Pagrindinis puslapis Vidurinės Azijos Aviganiai
www.alabai.info

DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas   Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

Bamsen Svart Žvaigždės Ordinas (Mele Gush A.M. x Fino Rikša)

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Foto-galerija
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Kukusas

Prisijungė: 2008 07 24

PranešimasParašytas: Sk. 02 27, 2011 5:14 pm    Rašyti temą: Bamsen Svart Žvaigždės Ordinas (Mele Gush A.M. x Fino Rikša) Atsakyti su citata

Pasidalinsiu ir čia savo džiaugsmu. Dar aišku ji su mamyte, namo parvažiuos kai apie du mėnesius jai bus, bet aš jos jau labai laukiu savo namuose. Ji bus mano draugė ir sargybinė. Tikiuosi dalyvauti su ja parodose Smile
Bamsen Svart reiškia juodoji meška. Tikiuosi ji bus kaip meška, stipri, galinga ir drąsi.

Štai taip ji atrodė kelių dienų amžiaus

taip dar po kelių dienų

taip trijų savaičių

Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
admin
Site Admin

Prisijungė: 2007 09 18

PranešimasParašytas: Sk. 02 27, 2011 10:54 pm    Rašyti temą: Re: Bamsen Svart Žvaigždės Ordinas (Mele Gush A.M. x Fino Ri Atsakyti su citata

Kukusas rašo:
Ji bus mano draugė ir sargybinė. Tikiuosi dalyvauti su ja parodose Smile

Indrė

Prisijungė: 2007 10 13

PranešimasParašytas: Pir. 02 28, 2011 10:20 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Šaunu!
P.S. Kai pamačiau Agotos nuotraukose, kad šis su uodega ir ausimis, tai taip ir pamaniau, jog tai jūsų rezarvuotasis Wink .
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
admin
Site Admin

PranešimasParašytas: Pir. 02 28, 2011 10:34 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aha, man irgi iškart tokia mintis šovė pamačius juodą "netraumuotą" ir dar kalytę, kad musėt jau bus kukuso Smile
Agota

Prisijungė: 2008 08 11

PranešimasParašytas: Pir. 02 28, 2011 2:13 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kukusas jos labai laukė, dar negimusios net. Labai keista, kad iš 4 šunų gimė būtent tokia, kokios norėjosi - juoda (kai kitos kitų spalvų) ir kalytė.
Atgal į viršų
Kukusas

PranešimasParašytas: Pir. 02 28, 2011 8:09 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš labai tikėjau, kad tokia kalytė gims ir ji gimė, turbūt taip turėjo būt Smile
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Kukusas

PranešimasParašytas: Pir. 03 14, 2011 1:39 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Bamsen 5 savaitės Cool

Kaskart pamačiusi nuotraukas atsigrožėt negaliu, ji nuostabi, lyg pagal mano užsakymą gimė. Dar kai negimus buvo, rašiau Agatai apie tai kaip turėtų atrodyt mano svajonių azijatė. Bamsen būtent tokia Very Happy
Greičiau ji atvažiuotų į mano namus...
Atgal į viršų
admin
Site Admin

PranešimasParašytas: Pir. 03 14, 2011 8:17 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tai jau nedaug laukt beliko, savaitė kita ir jau namus džiugins ši pliušinė mažylė.

Labai graži nuotrauka.
Kukusas

PranešimasParašytas: Antr. 03 15, 2011 3:38 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

tai jau tikrai džiugins, ji nuostabi. Very Happy
Atgal į viršų
Kukusas

PranešimasParašytas: Pen. 04 08, 2011 7:00 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Taigi, mano džiaugsmelis jau su manimi. Bamsen jau namie. Atsidžiaugti ja negaliu. Ji nuostabi.

Su nauja drauge Siri (gaila, kad telefonu fotkinant per sunku pagaut kaip jos lakstė po namus) Kiek pavyko tiek pafotkinau, kokybė nelabai kokia,bet pasidžiaugt tinkama Very Happy

Atgal į viršų
admin
Site Admin

PranešimasParašytas: Št. 04 09, 2011 8:13 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nuoširdžiausi sveikinimai ! Įsivaiduoju kiek džiaugsmo dabar namuose Very Happy
Kukusas

PranešimasParašytas: Pir. 04 11, 2011 3:12 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Džiaugsmo tikrai daug, juk išsipildė svajonė Very Happy
Bamsen vakar mane dar ir nustebino. Pas Frėją jau antra ruja šį pavasarį ir vėl kažkokia neaiški, tai važiavom pas Jakovą ir po to dar pas mano draugę veterinarę į Karmėlavą darytis visokių tyrimų. Pasiėmiau prie to pačio ir Bamsen pasivažinėt. Mašinoje ji elgėsi nepriekaištingai. Visą kelionę arba gulėjo išdidžiai ten kur paguldyta arba snaudė, išleista iš mašinos, lakstė žaidė. Kai nuvažiavom į Karmėlavą, draugė paėmė tepinėlius iš Frėjos ir nuėjom į kambarį žiūrėt ką jie rodo. Frėja liko mašinoj, Bamsen pasiėmėm kartu į kambarį. Pas draugę yra suaugus prancūzų buldogė. Bamsen atėjus į svečius pradėjo jos bliūdus kraustyt, jos žaisliukais žaist, nu prancūzei tai nepatiko ir pradėjo provokuot Bamsę, kepštelėjo kartą kitą ir ką jūs manot, tas dviejų mėnesių kleckas susipjovė su suaugusia kale jos teritorijoj ir beveik nugalėjo, prancūzė pradėjo pasidavinėt ir nervintis, bet mes neleidom iki galo išsiaiškint, išskyrėm. susivaldymas man jos irgi patiko, tik išskyrėm, pajuto, kad ją laikau ir viskas, iškart gaurai nusileido, nusiramino visiškai ir vėl linksmas šuniukas, vėl žaidžia. Pasitikėjimas savimi begalinis.
Atgal į viršų
Kukusas

PranešimasParašytas: Pen. 04 15, 2011 5:55 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Šiandien prisiruošiau pafotografuoti, tai parodysiu kaip mes gyvenam Smile

voljero ne azijatams statybos, Bamsen pasimatavo voljerą,visai ne azijatams, nebent mažiems mažiems azijatukams

namai iš vienos pusės

namai iš kitos pusės

vieta piknikams

namai nuo piknikų vietos

aukuras, galėsim paaukot ką nors Wink

kol kas aukojam tik pernykščius lapus Laughing

meno kūrinys sode, turbūt čia kadaise vykusių plenerų liudininkas

prūdas ir artimiausi kaimynai su malūnu

ir stotelė, nevairuojantiems arba nebevairuojantiems, autobusai važiuoja labai retai, du per dieną į Pakruojį ir du į Rozalimą, bet ne visomis dienomis Wink

o štai taip miega maži azijatukai, po gero pusdienio kieme

Atgal į viršų
admin
Site Admin

PranešimasParašytas: Št. 04 16, 2011 2:19 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Visas dvaras čia Shocked Gera aplinka, vasarą išvis bus nuostabu. Šunims bus rojus Smile
Kukusas

PranešimasParašytas: Kv. 04 21, 2011 10:15 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Pavasaris kaime Cool

ką varlės prūde pridirbo

ir Bamsiukas vakare, po gero pusdienio kieme

Indrė

Prisijungė: 2007 10 13

PranešimasParašytas: Št. 04 23, 2011 8:09 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nuostabi vieta! Baltai pavydžiu Embarassed .
Atgal į viršų
Kukusas

PranešimasParašytas: Pir. 05 02, 2011 11:27 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kadangi užsiregistravom į spec. parodą, tai pradedam ringo treniruotes. Kadangi šiandien bjaurus oras tai pirmoji treniruotė įvyko namuose, į aplinką nekreipkit dėmesio, visur namuose vyksta remontas. Jis pradėtas ir paliktas, kada nors pabaigsiu Very Happy
į fotografavimo kampą taip pat, nes pasistačius aparatą ant dėžės turiu 10 sekundžių pasistatyti šunį. Kaip gerai būtų turėt kas fotografuoja... Rolling Eyes

admin
Site Admin

PranešimasParašytas: Pir. 05 02, 2011 6:25 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Neblogai sekasi Smile
Kukusas

PranešimasParašytas: Pen. 05 06, 2011 11:05 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mes stengiamės, Bamsytė labai gera mergytė, su ja lengva treniruotis, dabar tik reikia į miestą dažniau išvežt, kad pasocializuot, o tai auga vienkiemyje.
egle

Prisijungė: 2008 01 14

PranešimasParašytas: Sk. 05 08, 2011 4:04 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

na va ,auga būsima čempionė ....išmokink uodegą pakelti...tikra gražuoliukė ir dar dėl to ,kad juoda..mano mylima spalva..
sėkmės jums...

o namas koks gražus,kada galim atlėkt į svešius ??? Question Question Very Happy Very Happy
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Kukusas

PranešimasParašytas: Pir. 05 09, 2011 8:10 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

varde jau užkoduota, kad auga žvaigždė Cool mokinsimės ir uodegėlę kelti, bet ne viskas iškart. Į svečius prašom bet kada, patinka man svečiai Smile
O šiaip tai turiu pasiūlymą po specializuotos pas mane atšvęst mūsų mažylės parodinės karjeros pradžią Very Happy
P.S. nors galėtų mane kas nors aplankyt ir iki parodos dar, ir pafotografuot treniruotes, o dar jei kas nors pavežtų iki parodos tai išvis dėkinga būčiau Rolling Eyes Very Happy
Simona

Prisijungė: 2010 06 02

PranešimasParašytas: Pir. 05 09, 2011 8:49 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

jei važiuotumėm be šuns, tai tikrai pavežtumėm, bet dievaži, kažin ar beliktumėm gyvi Laughing
Atgal į viršų
Kukusas

PranešimasParašytas: Pir. 05 09, 2011 10:08 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

tai jau tikrai, jūs su savo pikčiurna liksit be pakeleivių Laughing
Aš jei nesusitvarkysiu savo mašiniuko ir jei nerasiu kas mane prigriebtų tai jaučiu autostopinsiu iš vakaro. Bamsiukas dar nebus pikta iki to laiko Very Happy
Kukusas

PranešimasParašytas: Antr. 05 24, 2011 10:44 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Mano mažiukai kambariniai šuniukai Razz

taip, tikrai Bamsytė auga, net aš tą jau pamačiau, per paskutinę savaitę antkakliukas atpalaiduotas net per dvi skylutes, praaugo jau Mikį, nebelabai daug trūksta iki vokietukų. Šiandien jau turi du naujus dantukus, dar nepilnai išaugę, bet išdygo prieky du, zuikio stadija Very Happy
O šiaip ji kaip visada nuostabi, jau tokia teigiama, kai tik į mane pažiūri taip ir vizga uodegiukas, meili labai, bet ir savarankiška, ori. Cool
Kukusas

PranešimasParašytas: Pir. 06 13, 2011 4:53 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Bamsen 4 mėnesiukai suėjo, ta proga svėrėmės, matavomės ir net keletą fotkių pasidarėm.
Ūgis 56,5cm., riešas 12,6cm., svoris 22,3kg.

Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Foto-galerija Visos datos yra GMT + 2 valandos
Puslapis 11

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume