Pagrindinis puslapis Vidurinės Azijos Aviganiai
www.alabai.info

DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas   Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

Šėrimas
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Toliau

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Apie veislę
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Majda

Prisijungė: 2008 05 07

PranešimasParašytas: Pen. 12 19, 2008 11:06 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ponas Romai - visu pirma as Jums ne "Brangioji", visu antra mano komentras buvo tik mano nuomone, o ne kategoriskumas kaip Jus issireiskete.
Ir kaip redi paminejo as kalbejau apie komercini Royal is Kikos ir man galite irodineti savo atseit darytais tyrimais ar kuo norit, Kikos Royal tikrai yra prastos kokybes ir as uz tokia kaina tokio maisto niekada nepirkciau.
Ir siaip is Jusu parasytos nuomones matyti, kad ne as cia mergaiciuke, o Jums vidutinio amziaus krize, kad visaziniu dedates.

Ir kaip bebutu idomu, as nuo mazes augau apsupta gyvunu ir tikrai ne viena suni maciau ir ivairiu veisliu. Taigi ...
Ir ne vien Jus tyrimus darote, kaip ir minejau paskaitytkit www.dogfoodanalysis.com ir pasakykite ar blogi tyrimai?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Pen. 12 19, 2008 11:39 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Majda: Laughing Laughing
saunuole! Laughing
nepykit kad juokiuosi, man patinka kaip zmones naturaliai reiskia emocijas, siaip "brangioji" ne tas pats, kaip "durnele", bet kartais galima taip ta varda pavartoti, kad netruksi ir uzgauti zmogu Laughing Laughing Laughing
Romo tulzis man tai irgi nepatinka (nu kaip kitaip apibudinsi nusistatyma, kad mes su jumis, Majda, "nauji lietuviai, ir galima as pas jus suniu gyvent ateisiu?" Question ), galima gi draugiskai paplepet apie savo turima informacija.. ja padovanot zmonem, taip sakant (ir uz tai-aciu), nebutinai gi "Karas ir Taika" Wink nu, nesvarbu Smile
kad sudetis geresne Kergus nei Brit - sorry, abejoju Smile bet as ne tyreja Smile
jau sakiau ir sakysiu: diskusija zmoniu, besidalinanciu patirtim - tai daugiau negu saliska! Ir jau tikrai - ne profesionalu nuomone! Laughing
O ir kur tie profai? maisto specai? cia visi vienodi - skaito pakuote, ivertina kaina, duoda savo suniui ir daro isvadas - tik tuom ir galime dalintis Smile
dare tyrima kazkas Mera-Dog, nu ka dabar daryt - sako maistas geras, taip uzsidegusi ji pirkau, veziau (net bauda gavau uz parkavima!! Laughing Laughing Wink - o mano kale jo neede visiskai!! nunesiau "padovanojau' kiemo suniukams prie konteinerio (tada dar tik kale turejau ir spanieli-misruna, kurie kaip susitare, surauke antakius i ta bliuduka Wink)))
nu, ar tai ka nors kam nors parodo? kokybe/ sudeti? kaina? - Nei kiek! Smile
Del Rojalio ir is veterinaru ir pardaveju girdejau - komercinis nevertas savo kainos, jusu, Majda, nuomone palaiko dauguma mano girdetu zodziu Smile o veterinarini - manes uzklause: o ka, jusu suo turi problemu? - kad jo ieskote? be abejo, uz 14 kilu maisa - 240 lituku iskart paklot - susimastysi Smile kazkam geriau 20 litu uz toki pat kieki Kergus ir bandyt irodyt sau ir kitiems, kad jis neprastesnis.. Laughing Laughing
esu girdejusi irgi - "lietuviskame bent jau zinai, kad jei raso 40 proc. vistienos miltu, tai bus tikrai 40 proc. ir tikrai vistienos! "
AHA! Bus! vistienos - t.y. permaltu vistu koju (su nagais) Laughing Laughing Laughing - ar tai AUKSTOS kokybes energetiskai vertingas sunu edalas???
taip, ten gausu gliukozaminu (berods, is ju jis ir gaminamas, jei neklystu, tegul mane pataiso profesionalai ar geriau zinantys) - ale toki edala gavus, mano patinas tikrai paklaustu (akimis) - gerai, Razz o tai kada jau - valgysim?? (jeigu tu cia man jau tokio davei, kad nei pusvalandzio neistversiu ) WinkWink
musu azijatai daug begioja, teritorija didele, maudosi tvenkiny visus metus, kol neuzsala ledas! - ir dabartiniu oru!! - tik kad neplaukioja ilgai, kaip vasara ar rudeni, o tik atsivesina Smile (beje, ir spanielis taip pat, kuriam eina 7 metai, ne tik Anapilin nesiruosia nuo musu su vyru "uzlaikymo" , bet ir nera slogos turejes gyvenime, kur kitas suo jau gautu abipusi plauciu ir eitu i kapus !- nuo 8 men. amziaus plaukioja tarp ledu, pesasi su visais uz save didesniais ir blizga, kad kaimynai klausia: ka Jus jam darote? kad toks kailis? - sakau: su batu tepalu tepu vakarais!! Wink)))))
o azijatai gyvena lauko salygom ir prie -20 salcio ju neitempsi ilgam i silta patalpa - garuoja ir lekia lauk! jie energingi (aciu Dievui!), kaip prisukti ant batareiku, laipioja, isdykauja, sargauja ir turi tukstanti zaidimu!
kaip? jausis toks suo? jei ji imsi serti kazkokiu vistu lesalu (sorry) ? begios burzgianciais pilvais? ar eis sau peliu prisigaudyt?
zodziu, man patinka Rojalis (vet-size) ir kaip sunys ji toleruoja, man patinka Acana ir Orienas - tai maistai kuriuos as saviems isbandziau, bet patirties istiesu turiu tik 2 metus ir negaliu susilyginti su tais, kurie ilgiau augina Smile vadovaujuosi knygomis, konsultacijomis su zmonem, kuriuos sau laikau autoritetu ir savo sveiku protu Smile
ir uz patarimus kuriuos cia gaunu, visiems taip pat - didelis Aciu Smile Smile
Atgal į viršų
ROMAS

Prisijungė: 2008 07 01

PranešimasParašytas: Antr. 12 23, 2008 6:37 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na zinoma, kad jus, ponia ar panele Kristina, tikrai ne brangioji.
Aciu jums, nuraminot- vis galvojau, kas man negerai- pasirodo amziaus krize.... Crying or Very sad Statistiniais duomenimis 40 dar ankstoka, bet pasitikiu jusu didele patirtim. Nuomone apie mano amziaus krize ,zinoma, labai aktuali alabaju auginime ir serime, tiesiog gal labiau tiktu prie "azijatu dresura" ar "jusu augintiniu iskrestos sunybes"? Laughing Laughing Laughing
Atgal į viršų
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Tr. 01 14, 2009 10:12 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

erika: ups! tu ka? visa trilitriaka jam suserei iskart?? Razz
reikia bandyti po truputi, ziuret ar neviduriuos (bet koki maista geriau duoti ir pastebeti, ar viskas gerai)
siaip jauniems suniukams dar 'virskina' piena, suaugusiems jau raso knygose, kad nepasisavina organizmas (nu cia moksliskai gal kas kitas pasakys, kodel taip vyksta)..
skaiciau "Klovi" veislyno savininku puslapyje kad duoda piena, kad jeigu normalios reakcijos, galima davineti Smile
pienas turi kalcio (kaip zinome, reikalingas organizmui dalykas Smile)
beje, gavau info, kad ir dabar "maximkose" galviju kanopu buna pirkt (saldikliuose).. reiks pameginti (as to nezinojau)..
siaip maisto racijonu azijatams tikrai apstu recepturu Mycko knygoje "Sredne azijatskaja ovcharka', bet cia kiek supratau, nelabai rusiskai skaitanciu yra Smile todel as jau ir nebesiulau ja pirkti niekam, nors pati ja tikrai atsiverciu laiks nuo laiko (ir apie auklejima, ir apie maitinima daug naudingu dalyku is ten gavau Smile)
Atgal į viršų
erika

Prisijungė: 2009 01 07

PranešimasParašytas: Tr. 01 14, 2009 10:39 am    Rašyti temą: šėrimas Atsakyti su citata

redi:oi ne,neiškarto visą trilitriaką sugirdžiau Very Happy .Per du kartus daviau po 0,5 litro.Na reikės parauginti ir duoti rūgpienį,o pieno gal tik kelis kartus į savaitę.Pas mus tos maximos nedidelės,tai abejoju ar rasime čia mes kanopų.Gyvenam mes Dzūkijos nacionaliniam parke,tai sunkiau ką ir mėsos turgui rasti,šiaip tai jautienos išvis pas mus turgui nėra.Maistą sausą tai iš Vilniaus parsivežam.
Atgal į viršų
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Tr. 01 14, 2009 10:53 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

erika: stebek kaip tustinasi ir zinosi, kas jam naudinga Smile
kefyro nusipirk 0,5 litro maza pakiuka, ipilk i lekstute atskirai ir duok ragauti Smile gal patiks Smile (namie raugintas nezinau ar gerai, kad nesuviduriuotu.. nu gal.. jei sviezias Smile)
viena forumiete rase seniau, kad uzpila sausa su kefyru ir jos azijatas mielai eda Smile kiti sako, su mesos sultiniu uzpilineja, kad geriau estu Smile
musiskiams isbandziau tuos varijantus - tiko tik atskirai viska Smile
sumaisai du produktus - gali ismest iskarto Smile
nu, nebent plova eda visi (ryzius su mesa)..
nebandziau dar avienos kaulu davinet, reiks kada pameginti Smile
o koki sausa seriat, erika?
fajnas jusu meskiukas, zinokit! Smile
galit i Foto skyreli daugiau nuotraukyciu idet, jei turesit, bus lb smagu pamatyt Smile
Atgal į viršų
erika

PranešimasParašytas: Tr. 01 14, 2009 3:01 pm    Rašyti temą: šėrimas Atsakyti su citata

redi:Stebėjau,tai tuštinas normaliai ir nieko nepasidarė nuo pieno Smile .Sausą jis tik ėda vieną,ar mėsos įmaišai,o daugiau su niekuom neėda jei sumaišai.Sultinį tai duodam vieną be nieko,tai labai mielai išlaka Smile ,jau gavo šiandien žalią kiaušinį,bet daviau kartu su baltymu.Gal labai nepakenks tas baltymas Very Happy Question .Sauso tai buvom pirke BRITA 15kg,o kaip puse maišo suėdė tai nupirkom 15kg maišą KIRA,tai sumaišėm kartu su BRITA maistu.Dabar planuoju nupirkti PRO PLANO,jis yra vinas iš geriasnių,negu dabar maitinu.Gerai įdėsiu nuotraukų šeštadienį Smile Smile
Atgal į viršų
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Tr. 01 14, 2009 5:01 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

erika: duoti tik TRYNI!! baltimai surisa kazkokias medziagas ir stabdo suns augima! Cool aytskirkite kaskart ir baltymus ... galit pati suvalgyt Laughing Laughing
Atgal į viršų
erika

PranešimasParašytas: Tr. 01 14, 2009 6:33 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tai va kiek daug reikia žinoti Exclamation Smile ,tai kad teks man baltymus suvalgyti Very Happy Very Happy .Užsakiau jam sauso maisto,bet ne PRO PLANO o ROYAL CANIN 17kg,tegul pasiliapins ir jisai Very Happy .Aš Vilniui iš veislyno užsisakiau ROYALI,kaip minėjau norėjau PRo PLANO,bet veisėjas patarė ROYALI.Jis pats augina berno zenenhundus,tai sakė kad royali daug geriau ėda,ir daugiau širdžiai ir sanariam vitaminų.O kaip iš tikro kas ten žino Question Exclamation Kiek žmonių tiek nuomonių.
Atgal į viršų
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Kv. 01 15, 2009 10:04 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

erika: taigi apie R.C. jau ir cia prirasyta daug gincu Smile
nu, serem mes savus VET-SIZE Rojaliu Giant - butent sitas tipas maisto man asmeniskai SUPER! 9minusas - jo brangumas, daugiau jokiu minusu neradom Smile)) erika, jeigu veisejas patare, tvarkele Smile
del visu PRO-Plan ir kt. - bet koki maista perku TIK! - pabandziusi pradzioje 3 kg kieki (arba mazesni) - jei eda, tik tada perku dideli maisa (is patirties per metus "padovanojau" kiemo sunims prie konteinerio maziausiai 3 didelius maisus sauso - needa!! kur tada det? Wink
kai kurie savo katinams "mordas" placias ataugina su tais maistais Smile as neturiu kam atiduot Smile
ir dar viena turiu nuostata - neperku JOKIU maistu parduotuvese - nei Senukuose, nei Kikose, nei Maximose.. Wink - turiu minty dideli kieki ir pastoviam naudojimui.. TIK VET-KESE Smile t.y. tie pasarai mano nuostata turi buti profesionalus, tegul ir PREMIUM klases Smile
(beje, jei primaitinat naturaliu maistu, net GERIAU yra Premium maistas, t.y. maziau vertingas, nes dubliuosis tos medziagos, pvz, perdaug VIEN mesos irgi nesveika jiems Smile)
maista reik pripratint organizma, nesiruosiu jo nuolat kaitaliot sunims, todel renkuosi "rimta" maista, kuris pardavinejamas ne vien tam, kad uzsidirbtu duona jo pardavejas, o ir tam, kad sunys butu sveiki ir gerai atrodantys Smile)

o siaip - apstu tu maistu! Smile daug yra ine-te forumu apie maistus, as kai paskaitau, po to nebeskaitau.. Rolling Eyes Laughing nes tik susipainioja galvoj nuomones Smile

mes jau gera pusmeti seriam Acana sport, sunys ji puikiai eda (pirkau Puppy tos pacios f. - nelabai nori.. matyt kazko dadeta, kas jiems kliuva Smile) nu, as labai patenkinta ir tuo maistu, ir ju visa reakcija Smile
tik tiek, kad mes duodam daug naturalaus maisto - 3-4 kart per savaite - zalia mesa, varske, grietine, kefyras, kiausiniai, zuvis - dar kokios sriubos.. nu negaliu sakyt kad jie gyvena vien ant sauso... nezinau kaip tada butu ir kaip atrodytu Smile
mesos bet kokios - inkstai, plauciai, kepenys, skrandziai, sirdys, ragu ir krutinkauliai.. ir kiauliu, ir karviu, ir vistienos.. visos tos kojos, galvos, skrandziai, kepenys.. nu, viska.. (kaip viena patiko man, pazistama issireiske - azijatui tinka viskas, kas mesyte kvepia Wink))
mes duodam ir vyrto maisto, kiti zmones, zinau, vien tik zalia viska duoda ir puiku! Wink (daugiau maistiniu medziagu islieka)..
taip kad azijata pasert - tikrai problemos nera, man rodos Smile
pro-plano as pati nesu davusi saviems, tai negaliu komentuoti Smile
be to, ir kistis nenoriu i zmoniu reikalus ir kirsint kokias nuomones Smile pameginkit jus - pasakysit mums Smile

Paskutinį kartą redagavo redi, Kv. 01 15, 2009 10:50 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Daivutė

Prisijungė: 2008 04 29

PranešimasParašytas: Kv. 01 15, 2009 10:42 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Regina: aš katinam mordas auginu Pupos sausu maistu... reiktų pažiūrėt kaip jie atrodo... Roža keturkampa. O Pupa nei burnon neima... mėsytės prašo, mandarinų, obuolių... Mūsiškė košes tokias beveik kaip sriubas su mėsa tai ėda... o sauso ne, tai ir neperku, geriau už tuos pinigus mėsytės nupirksiu...
Atgal į viršų
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Kv. 01 15, 2009 11:14 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Daivute: zuvi neuzmirskit - irgi azijate jums dekinga bus Smile
mano vyras sako: paziurek kokie mes su azijatais protingi! Cool - tai del to kad mes zuvi valgom nuolat (fosforo daug gaunam) - o tu zuvies nevalgai, uztat tikra blondine! Laughing Laughing Laughing
Atgal į viršų
Daivutė

PranešimasParašytas: Pen. 01 16, 2009 11:02 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Regina: mano Pupa lygiai kaip aš, žuvies net burnon neimam Mad Skaniausia žuvis yra mėsa Laughing
Atgal į viršų
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Pen. 01 16, 2009 11:50 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Daivute: as ir visada sakiau: suo turi esti mesa.. kokie cia dar gali buti klausimai? Wink
Razz ups, gerai nors vienas zmogelis atsiliepia Very Happy .. visi gal i streika isvare siandien Wink))
Atgal į viršų
erika

PranešimasParašytas: Pen. 01 16, 2009 1:33 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

redi:rytoj iš Vilniaus turi parvešti RC,tai bus matyt kaip jisai jį ės.Sumaišysiu aš RC su Kira,ir žiūrėsim kaip čia bus Very Happy.Okaip užaugs tai galmės pabandyt pakeitimui ACANA SPORT.O kur Jūs jį perkate?,ir kiek kainuoja 15kg,del kainos tai taip įdomu sužinoti,nes RC irgi yra nepigus Very Happy Very Happy ,bet juk mokame už kokybę Smile.Kažkodėl jaučiu kad jam turėtu patikti RC,jisai mėgsta sausą maistą Smile ,bet tik be jokių sultinukų,padažiukų Laughing ,na nebent su mėsyte Smile Smile .Gal Admin labai nesupyks kad ne toj temoj rašau,ir ne į temą bet man nuotraukų tai nepavyko įkelt Sad Sad
Atgal į viršų
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Pen. 01 16, 2009 2:16 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

erika: perkam vilniuje, asanaviciutes g-ves gale, firma KAIVANA vadinasi, (jie Kaunieciai, vilniuje tik viena sita taska turi, rodos daugiau cia Acana niekas neprekiauja pas mus, kazkur dar Buivydiskese lyg turi, bet tik mazais kiekiais (po 3 kilus maisaleiai)
vaziuoti reikia dar uz Sodros toliau Karoliniskese, ta pacia gatve, kur UZ Sodros pastato (ne Laisves pr.) - ten pamatysit, RIMI centras didelis (nu, nelabai, aisku Wink) , ir prie jo vet.vaistine cia pat prie auto-auksteles.. kainuoja su nuolaidu kortele 125 litai 13,5 kg. (jusu azijatukui ilgam uzteks, bet jums dar anksti toki pirkti, nuo 8 men. tik galima) yra Acana Puppy - nepatariu, nelabai eda, ana geriau Smile na, pabandykit maza kieki 3 kg, tada tik imkit dideli.. kaina mazo - 31,50 lt.
siaip masitus kaitaliot nerekomenduojama, skaitosi organizmas suns turi per ilga laika adaptuotis prie naujo maisto, fermentacija skrandzio prisitaikyt ir t.t. jei viena koki pasirenkat, gerai eda ir gerai jam tinka, tai ji ir naudokit (bent jau mes taip darom)..
o maisyt maistus (dadet kazko) tik kol pereina prie naujo, paskui nereikia (efekto nebus, nes nezinot kiek kokiu medziagu gauna su tuo "mix'u")
skaitykit pakuotes, kuodaugiau gliukozaminu ir xondroitinu, tuo geriau Smile dabar Brita paziurekit ant pakuotes sudeti ir palyginsit su tuo nauju, ka atsivesit Smile
beje, speju kad R.C. is Kikos? ne? VET-SIZE pakuote budavo 14 kilu (jokiu kitokiu negamina), gal dabar tvarka pasikeite?
as tai su Kikiniu neprasideciau, jusu vietoj.. bet vel gi, nenoriu kistis i kitu zmoniu reikalus, tai darykit kaip ismanot Smile
Atgal į viršų
erika

PranešimasParašytas: Pen. 01 16, 2009 6:24 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

redi:aš jau rašiau kad tas maistas ne iš kikos,o iš veisėjo.Rytoj bus aišku kaip atveš.Brita mes jau baigėm,o ir palyginti negalėsiu nes maišą išmeusi,nes turiu nusipirkusi sausam maistui dėžę.O prie ACANOS tai kaip ir minėjau pradėčiau šerti kaip užaugs.Kaivana yra Kaune,girdėjau kad Alytuje parduoda ACANA,tik dar nežinau kiek ten kainuoja Smile.O šiaip esu Kaunietė,vasara dažnai važiuoju į Kauną tai galėsiu nusipirkt kaivanoj Smile.Dar puse dėžės turiu kiros,tai ir pamaišysiu su RC Smile
Atgal į viršų
erika

PranešimasParašytas: Pir. 01 19, 2009 11:05 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

redi:esu kaip sakant patenkinta Royaliu Gian.Kaip tiktai praplėšėm maišą ir supylėm į dėžę jis pradėjo taip godžiai ėsti iš dėžės Laughing Laughing net nesulaukė kol įpilsim į jo bliudą,o ėsdamas visą laiką vizgino uodegą Smile ,
ko nepasakyčiau apie anuos maistus kur ėdė.Be abejo jisai ėdė aną sausą,bet uodegos nevizgino ir ytariu kad RC jam patiko Very Happy Very Happy
Azas kažkaip turi saiką,jis ėda tik tiek kiek jisai pats nori Smile ,ko nepasakyčiau apie savo draugės Labradorą Shocked .
Čia gal visi azijatai turi saiko jausmą? Exclamation Smile
Atgal į viršų
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Antr. 01 20, 2009 9:24 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

erika: tai sveikinu, kad tiko maistelis, vis tik sudeti pasinagrinekit (taip ir nesupratau ar turit komercini R.C. ar veterinarini Smile) nu, aisku, ir tas komercinis kazkiek maistas (uz tokius pinigus), as juo niekad neseriau, tai net nezinau, kik pas ji tu gliukozaminu ir xondroitinu (skaitau, kad tai BUTINA auganciam azijatui, jeigu pavadinime yra zodis GIANT, tai turetu visko tureti kaip priklauso, bet jei maistas neturi situ medziagu, tikslinga pirkti mineralinius papildus vet-kej su sitom medziagom ir duoti su bet kokiu maistu (kad ir naturaliu).. Kodel nuolat akcentuoju tai? - Tiesiog gaila sunu Smile))
Kai klausia azijatu "silpna" vieta sveikatos, tikrai niekas nemini pvz, skrandzio (puikiai pritaikytas gamtos virskinti kaulus, dveselena ( ar gyventi ilga laika vien ant miltu "boltankes" - kitas dalykas kaip atrodys toks suo), nemini ir pvz, azijatai kvaili, agresyvus be reikalo ar gimdytu kales vien su cezariu (kaip pvz, jorkai ar anglu buldozkes).. visai naturalus ir realus sunys - azijatai Smile Stiprus organizmas, istveria didelius oro pokycius ar fizinius kruvius Smile Taciau yra vienas "bet" - tai ju sanariai, rasiciai, kaulai, raumenys - t.y. visas judejimo aparatas - kaip praktiskai bet kokios dideliu ir aktyviu sunu veisles atstovui - rizika didziausia azijatui butent su sitom kuno dalim ... ir todel visos medziagos turi ateiti i jo organizma su maistu, kurios reikalingos - jei to nebus, atsiradus problemom, gydymas sudetingas, ilgas, brangus ir praktiskai kazin ar visada padeda 100 proc. Taip kad geriau nepagailekit tu 60 ar kiek lituku vitaminams auganciam (jei maiste ne visko yra, ko reikia), negu paskui susilaukt negeroviu Smile Nors... man rodos, dar genetika azijato turi reiksme toj vietoj - jei tevu testai geri, vaikams ko gero maziau sansu.. nu, cia priezastis, del kurios ko gero, as asmeniskai pirkciau tik su dok-ais suni (nors ir tai - kazkokiu garantiju 100 proc. nieks neduos Smile.. nu, cia as samprotauju lyg ir pati su savim Smile))
trumpiau, jei eda - tegul eda, jei is veisejo pirkot, pasiteiraukit del papildu (ar jo nuomone, reiktu).. Smile manau, auganciam suniui sitoj vietoj taupyt negalima Smile tiek tenorejau pasakyt Smile
Atgal į viršų
erika

PranešimasParašytas: Antr. 01 20, 2009 3:53 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

redi:ačiū už palinkėjimus Smile ,o šiaip tai jis tikrai matosi kad skaniai ėda tą Royalį.Taip GIANT žodis yra,ir kaip aš jau minėjau kad norėjau pirkti PRO PLANĄ,tai veisėjas būtent šitą RC man patarė.Jisai sakė,kd čia labai daug vitaminų sąnariam,širdžiai.O be to minėjo kad jo šunys šitą maistą ėda dau geriau negu PRO PLANĄ.
Ir netikiu kad meluotų,kam jam prarasti savo klijantus Smile .Kalbėjom mes ir apie vitaminus,tai minėjo kad šeriant geru pašaru nereikia perkraut šuns visais tais vitaminais,aišku kitas gal būtų "įkišes"ir vitaminus bele tik perka žmogus Wink
Pagyvensim kaip sakoma pamatysime Smile ,Azas jeigu ės taip skaniai kaip dabar tai šitu pašaru maitinsiu bent iki 8mėn. Smile Smile
Šiaip papildomai jisai dar gauna varškės,pieno į savaitę tris kart,ragu kaulų,kiausinio trynį Smile .
O vakare einant į voljierą riekę džiovintos duonos Smile
Yra prasčiau maitinančių,"Kedainių grūdų"pašaru,ten tai man atrodo nulis reikalingų vitaminų,chondroitinų ir t.t.Nežinau o gal aš ir klystu Smile .
Atgal į viršų
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Antr. 01 20, 2009 4:21 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

erika: nu labai jau jus popinat savo mylima mazyli!! Wink)
ir maistas sausas geras, ir dar priedu gauna! Smile)
pameginkit pakeisti piena kefyru (geriausiai butu su bifido-priedais kur buna pirkt, bet ir prastas gerai) bakterijom, arba jogurta (Mycko savo knygoj i 1 vieta stato pagal naudinguma is pieno produktu butent jogurta, i antra - varske Smile (nesaldu, aisku, be aromatizatoriu, prasta jogurta!)
jam bus naudingiau tiek, kad pvz, suauges azijatas mielai laka kefyra (pieno - ne) -(ten yra tam tikru medziagu, reikalingu jo skrandzio mikroflorai )... nu, tiesa, ne visi ji megsta, o be to, ne visada nori Smile
o siaip - jau lepunelis jusu, tai tikrai Smile
Grudu produkcija nesu serusi net spanielio savo, tikrai nezinau absol.. Sako zmones, kad palyginti uz tokia "menka" kaina dar neblogas produktas siaip jau Smile
bet su prancuzais nesulyginsi, be abejo (kaip R.C.)
serkit tuo vienu maistu ir iki 8 men, galit ir visa gyvenima - bi tik estu (ir kisenei neperbrangu)..
Smile
O siaip, labai teisingai darot, kad auganciam azijatui dedat stipru kokybiska pagrinda sveikatai Smile - mineralai-sanariu, kaulu raisciu "statybine medziaga".. kiek jis ju pasisavina su maistu, nezinia.. butent perkrauti nereikia, visai teisingai (todel net vet-ai nerekomenduoja su sausu davinet papildus, tik jei kosem maitinat, tada gerai duoti vitaminus spec.)
Atgal į viršų
erika

PranešimasParašytas: Tr. 01 21, 2009 2:53 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

redi:nepopinam,o kaip minėjote tai kol jaunas tai tikrai reikalingas geresnis maitinimas Smile .
Kad visi jūs čia lepinate savo azijatukus Smile ,bet jie to verti ir nieks nepaneigs Smile Smile Smile .
Atgal į viršų
Daivutė

PranešimasParašytas: Tr. 01 21, 2009 6:27 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o mano Pupa nieko neėda, tik žalios mėsytės reikalauja, ir net parodo kur jos rast, kad jau man nedašyla iš kur mėsytės gauna... jokio sauso nenori. tik mandarinų dar prašo...
Atgal į viršų
erika

PranešimasParašytas: Tr. 01 21, 2009 8:15 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Daivute:turbūt nuo mažens šėrėt tik mėsyte Smile Smile .
O maniškis ėda viską,na kartais atsisako kokios varškės ar mėsos sultinio Smile ,bet Azui nereikalauja organizmas,kad jis atsisako ėsti Laughing Laughing .O šiaip su maistu nėra jokių problemų. Smile
Aš džiaugiuosi kad dėl maisto nėra su juo problemų Smile ,Azas nėra nei išrankus,nei ėdrūnas tai šuo turintis saiką Smile Smile Smile .
Atgal į viršų
Kukusas

Prisijungė: 2008 07 24

PranešimasParašytas: Kv. 01 22, 2009 10:42 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mano Aza irgi ėda tik mėsytę, nes ir maitinau iškart parsivežusi tik mėsyte, kaip ir kitus savo šunis. Turi ir saiko jausmą, jei kartais pridedu daugiau mėsytės vis tiek suėda tik savo porciją o likusią atsigulusi saugo, tada paimu kas liko ir išleidžiu ją į kiemą. Saugo tą mėsytę tik nuo kitų šunų ir nuo katino, bet aš, mano draugas ir vaikas gali bet kada mėsytę paimt iš jos net urgztelėjusi nėra. Gal kai bręsti pradės ir pabandys, kas ją žino, bet nenusileisim ir viskas bus gerai Smile
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
erika

PranešimasParašytas: Kv. 01 22, 2009 11:32 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kukusas:Azas irgi ėstų vien mėsytę, Smile jeigu vien tik mėsytę šerčiau Laughing
Man per brangu vien mėsyte maitinti Confused .
Paskaičiavus,tai 1kg mėsos per dieną reikia Question Exclamation
Tai daug pigiau man išeina nupirkti gero sauso pašaro,ir plius dar yra daug reikalingų šuns organizmui vitaminų Confused .
Bet čia tik mano nuomonė Smile .
Atgal į viršų
Kukusas

PranešimasParašytas: Kv. 01 22, 2009 11:45 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

1kg. mažai azijatui augančiam, mano Aza suėda kas antrą dieną po 3kg. (Aš maitinu pagal RAW sistemą, todėl šunys ėst gauna kas antrą dieną). O šiaip visi mano šunys į mėnesį suėda apie 150kg mėsos. Jei pirkt mėsą iš turgaus ar parduotuvių, žinoma, kad bankrutuočiau labai greit, bet žinau iš kur pirkt pigiau ir kaip šunų maitinimui nepakloti viso atlyginimo. Dabar penkis šunis išmaitinu pigiau negu sausu kol dar vieną turėjau. Jei kam tikrai bus įdomu RAW sistema, galėsiu papasakoti daugiau ir pakonsultuoti norinčius taip maitinti Wink o šiaip plėstis tingiu Smile
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Daivutė

PranešimasParašytas: Kv. 01 22, 2009 12:10 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Erika: nesupraskit kad nugarinės gabalais maitinam, bet mėsytės galima ir nebrangiai nupirkt, visokių atraižų, su nemažai riebalo, pati tai nevalgyčiau, o šuniui labai gerai...
dėl sauso, tai neėda visai, suprantu kad nuo to laiko, kai sirgo babezioze, labai vėmė tuo sausu maistu, dabar turbūt nenori net pažiūrėt į jį...
Atgal į viršų
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Kv. 01 22, 2009 2:09 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kukusas: as paziuresiu pas Mycko, kiek raso 5 men. amziaus azijatui mesos (ten racionas kasdien su mesa, tik 3 kart per savaite rodos, duodami mesos subproduktai (o kitom dienom mini mesa) - t.y. kepenys, inkstai, kasa, skrandziai, plauciai, diafragmos ir kt.. Wink) ir beje, beveik viskas - zalia duodama Smile pavyrti ar lengvai apkepti raso tik kepenis (gali suviduriuoti nuo zaliu) ir zuvi - sita tai butinai, nes turi kazkokiu lervu, ir gali apsikresti parazitais Smile
nu, mes zuvi duodam bet kokia (kepta), vyrtas galvas duodam - tik Mycko raso, kad rekomenduoja raudona zuvi (tik), t.y. ten daug omega 3 ar 6, nepamenu - tai zuvies taukai - kazkokios medziagos, kurios reikalingos azijatu organizmui Smile (beje, i sausa pasara jos irgi dedamos, t.y. zuvis ten nedideliu kiekiu dalyvauja! Smile
pamenu, kad suaugusiam azijatui norma mesos i diena yra 1 kg.800 gr. (t.y. jau berods nuo 8 men.. nu, nenoriu kuryba uzsiiminet, paziuresiu klygoj, parasysiu).. cia ta mesa apart zirniu-grikiu-ryziu-avizu, varskes, o santykis pvz, vistienos arba kalakutienos mesos su kiauliena tarkim, rodos 1,5 : 1. o su zuvim 2 (zuvies) : prie 1 (mesos)... nu, as ta knygute vis dar studijuoju Smile) (ta prasme, jei keisti vien - kitu)...
dar duodamas rafinuotas aliejus po 20 gr, sviestas (nedaug irgi)
darzoves - kopustai, morkos, moliugai ir kt. zyrnius jei verdat, butina iki kisieliaus pavydalo isvyrti, t.y. mirkyt pernakti ir ilgai vyrti - apskritai azijatams raso, sveikiausios kruopos - bet "marudna" labai! Wink

beje, Daivute, kiauliena renomenduoja NEriebia duoti (o musu kale, pvz, reiklauja geriau gryno lasinio, nei grynos mesos! Sad ),
ragu kiauliu geriau, negu karbonadai ar mentes Smile (jau minejau, azijatu skrandziai puikiai pritaikyti virskinti kremzles,gyslas, kaulus ir net dveselenos nuodai jiems neveikia (koks zmogelis jau seniai kojas pakratytu nuo tokio "skanesto", kuri musu Lamka pasigardziuodama ir urgzdama sueda, issikasusi is zemiu (jei netycia aptinka savo sena sandeli Laughing )
tai turekit omeny, kad kas gerai zmogui - nebutinai gerai suniui! Wink))

kas kam konkreciai idomu, klauskit, as is knygutes jums parasysiu Smile Rolling Eyes Embarassed Embarassed Razz
Atgal į viršų
Kukusas

PranešimasParašytas: Kv. 01 22, 2009 2:53 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

na su daržovėm su kruopom ir panašiais dalykai tai jau ne RAW o gal sakyčiau BARF sistema. Man BARF nepatiko, nes mano manymu tai nebėra natūralus plėšrūno maitinimas. Šuo juk ne kiaulė, ne visaėdis, o plėšrūnas kaip vilkas tai ir maitinu kaip vilką. Kepenis jei vienas duot tai taip, suviduriuos, bet juk vilkas neėda vien kepenų, jos sudaro nedidelę dalį grobio. Kad geriau įsivaizduot RAW sistemą galim įsivaizduot pvz vištą ar kiškį. Kiek ten ko kokiom proporcijom yra tiek visko ir duodam. Mano šunys gauna įvairią porciją. Per vieną maitinimą įdedu ir mėsos (raumens) ir kaulo (mėsoje ir tik žalio) ir skrandžio karvės ir ką nors iš subproduktų (kepenys, inkstai, blužnys). Širdis beja yra raumuo ir skaitosi prie mėsos. Apie 80% porcijos sudaro raumuo, apie 10 kaulas likusi dalis subproduktai. kai gauna tokią porciją niekada neviduriuoja nuo kepenų. Kartais pusę porcijos sudaro žuvis (tik žalia) arba šprotų šaldytų nuperku arba lašišos sriubos rinkinių. Mėsa neturi būti vien liesa, RAW maitinamiems šunims reikia riebalų, nes jie negauna angliavandenių. Jei turiu tik liesos mėsos, dadedu lajaus, lašinių ar vištų skūrelių.
Taip maitinami užaugo mano keturi šunys ir užauginau vadą priglaustos dvarniaškos vaikų (9 šuniukai užaugo sveiki ir stiprūs). Augantiems šuniukams net nedaviau papildų sąnariams tik padidinau kiekį tokių dalykų kaip vištų pėdutės, kiaulių ausys, galvijų trachėjos, tai natūralūs gliukozaminai, kuriuos šuo puikiai įsisavina.
Atgal į viršų
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Kv. 01 22, 2009 3:45 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kukusas: o azijatas - plesrunas? Razz Embarassed
ups! negalvojau apie tai Smile
nu, gera ta sistema jusu, as tik rasau ka azijatu veisimo specas raso savo knygoje (pati as tiek ziniu neturiu is patirties, o ir nesu veterinare, gyvunu zinove Smile)
sudetinga, sakyciau, toki raciona sudaryt :0
ir del pigumo abejoju... nu, kiek mazdaug i diena iseina jusu vienam suniui pinigais?
mes, pirkdami saus ir priedus naturalia mesa, zuvim ir pieno produktais, isleidziam per abu mazdaug apie 500 litu sunis Smile nu, aisku, jie biski ispendeje jau, vyras laiks nuo laiko pazada, "daugiau nieko negaus, tik sauso!" - kai pamato, kad mesos nebenori sunys, laukia kada desryte kokia paduos arbatine... zodziu skanestu laukia Smile gal as kokia vista maximine atsivesiu - tada seile varvins - nu pamegink po to jam RAW ar WAW isiulyt Laughing Laughing Laughing
zodziu, lepinimas Smile (as cia ne kaip pliusa pasakoju - sau, greiciau atvirksciai Smile)
o veisti.. nu, tegul tai daro profesionalai, as taip manau Smile
ta prasme, zmones pasisvente tam, isstudijave tas veisimo plonybes visas, kurias reikia ir t.t. Smile
cia gi ne vien - suvesti ta su tuo ir gauti.. ka nors.. Wink
cia rimtas mokslas - kaip ir bet koks rimtas dalykas, reikalauja, laiko, investiciju, ziniu ir atsidavimo tam darbui Smile
aisku, megejiskai daug kas "paveisia" - nieko cia tokio, mano akimis (nu, teatleidzia man profesionalus veisejai uz "erezijas" Very Happy Very Happy
is to "paveisimu" negali ir rezultatu turet tokiu elitiniu, kaip pas auksto lygio veislynus Smile
o pas mum praso azijatuku, dar baltukas buvo 3-ju menesiuku, Trakuose gyveno - zmones prieidavo gatvej, parduotuvej - klause, kada suniuku bus, ir kaip gauti jiems Smile
aisku, pasakai: veislynas.. nu, sako dazniausiai - as negaliu tiek moket, ten kainos kokios.. gal galima butu is jusu pigiau.. Wink))
tai dabar irgi va - vyrui skambina: jau duokit man kalyte! Wink)
sako, kad dar pilve Laughing Laughing Laughing
nu, paziurim, aisku, kaip savus sunis uzlaiko tie zmones, matau kad su senu suniu terliojasi kaip su vaiku - reiskias turi SIRDI zmones.. tokiems nebaisu ir atiduot miela padareli Smile
o siaip - dar niekad nebandziau, gal ir nepatiks dar man tas procesas, kolkas negaliu sprest Smile
Atgal į viršų
Kukusas

PranešimasParašytas: Kv. 01 22, 2009 9:09 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na dėl pigumo tereikia žinot iš kur gaut. Jei imi iš skerdyklų brokuotą skerdieną, skrandžius, jei turi iš kur subproduktų gaut pigiau, jei iš paukštynų imant dedekles vištas kurios kiek bevirsi kietos, jei iš medžiotojų kada kokios bebrienos gauni, Cestoj yra vištų pėdučių ir galvyčių labai nebrangių, turguj vištų ir kalakutų riebalų su odelėm yra, va iš ten ir gaunasi pigu. O sausą jei gerą pirkt irgi nepigiai išeina, pinigais nepaskaičiuosiu dabar, nes labai priklauso nuo to ką ir iš kur kada gaunu. Bet pvz. skrandis skerdykloj kainuoja 7Lt. o sveria jis +-10kg. skrandis irgi yra raumuo (tik hemoglobino jame mažoka, bet padavus daugiau kepenų ar blužnies viskas ok), todėl gali sudaryt net pusę porcijos ar daugiau, brokuota karvė kiek brangiau negu skrandis bet irgi nebrangu, imu ją visą ir pati išsipjaustau. Kai iš medžiotojų ką gaunu tai atsilyginam kompų instaliavimais, saldainiais ir pan... Vištos dedeklės paukštyno parduotuvėj brangios, net po 3,5Lt/kg. kažkur ir žuvys panašiai kainuoja, tai šitų rečiau gauna... Kepenys ir inkstai po 2,5Lt kainuoja (kai žinai kur pirkt) širdys net po 4, brangiausias produktas, blužnis kartu su skrandžiais kaip bonusą gaunu Smile paskaičiuot kainą nelengva, bet tikrai pigiau negu sausas.
Pagal virškinimo sistemą azijatas plėšrūnas kaip ir bet kuris kitas šuo. Šuo yra vilkų giminaitis artimas. Pagalvokim logiškai, juk šuo gali kryžmintis su vilku ir sulaukti VAISINGŲ palikuonių, reiškia tai labai artimos rūšys kurios negali skirtis viena nuo kitos tiek, kad virškinimo sistemos skirtingos būtų...
Dėl veisimo sutinku, todėl ir neveisiu bele ko su bele kuo. Išsirinkau vieną veislę kur nesu visai žalia ir stengsiuosi toj veislėj veisti geriausius, o azijatas vienas šiaip dėl kontrasto, sena svajonė Smile
Atgal į viršų
Indrė

Prisijungė: 2007 10 13

PranešimasParašytas: Pen. 01 23, 2009 9:04 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kukusas, noreciau pasidomet - jus gabaliukais supjaustot mesas sunims ar duodat didesniais gabalais?
Maniske gyvena bute, todel as jai pjaustau, bet, kai isvaziuojam i gamta su ja, tai nuperku visa organa (plauciai, inkstai, sirdis ir t.t.) ir duodu nepjaustyta. Cia irgi pagal plesrunu gyvensenos buda, kad patenkint plesymo, draskymo instinkta.
Todel ir pasidare idomu, kaip RAW sistema seriant sunis yra?
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Kukusas

PranešimasParašytas: Pen. 01 23, 2009 1:01 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Šeriant šunis pagal RAW duodama kuo didesniais gabalais, kad šuo kramtytų ir plėšytų, taip valosi dantys ir šuo praryja didesniais gabalais mėsą, o didesnis gabalas ilgiau užsibūna skrandyje, lėčiau virškinamas ir geriau pasisavinamas.
Atgal į viršų
Deira211

Prisijungė: 2009 01 29

PranešimasParašytas: Št. 01 31, 2009 4:36 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sveikuciai.Auginu septyniu su puse men. azyte ir ji pries pora dienu pradejo rujot,maitinu ja sausu maistu ir papildomai dar duodu mesos,kosiu,ir pan.,papildomai vitaminu neduodu,taciau dabar,kai jai toks laikas,sakau gal reiktu kokiu papildu ar vit. nupirkt Rolling Eyes Gal galetumet patart man?Is anksto aciu Smile
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Apie veislę Visos datos yra GMT + 2 valandos
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Toliau
Puslapis 57

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume