Pagrindinis puslapis Vidurinės Azijos Aviganiai
www.alabai.info

DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas   Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

2009 09 05-06. Vilnius 2xCAC

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Parodų apžvalga
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
admin
Site Admin

Prisijungė: 2007 09 18

PranešimasParašytas: Pir. 09 07, 2009 12:27 pm    Rašyti temą: 2009 09 05-06. Vilnius 2xCAC Atsakyti su citata

Foto ir rezultatai iš parodos: http://www.alabai.info/index.php?puslapis=2009-09-05-06-vilnius-cac
Ačiū Linai ir Jurgitai už atsiųstus rezultatus.

Rugsėjo 5-tą teisėjavo lenkas Andrzey Szutkiewicz (jis teisėjavo ir Druskininkų CACIBe)
Rugsėjo 6-tą- Audronė Babenskienė, Lietuva

Rasit klaidą- raportuokit Wink
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
jurgita

Prisijungė: 2007 09 30

PranešimasParašytas: Pir. 09 07, 2009 1:25 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gal perskubėjimą Wink raidę Gurtos varde praleidot "a" Laughing Laughing Laughing

Tuoj daugiau nuotraukų įkelsiu...
jurgita

PranešimasParašytas: Pir. 09 07, 2009 1:39 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Arslan

Ak-Guš

Man labiausiai patiko antra diena, kai mano mažas vaikelis buvo ruda "varna" tarp baltu palyginime dėl BOB Laughing Laughing Laughing
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Pir. 09 07, 2009 8:49 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveikinu Appa gavus dar viena BOB'a i savo titulu sarasa! Smile
saunuole Inga Very Happy

Lina : sakiau nesiparink del Ivanovos - kita paroda - kitas ivertinimas! Very Happy

Ak Very Happy Gus ir Ayra matosi kad vienos vados .. Rolling Eyes
man Ayros priekines kjos geresnes, Aj Gus riesai kazkaip nepatinka, pastatymas Smile
o siaip - abu i Ak Basha - grazu labai! Smile
nu gal tik man taip atrodo Smile - balti, mano silpnybe Smile
http://www.mia-mia.lv/kobelifoto.php?d=03&id=kobelfoto1.htm

BUDUR - fotke "gera" Razz Laughing Laughing

sveikinimai Agatai - Arslanas graziai sudalyvavo, kaip supratau! Smile
visiems dalyviams - kuo didziausios sekmes! Very Happy Very Happy Very Happy
Atgal į viršų
juta

Prisijungė: 2007 09 26

PranešimasParašytas: Antr. 09 08, 2009 8:05 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Visu nugaletojus ir dalyvius SVEIKINU!!!

Is Rusijos kalyte grazi man, tik jau pastatymas tai nekoks...
Ak Gushas irgi grazus, gyvai nemaciau tik, gaila! Kokio ugio jis?
Mano nuomone Riksha nuvertino per daug!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
jurgita

PranešimasParašytas: Antr. 09 08, 2009 8:35 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ta kalytė iš Rusijos turi problemų su kojom. Tai pastatymas geriausias koks pavyko, o taip ji graži Smile Ak - Guš ūgis apie 70 - 72 cm. vidutinis su sese praktiškai lygus.
Smagu parodoje buvo. Ir tiek baltų šunų dalyvavo... Cool
admin
Site Admin

PranešimasParašytas: Antr. 09 08, 2009 9:59 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na, "problema" - gal per grubiai pasakyta, tiesiog begant siektiek suartina kulnus ir siektiek X-uoja priekines kojos. Ir laaabai jau nepasitikinti savimi mergaite Smile
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Antr. 09 08, 2009 1:25 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

tai mazas! - 70-72??
patinui.. kale 75 jau neretenybe Smile
mano Balto vidutinio ugio - 83 Smile
idomu koks Ak Basho ugis?
juta, tau i kavalierius tiktu , nenori Juta sukergt su Ak Bashu? cia ne taip toli, ir suniukai grazus gaunasi Wink Laughing Smile
nu tau balti - ne i tema, zinau, bet gi tu juos zmonem isdalinsi ne sau! Smile)
Question
Atgal į viršų
jurgita

PranešimasParašytas: Antr. 09 08, 2009 1:28 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

gal ir per grūbiai... Embarassed bet veisėja jas turėtu ištaisyti... kai suaugs, graži mergina bus... Wink nepasitiki savimi... juk jauna labai... kaip Gurta užsispyrė ir ką tu jai...
jurgita

PranešimasParašytas: Antr. 09 08, 2009 1:34 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Azijatui tai yra pats normaliausias ūgis - vidutinis. O tai Mavio tada koks ūgis... Pretenduoja į dogus Laughing Rolling Eyes

Paprastai vidutinis būna iki 75 cm. O mažas iki 70 cm.

Ak-Guš labai gražus ir labai tinka eiti į parodas Very Happy šou klasės azijatas... Čia jo pirmos parodos buvo, o kokie rezultatai...

Labiausiai sveikinu Ayra.. graži, rami mergaitė. Ateina pastovi, prabėga. Jokių niurkimusi, nieko.
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Antr. 09 08, 2009 2:47 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

nematau nieko grubaus pasakyme, kad suo turi problemu.. (neuzpykit)
ar tai vadinasi problemom, tik tada, kai jau suo nepaeina?
Confused
nezinau kaip ji bega - gaila, nemaciau, bet kaip stovi - tai matosi Smile))
sake jurgita - geriausia ka pavyko islauzt is jos stovrsenos?
tai tam reikia suni pirma prismaugt, Rolling Eyes paskui bandyt pakart.. Laughing - tada gal atsistotu - ir cia del jaunystes? 1 metu beveik..
nu, ups man..
kaip pacituosiu viena uzsienio speca, vedanti pamokas lietuvoj - jeigu suniui prabegus ir sustojus, reikia perstatyti visas 4 kojas norint gauti gera stovesena, vadinasi jam reikia gero veterinaro, o ne gero hendlingo Smile

bet veisėja jas turėtu ištaisyti... kai suaugs, graži mergina bus... Wink

gerai kad veiseja ir savininke - tas pats asmuo.. ne pescia azijatu auginime..
o butu paprastas zmogelis, jis net nezinotu kas tos zirkles pas suni ir kur tas X-as
dauguma apink nemato savo sunu trukumu, kol kas nepasakys - N-tokiu atveju Smile tada dar uzsigaus ir gincysis.. zmones labai jautrus, ka padarysi.. Rolling Eyes

o tokius koju trukumus imanoma istaisyti?
iki kokio amziaus formuojasi kojos? (cia neskaitant traumu, kurias gali gauti visa gyvenima - tf-tf.. ne duok!.. )

cia klausimas ir admin., please - man idomi jos nuomone siuo klausimu Smile

cia su viena este susirasinejau, vis bedavojasi, kad nuo Dosaafo laiku anksciau nebuvo tiek daug kreivakoju ir siaip probleminiu koju azijatu, nors tu visu pribambasu tipo super-puper papildu, rojaliu ir kitu "navorotu" visiskai nebudavo.. sake, gaudavo sunims 4 kg mesos - t.y. salyginai - mesos: sysku-pysku, visa tai paduodavo su kose per savaite, ir plius varske.. o dabar ir seria rodos - nebezino, kaip dar issiraityt kruuchiau! (ne visi gal, bet nemazai tokiu), ir sunys tie "i uzpakali uzbuciuoti" - o koju problemu tik daugeja.. Smile
dabar gi reik vos ne mokslininku buti, visus xondro-gliuko suzinoti, kad ta azijata uzauginti.. Smile
su kuo surista?
kieno kokia nuomone bus?

jei diskusija ne i tema, galit perkelinet kur norit..tingiu, o ir atsakymu kazkaip nesitikiu daug gauti Laughing
Atgal į viršų
juta

PranešimasParašytas: Antr. 09 08, 2009 7:46 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

redi rašo:
tai mazas! - 70-72??
patinui.. kale 75 jau neretenybe Smile
mano Balto vidutinio ugio - 83 Smile
idomu koks Ak Basho ugis?
juta, tau i kavalierius tiktu , nenori Juta sukergt su Ak Bashu? cia ne taip toli, ir suniukai grazus gaunasi Wink Laughing Smile
nu tau balti - ne i tema, zinau, bet gi tu juos zmonem isdalinsi ne sau! Smile)
Question

Norejau jau sita kergima, bet niekaip nesisitariau, o paskui pati nusprendziau, kad nenoriu.
Man balta spalva tai kaip tik ne....Bet Ak bash grazus, o ugio gal apie 80 bus tikrai!Reiks dar pagalvot gal! Laughing
Nors tru paciu nenoriu krauju, ko nors idomesnio reiktu gal... Rolling Eyes
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
juta

PranešimasParašytas: Antr. 09 08, 2009 7:50 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ugis 70 tai dabartiniais laikais patinui gal kiek per mazas, nors labai priklauso nuo suns.Jei grazus tai grazus, be trukumu nera juk!Smile
Seniau juk standartas buvo nuo 65 patinui, kalei nuo 60. Jei kaip darbinio suns tai 70 pats tas! Nu, bet jei 75 tai mano idealas! Very Happy Wink
Atgal į viršų
juta

PranešimasParašytas: Antr. 09 08, 2009 7:58 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

redi rašo:
nematau nieko grubaus pasakyme, kad suo turi problemu.. (neuzpykit)
ar tai vadinasi problemom, tik tada, kai jau suo nepaeina?
Confused
nezinau kaip ji bega - gaila, nemaciau, bet kaip stovi - tai matosi Smile))
sake jurgita - geriausia ka pavyko islauzt is jos stovrsenos?
tai tam reikia suni pirma prismaugt, Rolling Eyes paskui bandyt pakart.. Laughing - tada gal atsistotu - ir cia del jaunystes? 1 metu beveik..
nu, ups man..
kaip pacituosiu viena uzsienio speca, vedanti pamokas lietuvoj - jeigu suniui prabegus ir sustojus, reikia perstatyti visas 4 kojas norint gauti gera stovesena, vadinasi jam reikia gero veterinaro, o ne gero hendlingo Smile

bet veisėja jas turėtu ištaisyti... kai suaugs, graži mergina bus... Wink

gerai kad veiseja ir savininke - tas pats asmuo.. ne pescia azijatu auginime..
o butu paprastas zmogelis, jis net nezinotu kas tos zirkles pas suni ir kur tas X-as
dauguma apink nemato savo sunu trukumu, kol kas nepasakys - N-tokiu atveju Smile tada dar uzsigaus ir gincysis.. zmones labai jautrus, ka padarysi.. Rolling Eyes

iki kokio amziaus formuojasi kojos? (cia neskaitant traumu, kurias gali gauti visa gyvenima - tf-tf.. ne duok!.. )

cia klausimas ir admin., please - man idomi jos nuomone siuo klausimu Smile

cia su viena este susirasinejau, vis bedavojasi, kad nuo Dosaafo laiku anksciau nebuvo tiek daug kreivakoju ir siaip probleminiu koju azijatu, nors tu visu pribambasu tipo super-puper papildu, rojaliu ir kitu "navorotu" visiskai nebudavo.. sake, gaudavo sunims 4 kg mesos - t.y. salyginai - mesos: sysku-pysku, visa tai paduodavo su kose per savaite, ir plius varske.. o dabar ir seria rodos - nebezino, kaip dar issiraityt kruuchiau! (ne visi gal, bet nemazai tokiu), ir sunys tie "i uzpakali uzbuciuoti" - o koju problemu tik daugeja.. Smile
dabar gi reik vos ne mokslininku buti, visus xondro-gliuko suzinoti, kad ta azijata uzauginti.. Smile
su kuo surista?
kieno kokia nuomone bus?

jei diskusija ne i tema, galit perkelinet kur norit..tingiu, o ir atsakymu kazkaip nesitikiu daug gauti Laughing

Nesutinku, buvo "problemu"! Pas kaukazus , azijatus ir maskvos sargybiniu( tokiu tada is dideliu veisliu buvo nemazai!) zinokit galines kojos beveik pas kiekviena buvo iksai! As net galvodavau, kad taip turi buti!!!Smile)))Bet niekas labai nekreipe demesio ir tiek! Kai nusipirkom Turana, tai visi stebejosi- OHO< AZIJATAS IR KOJOS TIESIOS! Shocked Laughing Dabar gal i parodas daugiau vaiksto, tai ir matosi daugiau! Prisiminkit, kiek pries koki 15 metu azijatu ringuose budavo? Visoj parodoj- 1-3!
Atgal į viršų
jurgita

PranešimasParašytas: Antr. 09 08, 2009 9:09 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pas pirmus mano azijatus tikrai kojos nėjo iksu.. kiek pamenu tai ir iš kur pirkom Princą ir nėjo iksu nei vienam šuniui.. Duškei (gimęs apie 1991 pabaigoje) ir geros kojos buvo (pas Augustą gyveno, vežtas kaip ir iš Tadžikijos ar pan.)... Čitą pirkta buvo 1992 metais, užaugo su gražiom kojom, o kalė apie 80 cm buvo...tikrai gero maisto tais laikais negaudavo..Parodose nesilankėm, nors buvo registruota, bet gavos kaip gavos.... Tai negaliu sakyti, kad tai taip ir turėjo būti "iksas" Rolling Eyes Rolling Eyes ... Na tai ir vesdavo tokius, kokius turėdavo Wink Wink Wink

Man kartais tie matavimai ūgio neaiškus būna ir tiek.. Embarassed

Ai, visko būna nieko nepakeisi... Smile
Agota

Prisijungė: 2008 08 11

PranešimasParašytas: Antr. 09 08, 2009 9:40 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Hi Smile
Man Ak Guš gražus, bet čiut stambesnis būti turėtų Smile
Šiaip piktas lb - mus apkandžiojo:)
Rikša antrą dieną su ,,gerai" 2 vietą sugebėjo gaut (maniau tik su ,,puikiai" duoda).
Na ji jau sena kalė, papukai nukarę, prie parodų nepratus - budoj jai sėdėt Smile
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Antr. 09 08, 2009 9:57 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Agata: ne pribedniajsia! Laughing
kai kurie isvis nedalyvauja, o tik ziuri! xi-xi.. Laughing Smile-P
ir tai nieks neverkia Exclamation (apie budas...)

gerai kad piktas - negerai kad apkandziojo..
turejo atsiprasyt bent jau..
paaugs Arslanas, galesi pavadi pailgint Idea , jei dar susitiksi Laughing Laughing
Atgal į viršų
admin
Site Admin

PranešimasParašytas: Tr. 09 09, 2009 10:24 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

juta rašo:
Bet Ak bash grazus, o ugio gal apie 80 bus tikrai!

AkBašas nėra aukštas anaiptol

Agota rašo:
Rikša antrą dieną su ,,gerai" 2 vietą sugebėjo gaut (maniau tik su ,,puikiai" duoda).

Šiuo atveju vieta nieko nereiškia, tiesiog teisėjas tvarkingai sudėliojo šunis kas po ko. Pvz jei būtų buvę 4 kalės, dvi iš jų gautų "puikiai", viena "labai gerai" ir viena "gerai", tai ta kur "gerai" būtų bet kokiu atveju ketvirta, nu ir pan...

redi rašo:

"Tokius"- ne. Nebent tik jos vaikam (kergiant parinkus "tvarkingą" patiną).

Paskutinį kartą redagavo admin, Tr. 09 09, 2009 10:43 am. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
admin
Site Admin

PranešimasParašytas: Tr. 09 09, 2009 10:35 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O man Ak Gušo charakteris patiko. Toks konkretus. Beto kaip pirmą kart įvestas į tokią žmonių ir šunų minią ir pirmą kart išstatytas ringe jis labai gražiai savim pasitikinčiai išsistatė. Aišku, kad šeimininkė pirmą syk nelabai spratimą turėjo kaip ką ringe daryti- čia kita kalba. Kitą syk jai bus papraščiau. Ir nieko jis ten neapkandžiojo! Agata, ar tave ?? Kad gretima esančius šunis "pagazdindavo" tai čia ... gi azijatas Very Happy O ir sesutės charakteris, kaip kalės- labai fainas- ji tkrai rami, ir kaip čia kažkas paminėjo: atvėjo, pastovėjo, prabėgo, pasiemė kas pelnyta ir išėjo Very Happy Jokių išsišokimų, jokio baikštumo. Konkrečiai. Malačius.
Atgal į viršų
Agota

Prisijungė: 2008 08 11

PranešimasParašytas: Tr. 09 09, 2009 5:30 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

admin rašo:
O man Ak Gušo charakteris patiko. Toks konkretus.

Konkretus - matau ir kandu Very Happy

admin rašo:
Beto kaip pirmą kart įvestas į tokią žmonių ir šunų minią

aš manyčiau įvestas į tokią minią turi būti su antsnukiu.

admin rašo:
Aišku, kad šeimininkė pirmą syk nelabai spratimą turėjo kaip ką ringe daryti- čia kita kalba.

sakyčiau ne tik ringe... Smile

admin rašo:
Ir nieko jis ten neapkandžiojo! Agata, ar tave ??

Manęs ne, bet gal ir įkastų jei aš būčiau arčiau. To tikrai nežinau. Skūrą tik pakramtė Arslanui. Vis tiek kažkaip nemalonu... Daug žmonių į parodą ateina, nes myli šunis, nori paveizėti, pačiupinėti Smile Azijato aišku nepačiupinėsi tuo jis ir ypatingas... Bet pati juk stengiesi uždėti antsnukį šuniui, ar narvan įkiši parodoj Smile

admin rašo:
Kad gretima esančius šunis "pagazdindavo" tai čia ... gi azijatas Very Happy

Nesakau kad šuo blogai elgėsi - jis stovėjo ten ilgai ir pradėjo saugoti savo teritoriją, gerai kad piktas.

admin rašo:
kažkas paminėjo: atvėjo, pastovėjo, prabėgo, pasiemė kas pelnyta ir išėjo Very Happy Jokių išsišokimų, jokio baikštumo. Konkrečiai. Malačius.

visai kaip Appa Wink
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Tr. 09 09, 2009 5:55 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

cia kaip zmogui alkune stuktelsi netycia, ar pasakysi: atsip-rasau?
gal ne visi, kas kaip issiauklejes Smile)

as kaip tik sakiau, kad savo sunu be antsnukio daugiau nebevesiu, labai jau daug prieziuros reikia..
o pasirodo, cia toks smagumas pas mum - jei ne zmogui isikabino, tai ir nieko tokio! Smile)
reiketu tam Ak Gushui mano Lamukui isikabinti taip pat - as tai i paroda neinu, galiu nesaugot savo azijato, ot pazvengciau! paleisciau ant ilgo, tegul.. Very Happy Very Happy
tokius mokyt reikia Exclamation pabus ne show-azijatas kuri laika, seimininke proto igaus ateiciai per kelias sekundes, ka cia ilgai aiskinti??

Paskutinį kartą redagavo redi, Tr. 09 09, 2009 6:01 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
juta

PranešimasParašytas: Tr. 09 09, 2009 5:59 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

[quote="admin"]
juta rašo:
Bet Ak bash grazus, o ugio gal apie 80 bus tikrai!

AkBašas nėra aukštas anaiptol

http://www.alabaj.info/modules.php?name=Encyclopedia&op=content&tid=722

Cia raso, kad 81!
Atgal į viršų
juta

PranešimasParašytas: Tr. 09 09, 2009 6:06 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

jurgita rašo:
Pas pirmus mano azijatus tikrai kojos nėjo iksu.. kiek pamenu tai ir iš kur pirkom Princą ir nėjo iksu nei vienam šuniui.. Duškei (gimęs apie 1991 pabaigoje) ir geros kojos buvo (pas Augustą gyveno, vežtas kaip ir iš Tadžikijos ar pan.)... Čitą pirkta buvo 1992 metais, užaugo su gražiom kojom, o kalė apie 80 cm buvo...tikrai gero maisto tais laikais negaudavo..Parodose nesilankėm, nors buvo registruota, bet gavos kaip gavos.... Tai negaliu sakyti, kad tai taip ir turėjo būti "iksas" Rolling Eyes Rolling Eyes ... Na tai ir vesdavo tokius, kokius turėdavo Wink Wink Wink

Man kartais tie matavimai ūgio neaiškus būna ir tiek.. Embarassed

Ai, visko būna nieko nepakeisi... Smile

Matuoti riesus ir ugi reikia gerai prispaudus, tada nesigauna pas kales riesas- 19cm!Smile)))

O sunys seniau visokie buvo, o azijatu pati maciau ir parodose, tai galinem kojom visai tiesiais kampais, be kampu galima sakyti, ir su iksais- laabai daug.Gal pas jus ir su gerom buvo, bet kur as maciau tai su labai negraziom, ir ju buvo ne vienas ir tikrai ne du!!!
Atgal į viršų
admin
Site Admin

PranešimasParašytas: Tr. 09 09, 2009 6:19 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tai gal matovo keteros pasišiaušusių plaukų lygyje žiemą Laughing Laughing Laughing Juokauju. Nu aš jį gyvai mačiau, na gal dar gan jaunas buvo, paaugo dabar Laughing Laughing Na, bet kokiu atveju šuo gražus, neprikibsi.
Atgal į viršų
juta

PranešimasParašytas: Tr. 09 09, 2009 6:23 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

admin rašo:
Tai gal matovo keteros pasišiaušusių plaukų lygyje žiemą Laughing Laughing Laughing Juokauju. Nu aš jį gyvai mačiau, na gal dar gan jaunas buvo, paaugo dabar Laughing Laughing Na, bet kokiu atveju šuo gražus, neprikibsi.

Aha, man irgi!
Atgal į viršų
Kukusas

Prisijungė: 2008 07 24

PranešimasParašytas: Št. 10 10, 2009 1:37 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

juta rašo:

...Matuoti riesus ir ugi reikia gerai prispaudus, tada nesigauna pas kales riesas- 19cm!Smile)))...

kiek cm. turėtų būt riešas? niekur neberandu. Savo Azai pamatavau, tai per ploniausią vietą, suspaudus, be poros mm. 15cm. Ar teisingai matuoju? Aišku mano neparodinė, bet tiesiog įdomu pasidarė...
Atgal į viršų
admin
Site Admin

PranešimasParašytas: Št. 10 10, 2009 4:15 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

15cm kalei normalu, patinam nuo 15,5 kazkur. Dazniauiai vidurkis buna 16-17cm kai jau laikoma "pakankamo kaulingumo".
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Parodų apžvalga Visos datos yra GMT + 2 valandos
Puslapis 11

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume