta kurcias.. Evil or Very Mad
bet manau kad ir dabar galima butu juos pripratint prie aviu, jei labai reiketu - matytu nuolat savo teritorijoj, pora kartu rezteltum per snuki "Negalima!!!" - ir ziurek, imtu saugot (kaip kiekviena savo seimininkui priklausanti daikta! Smile))
Atgal į viršų
Indrė

Prisijungė: 2007 10 13

PranešimasParašytas: Antr. 08 19, 2008 12:33 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

redi, tai zinoma, kad reikia pratinti prie tokiu gyviu. O ka ji, miestiete? Very Happy Is kur ten jai zinot, kas cia vyksta ir kas cia tokie. Gal cia tokie sunys keisti ir ja puola??? Laughing
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Antr. 08 19, 2008 1:45 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Indre: Laughing Laughing Laughing oj, cyryyrkai! Laughing Laughing
Livusia avys uzpuole! Laughing nu, sunys-ne sunys - ale patarsyt spejo! del viso pikto! Laughing gerai kad ne uz gerkles stvere, o kaip sunis - uz galvos ir xolkes! Smile
sakiau, kaip musu Baltuskinas dirbtini arkli norejo uzpulti? Rolling Eyes Laughing
prie Traku restorano vengru, toks stovi - arklio iskamsa, tipo, visu ugiu - bet dirbtinis! tai Baltukui shokas buvo Shocked ka cia tas arklys stovi - ir nejuda, aplojo, tas tyli - buvo pasiryzes pribegt, ale neleidom (ka cia zmones juokinsi? prie parduotuves.. Wink Laughing Laughing Laughing
Atgal į viršų
juta

PranešimasParašytas: Antr. 08 19, 2008 2:27 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

redi rašo:
Lina: labai laukiam nuotraukyciu (idomu palyginti) broliuku, ypac Shamilio idomu pamatyt, ten galva turetu buti ispudinga! Smile)
Shakur buvo neauksto ugio, kaip jau minejau, ale svere apie 90 kg ir nei laso riebalu Smile bet kas idomu, pjove ir avis! Gintas pasakojo, buvo protingas, pats nepuldavo, bet atvesdavo savo gauja (turejo dar 2 kales) ir suorganizuodavo puolima Smile) butent jo gudrumas ir intelektas labiausiai zavejo jo savininka, nors aisku, ir koviniai sugebejimai - taip pat Smile sake, sugebedavo issimuilinti is uzdaru patalpu, isstumdavo langu stiklus, ju net nesudauzes (su nosim padirbejes) - grizti, matai vejelis traukia per kambari, lange skyle, stiklas tvarkingai voliojasi ant zoles ir Shukuro - ner! Laughing Laughing Laughing is voljero islipdavo, nors tu ka nori daryk, pasidarydavo praejima ir kai su gatves plytelem uzremtas tinklas - visvien ziuri - jau strakalioja laisvej, dziaugsmingas ir xytras, artyn neina, zino kad "prisidirbo".. SmileSmileSmile

Juta: galim keltis i "Kraujo linijas" jei ka.. su Shukuro broliais ir veisimo tema? Wink))

Redi
Galim keltis, vos tik uzsimezga diskusija ir nupjaunam gryba i sona Laughing
O del Shukur aviu puolimo tai gerai, kad jis gyveno ne pas piemeni kalnuose kur nors, kitaip dieneles butu suskaiciuotos Wink
Linai
paziurejau del haylos ir kutos giminystes, jo jo, haylos senelis o Jutos tevas Danila.
Atgal į viršų
juta

PranešimasParašytas: Antr. 08 19, 2008 2:30 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Lina rašo:
Siek tiek zinau.. pas Mavi yra Shukur'o brolis Shamil'as, garsesnis uz Shukur'a Smile ... Shamil'o ivertinimai: "отлично" "Победитель" ЛК ЛПП
"Чемпион Балтики -1991г." ОКД-III КС-III ..... Kiek ziurejau JAV, Gruzijos ar kazkur panasaus pabrezia butent Shamil'o linija, nes yra kiek supratau stipri aborigenu linija Smile... taip pat Shukur'as dar turejo broliu: ШАНХАР ("отлично"/ вл. п-к "Красная Звезда"), ШАКУР ("отлично"/ вл. Буяк С.Н.), ШИРХАН (вл. Семенов А.В.) .... apie daugiau duomenu nera... Jie gime yra 1987-01-07 Smile ...

o Shamilo palikuoniu dabar yra latvijoje, gaila, kad trecios kartos Sad

Redza tai cia ta is Leningrado, kiek suprantu?
Jei taip, tai man asmeniskai Shukur yra pats graziausias, bent jau is foto tai tikrai!O ivertinimai tai zinot, kas daug isstato i parodas, tas susirenka tuos cempionus Wink
Atgal į viršų
Lina

PranešimasParašytas: Antr. 08 19, 2008 2:38 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

man asmeniskai tai nei vienas nepatiko Sad... O gal kas zinot kas per veislynas buvo "Baltiskovo zavoda"? Confused
Atgal į viršų
juta

PranešimasParašytas: Antr. 08 19, 2008 2:50 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tai Leningrade ir buvo tas veislynas
Atgal į viršų
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Antr. 08 19, 2008 2:57 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

juta: aiksu, kad naglas - kad avis pjove! asilo galva! Evil or Very Mad siaip as pastebejau ir pas musiskius - jei juda, bega - griebt! paskui paziuresim, kas ten ir kaip... Wink))) o Shukuras buvo kovinis suo, jam pjaut - i krauja iauge (aisku, ne kaip visiskas besmegenis - viska kas juda).. Smile manau, gal treniravosi, nes pries duodant komanda savo gaujai uzpulti, sake, pirma suvare tas aveles i kalna tvarkingai visas, o tik tada isgasdino ir kai jos eme is ten leistis, jo 'parankines' jas puole Smile sake Gintaras, mes specialiai nieko nedarem, norejom spektakli paziuret, kaip bus Smile)) matem, kad tas jau kazkoki plana rezga.. Smile)) (avis, aisku, ne jo buvo... Wink)))
o kad parodoj puole Shakuras - nu nich nei kiek nesistebiu!! ten jei sugebetu kas atsiristi, puse susipjautu.. Laughing Laughing Laughing nebent bailus kokie pasitaikytu, kurie pabegtu.. Wink))) nu, galima aisku sakyt, kad jie kvaili, jei taisykliu nesilaiko ir seimininko klausyt nenori, as tai beveik garantuota, patektu ten musu kale, irgi matytu tik dideli lauka sunu, su kuriais galima pasipesti! Wink)) nu, ji skaito, kad toks jos darbas! Smile kaip ja smerkt? Rolling Eyes Embarassed
Atgal į viršų
juta

PranešimasParašytas: Antr. 08 19, 2008 3:00 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Del pjautyniu tai 99% taip ir turetu buti Laughing
Dar perziurejau foto Shukuro, nu man jis labai grazus, snukis platus, akys mazos, korpusas irgi atrodo nesiauras, zodziu man jis grazus!
Idomu, gal yra kas mate ji gyvai, tai galetu pasidalinti!!!
Atgal į viršų
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Antr. 08 19, 2008 3:46 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

juta: cia gal tas ir buvo Baktijskij zavod, kuris sugriuvo, ten sake ar reforma kazkokia buvo, ar kas, kad viska naikino, jie issikrauste, tai tada ir pavyko Gintarui Shukura gauti (siaip jie ten sovietu laikais kaip 'zavodcikai' buvo, tie azijatai, nezn. kokia ten tvarka pardavinejo, bet Gintui tiesiog sake, pasiseke kad pazinojo tuos virsininkus ir su jais susitare "vasj-vasj", kad jam ji atidave Smile
gyvai gal Inga mate, tik gal dar maza buvo Wink Laughing Laughing , neprisimins, jos tevas berods su Gintaru buvo pazistamas (nu as i tai nesigilinau, nores pati pasakys).. as cia del to jo ilgumo ziurejau.. nu, man jis tikrai labai graziai sudetas! aisku, grubaus sudejimo - kas be ko!
labai masyvi krutine, kojos neperilgiausios, toks kompaktiskas, cyki-briki Smile galva trikampe, labai stambi (Farxano svelnesnes linijos gal Laughing , ), tikras taisiklingas azijatas (kaip senovei veisdavo).. juk buvo sargas ir kovotojas, zodis 'kiemsargis' juk turi dar kita prasme - kiemo sargas, va pas ji ir nematau as tokiu svelniu 'elitiniu' liniju - man jis tvirtas toks, biski aborigeninis.. isivaizduoju, jegos kiek turejo!
svarbiausia - xarakteris.. nu, pjove-pjove tuos sunis - darbas toks! Smile))
idomu, reikes isklausinet daugiau Gintaro apie jo tevus ir visa ta 'zavoda" -tiesiog kaip ten budavo tais laikais.. Smile
Atgal į viršų
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Antr. 08 19, 2008 4:12 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

juta: beje, gal jei taip sutapo, kai ta nepriklausomybe prasidejo, tada Shukur buvo apie 5 metai, kai ji parsiveze cia, tai matyt ir buvo tos reformos, nes jei gimes 87, tai 91 ir ejo 5-tus metus Smile
sakau, tik isidemejau, kad tas 'zavodas' issiformavo ar reorganizavosi ir Gintaras 'pod shumok" ir nugvelbe ta suni Smile))

lina: kaip gi nebuvo veistu su dok-ais, juk dejau viena foto - Shukur vaikucio - medalistas, sedi ten, yra tam albume ir daugiau ju fotkiu, as tiesiog nebespeju 'absorbuot" info.. Embarassed Embarassed Laughing Laughing Laughing
dar pasibraizysiu kada su Gintu tas linijas, jis zino tik artimiausiu draugu, kam isdalino vaikus, o ir dabar juk buna kad parduoti - ir ate, jokiu ziniu tolimesniu (va kad ir Indres kales vados - Chekijoj (berods).. o toliau keliai nezinomi Smile))
Atgal į viršų
juta

PranešimasParašytas: Tr. 08 20, 2008 7:44 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

REDI-
Zinokit nezinau tiksliai kaip ten su tuo veislynu buvo, bet zinau, kad tikrai buvo viskas isardyta, tai greiciausiai taip ir buvo, kaip jus rasot!
O del vados likimo, tai juk uzsiraso gi adresus savininku, kai suniukus parduoda, tai turetu zinoti, kur kas randasi!
Atgal į viršų
Majda

Prisijungė: 2008 05 07

PranešimasParašytas: Antr. 11 18, 2008 11:19 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na bet ir laukiniai zmones - stai radau toki skelbima-
http://www.alio.lt/ID5624363/popup=1&ad_offset=53&search_type=1
kazkaip net neisivaizduoju kaip tokios mintys kazkam kyla Confused
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Antr. 11 18, 2008 11:24 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Majda: gal prajuokinsiu Very Happy : pas mane kaip tik kabineta vale valytoja ir pamate Jusu ideta foto ant kompo, sako: O! Grazus suniukas! Laughing Laughing
sakau: jo? o kuom grazus? - sako: nu, baltas toks! grazutis! Smile Laughing Laughing Laughing CIA LAJKA? Exclamation Laughing
taip kad... Rolling Eyes - del skonio nesigincyjama - skelbimo autorei visai neatrodo, kad kazkokia grynaveisle kale-azijate atsisakytu gimdyt bastardus nuo tokio suns Smile Laughing Laughing Laughing

Paskutinį kartą redagavo redi, Antr. 11 18, 2008 1:29 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
admin
Site Admin

Prisijungė: 2007 09 18

PranešimasParašytas: Antr. 11 18, 2008 11:49 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Citata:

Komentarai: vidurio azijos ir vokieciu aviganiu misrunas siulomas kergymui su vidurio azijos kalyte

Kad ši dvorniaška azijato ir vokiečio aviganio mišrūnas tai bala nematė- iškart matosi, bet kad jis ieško grynaveislės kalytės kergimui- tai jau konkretus veislės niekinimas!!! Žinant, kad to pasekoje šuniukai bus parduodami už "grynaveislius azijatus"...
Atgal į viršų
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Antr. 11 18, 2008 2:22 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

nu matomai kad pardavimui, t.y. uzsidirbti is kergimo, istate, as tik logikos nesuprantu, koks kales savininkas sutiks kergti su tokiu patinu? nebent aferas sukti istikro - zmonems iprudinti po to, sakant kad tevai - azijatai.. Confused "labai pikta veisle, labai sargus.. " ir t.p. - nu jo, pikti, sargus.. tik kad azijatas pagal xarakteri nuo ne azijato ir piktumu skiriasi - be tikslo ir prasmes - nesiputoja.. o nepamirsiu kaip man shavka i koja ikando prie parduotuves Laughing Laughing Laughing - irgi mat - piktas ir sargus! Laughing Laughing Laughing
tiesiog idomu butu paklausti, kiek ta ponia (savininke) uz kergima praso su situo bernaiciu Question Rolling Eyes
Atgal į viršų
Lina

PranešimasParašytas: Antr. 11 18, 2008 7:24 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

na cia bet koks durnius jau turetu matyti kad staciom ausim tikrai jau net nebe "azijatas" Exclamation Exclamation Laughing Laughing Laughing .... cia tai dar nieko, bet kai Vilniuj dabar visa vada kazkokiu dvorniu su gal kokiu 1/8 azijato krauju pardave uz grynakraujus azijatus tai cia vat virsune..... admin, as jum minejau per susitikima apie tai .......

pas mum panevezy tai dar azijatus maiso su laikom (gaunasi tokie zydros spalvos suniukai) ir parduoda uz grynakraujus o zmones apsidziauge dar ir pinigu nemazai suploja....

o man tai pykciausia buna kai tevai su dok'ais o vaikai be... paklausus pasako, kad nera laiko eiti i parodas Exclamation Exclamation Exclamation .....

vat dar ka pasakysiu apie grynaveislius...... vat tie zmones kur turi patina is Kirkizijos ar tadzikijos parvezta.. turi dar ir kale su dokais, su parodom, is rusijos garsaus veislyno parvesta... turejo pavasari ar pan ... suniuku... paklausem kodel be doku tai pasake , kad KALE MOKOSI BUT MAMA Exclamation Exclamation
Lina

PranešimasParašytas: Antr. 11 18, 2008 7:34 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o cia azijatas su ryzensnauceriu(su dokais)....

admin
Site Admin

Prisijungė: 2007 09 18

PranešimasParašytas: Antr. 11 18, 2008 7:54 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kas liečia tą vadą kur buvo Kaune apie kurią kalbi, tai ten tieisog gavosi LYGIAI ta pati situacija kaip ir jutai su pirmais jos kalės šuniukais. Tiesiog nenorom susikergė, nors buvo planuota kalę vežt kergimui į Riazanį tuo metu. O kad šitaip pasakė tai nėr ko pykt- kiekvienas turi savo jumorą jausmą. Faktas tas- kad šuniukai kaip ir tavo Tina, kaip ir redi Lama- yra grynaveislei tik... be dokų Sad .Tarp kitko, šita vada dubliuosis ir šykart mažyliai bus su dokais, o patiną bus proga (manau) pamatyt gruodžio CACIBuose.

Ta nuotrauka- azijatas+ryzenas, nu įdomus egzempliorius jei teisybe sakai, nes nė lašo ryzenšnaucerio nėra, turbūt stiprūs genai azijato pramušė... Rolling Eyes
Atgal į viršų
Lina

PranešimasParašytas: Antr. 11 18, 2008 8:02 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

yra cia ryzen'as ..... tikrai zinau Very Happy Very Happy Very Happy .. kitiem dar usai uzaugo Laughing Laughing Laughing ... bet zinokit kvaila kokia gavos.....

nepykstu as del to ..bet nereikia ir sakyti kad nori buti mama.. tiesiog ir tiesa graziai skamba ir suprantamai.. taip tai puiki proga pamatyt kokie suniukai bus ar verta antra karta kergti ar nea Wink ..... juta tai nemate ir negalvojo kad rujos jos kale, o cia tai jau turejo matytis jei jau buvo planuota vesti i uzsieni Smile Smile Smile ir taip nenusaugoti ...... keik ten tiesos tai kas zino Smile Smile Smile.....
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Apie veislę Visos datos yra GMT + 2 valandos
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3  Toliau
Puslapis 23

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume