Pagrindinis puslapis Vidurinės Azijos Aviganiai
www.alabai.info

DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas   Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

2009 08 09. Druskininkai. Klubinė paroda.
Pereiti prie 1, 2  Toliau

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Parodų apžvalga
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
admin
Site Admin

Prisijungė: 2007 09 18

PranešimasParašytas: Pir. 08 10, 2009 12:39 am    Rašyti temą: 2009 08 09. Druskininkai. Klubinė paroda. Atsakyti su citata

Foto ir rezultatai: http://www.alabai.info/index.php?puslapis=2009-08-09-druskininkai-klub

Jei yra netikslumų- patikslinkit Smile

Pvz nesu tikra ar tikrai Gurta gavo "neperspektyvus..." Question
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
juta

Prisijungė: 2007 09 26

PranešimasParašytas: Pir. 08 10, 2009 7:36 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pvz nesu tikra ar tikrai Gurta gavo "neperspektyvus..."
As taip girdejau is teisejos, nors tegu Lina patikslina pati!
Man labai patiko teisejavimas.Gerb. Ivanova tikrai ismano azijatus ir mato juos. Nors begioti reikejo labai daug!!! Laughing Laughing Laughing As seniai tiek nelaksciau, gerai, kad ne visose parodose taip varineja! Laughing Laughing Laughing (Nors blogai, aisku!) .Butu gerai, jei nebutu buve taip karsta!
Sveikinimai nuosirdziausi Ingai!!! Exclamation Exclamation Exclamation Pas tokia teiseja gauti tokius austus balus tai liuks!!! SVEIKINU!!!
Labai patiko veisl Yarak-Yaran kale nuo Aladino, ir GelshiSamum is Baltarusijos, o is patinu Yashit irgi is Baltarusijos. Jolanta irgi sveikinu, saunuole, graziai begiojo ir jinai ir Bushas!!! Laughing Wink Wink
Inga is vis saunuole, dar ir su Tauru reikejo jai uzsiimti, o jis prabudo is miegu paciu negeriausiu momentu- kai reikejo Apa isstatinet! Very Happy
Labai skanus buvo guliasas ir Jolantos suris, ir rauginti agurkai! Ir vynas, toks saltas!Niam...Aciu Rasai!!!(Rasulo seimininkei!)
Manau, kad klubines parodos tokios ir turetu buti, kai teiseja visus trukumus pasako visiems susirinkusiem, aiskiai, su komentarais ir motyvuoja, kodel butent taip, o ne kitaip ivertino suni , idomu butu, kad jinai ir seminara dar butu pravedus, ko pas mus Lietuvoj gal nera buve! O gal organizatoriai kada ir Bolkunova pasikvies, gal tada ir seminara suorganizuotu, norinciu, neabejoju, atsirastu!!! Wink Cool
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Agota

Prisijungė: 2008 08 11

PranešimasParašytas: Pir. 08 10, 2009 11:49 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Prisidedu ir aš prie sveikinimų Smile
Rodos ir Baltukas buvo?? Smile
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Pir. 08 10, 2009 12:34 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

nu ir kas kad "neperspekyvus| gavo? nueis i kita paroda pas kita teiseja ir gaus "labai perspektyvus"~ SmileSmile
man labai patiko Agramas
kaip supratau kojos raiscio trauma tutrejes, matyut po operacijos (mano kale panasiai vaiksto, deja-deja..)
visviena man jis labai grazus patinas (is visu Vytauto azijatu manp megstamiausias! SmileSmile
Appos zvaigzde ir vel nusvito! SmileSmile
taip ir turejo but! Smile
nu visi gi zinom, kad gera kale! SmileSmile
o Rasului as asmeniskai neduociau 1 vietos..
net keista kad toki "pavalgiusi" azijata Ivanova nepramete Smile))

Baltukas buvo, turejo didziuli pasisekima - uz ringo! Laughing Laughing Laughing
net sikt ejom - ir tai zmogus masina susistabde, priejo, gal galima su jusu suniu nusifotografuoti! Smile))
aisku, galima! kiek tik norit Smile) akekdotai!
nu uztat mes Ivanovai ant akiu net nesirodem - butu pasakiusi: o cia kas per "liewos perspektyvos"! Smile)
siustu lasiniu mazint, o zmonem va ir toks patinka! Smile))
gerai kad mes nedalyvaujam! galim but kokie norim Smile)
viena ko nesitikejau - atvirai sakau: kad mano azijatai tokie pikti! Embarassed Rolling Eyes retai einam i parodas, gal nemokam elgtis.. Smile
aciu Dievui, Bushas nenukentejo, cia mes turbut taip is netiketumo Smile))
Jolanta, atsiprasom! Very Happy Very Happy Very Happy siunciam dideli bucki Bushui - mes jus mylim! Very Happy Very Happy Very Happy
Atgal į viršų
Lina

Prisijungė: 2007 10 15

PranešimasParašytas: Pir. 08 10, 2009 1:17 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gavom "mažai perspektyvus" ir tiek.... Suaugsim, subręsim ir būsim labai gražios Very Happy Razz .. aišku čia ir spalva savo daro Cool .... na nieko.. man tai labai patiko Skazka Very Happy Very Happy Very Happy .. pasakiška kalė.. tiek išvaizda, tiek charakteriu Razz Very Happy Very Happy
admin
Site Admin

PranešimasParašytas: Pir. 08 10, 2009 1:18 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tikrai labai pagirtina kai teisėjas viešai pakomentuoja jo akiai matomus anatominius trūkumus ir privalumus.
Man tai staigmena su Appa buvo, žinant kad aš ilgai svarsčiau vest ją į ringą aplamai ar ne...

Čia keletas foto azijatų, kurie buvo parodoj bet nedalyvavo:
DUZGUN Fenomenas (8mėn)

BALTO Fenomenas (beveik 2metai)

LAMA ir BALTO
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Agota

PranešimasParašytas: Pir. 08 10, 2009 1:24 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O kodėl Duzgun mano meile nedalyvavo?? Sad
Man jo akys laaabai gražios Smile
Atgal į viršų
juta

PranešimasParašytas: Pir. 08 10, 2009 1:34 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nieko baisaus tie tavo suniukai nepadare! Kai stovi vienoj vietoj tai ir saugo, gera! O siaip as galvojau, kad bus blogiau, kai tik atejot visai stovejo apake nuo daugybes sunu ir zmoniu!Smile)))
Baltukas- LASININIS Laughing Laughing Laughing Wink
Tik nesakyk, kad Proxa kudas, pati zinau!!! Razz
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
admin
Site Admin

PranešimasParašytas: Pir. 08 10, 2009 1:35 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mane parodoj Konda ir Skazka labiausiai sužavėjo. Baltarusų patinas YASHIT taip pat patiko, gal ne visai tai ką norėčiau pati turėt, bet tikrai patiko.

Turkmen Kala YASHIT

Special for juta Wink PERENLI Akmenų gėlė

AGRAM Orda ir jo šeimininkas

Mia Mia GVIDON ir Jaunzembek IMIR

Čia ta laimingiausia man parodoj akimirka, kai dar galėjau kažkur nulėkt ką nors nufotkint ir pan. Very Happy

O čia mes viešbutyje prieš specializuotą parodą Smile

Atgal į viršų
juta

PranešimasParašytas: Pir. 08 10, 2009 1:36 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Lina rašo:
Gavom "mažai perspektyvus" ir tiek.... Suaugsim, subręsim ir būsim labai gražios Very Happy Razz .. aišku čia ir spalva savo daro Cool .... na nieko.. man tai labai patiko Skazka Very Happy Very Happy Very Happy .. pasakiška kalė.. tiek išvaizda, tiek charakteriu Razz Very Happy Very Happy

As irgi galvoju, kad spalva cia daro meskos paslauga!
Skazka grazi, jau seniai maciau!
Atgal į viršų
admin
Site Admin

PranešimasParašytas: Pir. 08 10, 2009 1:37 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Agota rašo:
O kodėl Duzgun mano meile nedalyvavo?? Sad
Man jo akys laaabai gražios Smile

Dokumentus šeimininkas pametė Confused Bet žadėjo pasidaryt ir ateity sudalyvaut.
Atgal į viršų
Agota

PranešimasParašytas: Pir. 08 10, 2009 1:38 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Čia viešbuty Taurui ir mama nereikalinga matosi - šunys viską atstoja Very Happy
Atgal į viršų
juta

PranešimasParašytas: Pir. 08 10, 2009 1:41 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

JOooo, tau, Inga, ne kas ,sunku, aisku, su vaiku!
Saulius sako- koks tas vaikiukas "krutas", visus mygtukus masinoj isspaudinejo, ir kramtoskes visas atnese! O dar tik 1.5 metu!" Laughing Laughing
Nu kudas, kudas tas Proxa, ziauriai kudas, imsiuos priemoniu!!!
Atsiprasau , kad Dogana mergaite apsaukiau, bet jis gi tik suniukas! Ka cia gali suprast, jis toks smulkesnis uz Duzguna taip ir pagalvojau! O paskui, gal ir stambesnis pasidarys!Smile)))
Vytautas ir Agramas kartu sypsos! Smile
Atgal į viršų
juta

PranešimasParašytas: Pir. 08 10, 2009 1:47 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Baltarusų patinas YASHIT taip pat patiko, gal ne visai tai ką norėčiau pati turėt, bet tikrai patiko.

Kai dabar fotkes ziuriu, jis gyvas graziau atrodo, juoda kauke biski gadina vaizda! Bat labai judesiai man jo patiko!
O man tai gal Zhakut...Ir Skazka irgi patiko. O Konda nepatinka del spalvos, nemegstu nieko, kad azijate primintu kaukaza, o ta spalva man tokia kaukazine biski...
Atgal į viršų
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Pir. 08 10, 2009 2:03 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Juta:
as taip suprantu: kad cia SUSIZAVEJIMO suksnys toks! Exclamation Laughing Laughing
Baaaaltooooo !! - Laughing Laughing lasininis!!!! Laughing Laughing
aciu, aciu! Laughing Laughing
mes jus irgi mylim~! labai!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
as tau sakiau! Laughing Laughing
"patrauk savo dziusnele nuo mano balto, o tai jis atrodo dvigubai storesnis!! Embarassed Razz Laughing Laughing "
sukas geras pasiuliau! - tai ne.. isejo nesusisukaves! Rolling Eyes Laughing
juokauju! Wink
Proxos galva tikrai grazi, kiek jis besukustu, ka turi, ta turi Smile
o tikesimes kad pavalgys vitaminu ir SUBUJOS BERNAS!! NEPAZINSI!! SmileSmile

as mazai girdejau, bet man pasirode, kad kai Ivanova duoda aprasyma, vertinima, ir paaiskina, ka ji mato, toks ispudis, kad ir as maciau ta pati, bet kazkaip sunku apibudinti, kas butent i akis taip krenta Smile
ji molodec, kad moka taip sudelioti!
buvo be proto karsta, tai dekui uz skolintus kedutes ir skecius, ir bliuduka,
mes butume nei pusvalandzio netrauke ant tokio karscio!
sunys kepe, Balto palindo po Sonatos kedute! (aisku, tik galva! daugiau netelpam! Smile) - ir is ten visiems "aiskino", kur kam eiti! Wink Laughing
Atgal į viršų
admin
Site Admin

PranešimasParašytas: Pir. 08 10, 2009 2:05 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

juta rašo:
O Konda nepatinka del spalvos, nemegstu nieko, kad azijate primintu kaukaza, o ta spalva man tokia kaukazine biski...

Kondos spalva tokia daugiau vilkinė, ne visai kaukazo (bet jau man taip patrodo). Nors bet kokiu atveju pati spalva nežavinti, bet sudėjimas, galva, proporcijos... kaip kalei gal grubokas sudėjimas (šiektiek "patiniška"), bet betkokiu atveju yra į ką žiūrėt. Gurtos spalvų derinys ryškesnis šiuo atveju. Dėl to kaip jūs ir sakot "nedėkinga spalva" plius dar ilgas plaukas ir numušė tą pirmą įvaizdį.
Atgal į viršų
juta

PranešimasParašytas: Pir. 08 10, 2009 2:14 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

redi rašo:
Juta:
as taip suprantu: kad cia SUSIZAVEJIMO suksnys toks! Exclamation Laughing Laughing
Baaaaltooooo !! - Laughing Laughing lasininis!!!! Laughing Laughing
aciu, aciu! Laughing Laughing
mes jus irgi mylim~! labai!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
as tau sakiau! Laughing Laughing

Iki tos vietos buvo neblogai! Nu , bet toliau!!!

[u][u]"patrauk savo dziusnele nuo mano balto, o tai jis atrodo dvigubai storesnis!! Embarassed Razz Laughing Laughing "
sukas geras pasiuliau! - tai ne.. isejo nesusisukaves! Rolling Eyes Laughing

Gerai, kad nepamirsai ant kieno keduciu sedejot ir kieno skeciais dengetes, oi, ir dar kieno bliudu naudojotes! Laughing Laughing Laughing

buvo be proto karsta, tai dekui uz skolintus kedutes ir skecius, ir bliuduka,
mes butume nei pusvalandzio netrauke ant tokio karscio!
sunys kepe, Balto palindo po Sonatos kedute! (aisku, tik galva! daugiau netelpam! Smile) - ir is ten visiems "aiskino", kur kam eiti! Wink Laughing
Atgal į viršų
juta

PranešimasParašytas: Pir. 08 10, 2009 2:17 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

admin rašo:
juta rašo:
O Konda nepatinka del spalvos, nemegstu nieko, kad azijate primintu kaukaza, o ta spalva man tokia kaukazine biski...

Kondos spalva tokia daugiau vilkinė, ne visai kaukazo (bet jau man taip patrodo). Nors bet kokiu atveju pati spalva nežavinti, bet sudėjimas, galva, proporcijos... kaip kalei gal grubokas sudėjimas (šiektiek "patiniška"), bet betkokiu atveju yra į ką žiūrėt. Gurtos spalvų derinys ryškesnis šiuo atveju. Dėl to kaip jūs ir sakot "nedėkinga spalva" plius dar ilgas plaukas ir numušė tą pirmą įvaizdį.

Gal netiksliai issireiskiau, ne tai, kad "nepatinka", gal norejau pasakyti del ko nelabai patinka Wink O siaip jinai grazi kale, nors ir biski per grubi, turi savu privalumu, tikrai!
Atgal į viršų
juta

PranešimasParašytas: Pir. 08 10, 2009 2:18 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dar labai liudna zinia!
Diena pries klubine paroda krito Luna Akmenu Gele...Nuo babeziozes, kiek zinau...
Labai gaila, uzuojauta seimininkams! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Atgal į viršų
juta

PranešimasParašytas: Pir. 08 10, 2009 2:20 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ir dar klausimas.
Inga buvai CACIBuose, kas ka gavo ten? Nedarei foto reportazo? Zinau, kad lygtai kitu sunu buvo, nei klubinej?
Atgal į viršų
Agota

PranešimasParašytas: Pir. 08 10, 2009 2:24 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O vargse, su jos seimininku nelebai senai susiduriau pas mus darbe - atejo ir azijato foto ant desktopo pamate Sad
Labai gaila Sad Kalbejo kazka apie kergima Sad
Atgal į viršų
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Pir. 08 10, 2009 2:33 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

del Lunos - tiesa..
babezioze..
ir inkstai atsisake..
sestadieni mire..
didziule uzuojauta seimininkui!
sake, neveze iskart, kai blogai pasijuto, )neturejo apsaugos nuo erkiu),
pakeites maista, galvojo kad gal nuo naujo maisto apsirgo (taip buna, as pagal zmoniu pasakojimus girdejau irgi tokiu varijantu)
taigi, pralaike iki 4-dienio vakaro nuo 1-dienio.. ir buvo jau pervelu..
nu mes gi Balto irgi vos nepraradom pavasari del to pacio!
pasimokem, 300 litu uz gydyma kaip i bala! o viskas del "aj, gal tu erkiu dar tiek nera!!" - nu tai va.. Exclamation
skaudzios pamokos! bet visgi PAMOKOS Exclamation
nemazai kalbejomes, nusiziurejo i musu balto, galvojo kad kergiamas, nurodziau is Fenomeno suniuka pirkti (kol karstas tas liudesys, ner ko atideliot, uzsisakyti ir laukti, manau! Very Happy )
sako, tai kad Lietuvoj tik ir matai du didelius veislynus - Fenomena ir Akmenu Gele Smile
(cia citata, ne mano zodziai!)
nu gal taip ir nera, as pvz, pilnai isigyciau is nektaro vel suniuka (tik aisku, su dokais!)
man rodos, kuri laikai, tas ir patinka! Very Happy Very Happy Very Happy
Atgal į viršų
admin
Site Admin

PranešimasParašytas: Pir. 08 10, 2009 2:39 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

juta rašo:
Ir dar klausimas.
Inga buvai CACIBuose, kas ka gavo ten? Nedarei foto reportazo? Zinau, kad lygtai kitu sunu buvo, nei klubinej?

Buvau CACIBuose, bet žinok nepasaysiu įvertinimų, nelabai turėjau galimybę ir visus šunis sužiūrėt ir Appą išstatyt ir su vaiku užsiimt, buvau pasiryžus "aukotis" tik specūchai Rolling Eyes Šeip Appa pirmą dieną gavo CAC, R.CACIB, apėjo ją (ant CACIBo) baltarusų kalė atviroj klasėj GELSHI SAMUM (balta su rudu), antrą dieną ši kalė jau buvo čempionų klasėj, tai taip pat Appa liko antra po jos. Beto GELSHI SAMUM antrą dieną ir BOBą pasiemė. O pirmą dieną BOBą gavo jei neklystu baltas baltarusų patinas ZHUBAR Yarak-Yaran. Žodž reportažo, turiu nuvilt, iš CACIBų nebus šykart Crying or Very sad

O šeip kitų šunų tai nebuvo (na, nebent Mavis) ir mažiau jų buvo.

Čia akimirka iš antros CACIBo dienos palyginimo dėl BOBo:
Atgal į viršų
juta

PranešimasParašytas: Pir. 08 10, 2009 3:33 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

matai du didelius veislynus

Dar Jolantos pridekit! Wink Jos veisl."Nuo stumbryno" irgi jau kokios 4 vados buvo!!! Wink Wink Wink
Atgal į viršų
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Pir. 08 10, 2009 3:54 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Juta: kai MUSU nera, tai ir reportazo nera! Wink Wink Laughing Laughing
re-por-te-riai neatvyko!! Laughing Laughing Laughing

aciu visiems idejusiems foto, as savu dar neziurejau, ka ten turiu Smile
jei ka rasiu grazaus, atmesiu i meilus..
kolkas nelabai ranka galiu valdyt,
mane siandien suo savas ikando, perreze visa delna, maniau siut reikes! (deja! NE AZIJATAS! nors du "arkliai" kieme sedi! sitie pries savus niekokiom aplinkybem dantu neatsuka!!! Smile
o shibzdikas spanielis! blyn, sakiau,. budoj apgyvendinsiu! Evil or Very Mad Laughing Laughing
(irgi vyras sako: "ka isauklejom, ta turim"
Atgal į viršų
juta

PranešimasParašytas: Pir. 08 10, 2009 8:44 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nu Reginka, 'styd i sram"!!! Laughing Laughing Laughing Spanielis azijatnike apkandziojo!!! Shocked
Jei rimtai tai reikejo i skura jam, i skura ! Uz tokius darbus!!! Evil or Very Mad
Nors paskiepytas?Turbut isizeide, kad i azijatu klubine neemet, tai ant taves issiliejo!!! Wink
Nu taip, korespondenciu nebuvo- ner ir reportazu! Laughing Laughing Laughing
Atgal į viršų
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Antr. 08 11, 2009 7:45 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

perkeliu i auginima ir auklejima Smile
Atgal į viršų
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Antr. 08 11, 2009 8:00 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

man Skazka irgi patinka labai Smile
noreciau turet tokia porele: Skazka ir is patinu matytu imciau sau Akparsa SmileSmile
seniai bemaciau ji, pries metus Smile tokia pora azijatu - mano svajone zydra SmileSmile cia aisku skonio reikalas SmileSmileSmile
keista kad Gvidona taip nukiso i gala Smile
juk turejes ir BOBu rodos, ne?
o Ivanova tokiu nevertina Smile)) idomu! Smile
ta kalyte latve man per stambi gal..
spalva man norKonda mali, nors ir ne pati graziausia.. bet grakstumo nematau as joje..
jauna dar, kale reikia vertint po to kai pagimdys, as skaitau Smile
tos kurios buvo smulkesnes, isgrazeja, pastambeja, o kurios kaulingos labiau - pasidaro drimbos.. nu gal as klystu ir sita nebus kaip kalade, bet kad grubaus sudejimo - faktas Smile
ir vel gi skonio reikalas Smile
o Appos man pradejo kazkaip spalva nebepatikt? papilkejusi, buvo gi balta ryski kale? gal ja reik numaudyt? apdulkejusi? Rolling Eyes Laughing Laughing
juokauju Smile
jeigu Inga isizeis, istrynsiu klausima SmileSmileSmile
cia gi musu "mamyte"! visada dziaugiames jos laimejimais! Very Happy Very Happy
Atgal į viršų
admin
Site Admin

PranešimasParašytas: Antr. 08 11, 2009 8:46 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

redi rašo:
o Appos man pradejo kazkaip spalva nebepatikt? papilkejusi, buvo gi balta ryski kale? gal ja reik numaudyt? apdulkejusi?

A tai nepastebejot kad ji turbut vienintelis parodoj azijatas buvo dar su senu plauku?Smile Kaip ne keista pas ją dar ne visas žieminis poplaukis išėjęs, labai ilgai meta kailį. O kur plaukas jau negyvas- jis neturi ir savo tikrosios spalvos (papilkėjęs).
Atgal į viršų
juta

PranešimasParašytas: Antr. 08 11, 2009 8:49 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

[papilkejusi, buvo gi balta ryski kale? gal ja reik numaudyt? apdulkejusi? Rolling Eyes Laughing Laughing

Aisku, kad apdulkejus!
Nematei Ingos koju!!! Laughing Laughing Laughing O as namo gryzus savo kojas paziurejau, tai irgi negeresnes buvo, tik per basanoskes nesimate taip!!! Laughing Laughing Laughing
Atgal į viršų
juta

PranešimasParašytas: Antr. 08 11, 2009 8:51 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

kitų šunų tai nebuvo (na, nebent Mavis) ir mažiau jų buvo.

Tai nesupratau, jam gi sake traumos nuo ziemos, neveda i parodas, o CACIBE buvo, kaip suprantu?
Gelshi labai spalva puosni, graziai ziurisi labai man!!!Ryski ryza:)))
Atgal į viršų
juta

PranešimasParašytas: Antr. 08 11, 2009 8:53 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

admin rašo:
redi rašo:
o Appos man pradejo kazkaip spalva nebepatikt? papilkejusi, buvo gi balta ryski kale? gal ja reik numaudyt? apdulkejusi?

A tai nepastebejot kad ji turbut vienintelis parodoj azijatas buvo dar su senu plauku?Smile Kaip ne keista pas ją dar ne visas žieminis poplaukis išėjęs, labai ilgai meta kailį. O kur plaukas jau negyvas- jis neturi ir savo tikrosios spalvos (papilkėjęs).

Nu jo, Turanas , va, Reginai net ne tigrinis pasirode, kol neissiseres, sako, pilkas!!!Ilgai jis irgi seriasi, dabar dar beveik su senu kailiu.
Atgal į viršų
juta

PranešimasParašytas: Antr. 08 11, 2009 8:57 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

keista kad Gvidona taip nukiso i gala
juk turejes ir BOBu rodos, ne?

Teis. pasake, kad labai storas, o savininkas sako- tai jis tik 70kg sveria!Smile))) Nestoras, jus netiesa sakot!!!
Tai Ivanova tada- tai kam jam 70kg prie tokio sudejimo, jis net sedi ant vienos slaunies atsiremes, nes jam spaudzia sonai!Smile)))
Keisti tie zmones, nenori matyt realybes!Smile Rolling Eyes
Atgal į viršų
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Antr. 08 11, 2009 11:57 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

nu ka tada mums butu sakiusi Ivanova? mes 87 kg Smile
bet neatrodom gal.. Smile))
man baltuko isvaizda visai nieko.. Smile
as pripratau kad jis toks didelis, kai eme kusti, nelabai ede (kale surujojo), man iskart negrazus.. skura kabo..
ne, nu aisku, kad reikia..
o Gvidonas netikiu kad 70..
nebent plauku daug Smile
Balto nesvers maziau 80 manau niekaip SmileSmile
jis ir 1 metuku jau 84 buvo.. Rolling Eyes Embarassed

juta: tai ka? i klubine atvaziavot? ir koju nenusiplovet?? Smile))
gal dar ir mokesciu nemokat? aaa?? Smile))))
pasakysiu Arunui, kad nebeileistu! neplautom gi kojom! aj-ja-jai!! Smile))))))))
Atgal į viršų
juta

PranešimasParašytas: Antr. 08 11, 2009 12:05 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

juta: tai ka? i klubine atvaziavot? ir koju nenusiplovet?? Smile))
gal dar ir mokesciu nemokat? aaa?? Smile))))
pasakysiu Arunui, kad nebeileistu! neplautom gi kojom! aj-ja-jai!! Smile))))))))[/quote]

Buvau svariom prie paroda, bet kai palaksciau( matei, kaip graksciai as suoliavau? Laughing ) tiek ratuku tai ir apsinese!: Confused Laughing
Mokescius mokam, prie paroda reikejo palengvint pinigine! Crying or Very sad
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Parodų apžvalga Visos datos yra GMT + 2 valandos
Pereiti prie 1, 2  Toliau
Puslapis 12

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume