Pagrindinis puslapis Vidurinės Azijos Aviganiai
www.alabai.info

DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas   Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

Kraujo linija ir veisimas
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Toliau

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Apie veislę
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Lina

Prisijungė: 2007 10 15

PranešimasParašytas: Antr. 11 04, 2008 7:34 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

nieko cia keista Smile Imiro mama balta su tigrinem demem, o jos tevai juodi buvo, tik toje linijoje ahmed tigrinis Smile Mavr ir juodu linija Smile Vat idomu Imiras vienas juodas (visai) buvo vadoje Shocked jo broliai margi Smile
Va cia idomiausia, kad stipru Appos gena numuse Smile Ai, jo per Fino Toza Jankar islindo (spalva) Embarassed Numuse Farchana Smile idomu kokios galvos bus Question Rolling Eyes
Tas su pilkom bus tigrines spalvos Smile Panasi i Arlano Smile grazios spalvos Very Happy
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
admin
Site Admin

Prisijungė: 2007 09 18

PranešimasParašytas: Antr. 11 04, 2008 9:37 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

nu lina molodec Very Happy Very Happy analitiku įdarbinsim Very Happy

šeip, tas su tigrinėm dėmėm, bent jau kolkas, bet ir stambumu išsiskiria iš kitų mažylių, ne tik spalva. 820gr svėrė gimęs, sunkiai gimė. Labai įdomu kokios galvos bus pas šuniukus, nepaprastai norėčiau kad bent jau dauguma šuniukų perimtų tėvo galvos linijas.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Lina

PranešimasParašytas: Antr. 11 04, 2008 10:02 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laughing Laughing Laughing kaip nezinosi juk Alsira Arlano sesuo Smile Smile ... o tas tigrinem demem berniukas? ar mergaite? Smile ...

galiu ir apie charakteri papasakoti is Jurdo puses Smile Smile Smile .... vienam visuotinam sunu forume atradau Nargiz Jurdo (Alsiros mociute) broli Nurek Jurdo.. tai tuo paciu ir veisejos anuke, kuri man siek tiek papasakojo apie siuos sunis ( beto Irena Jursane yra lietuve Exclamation )... tai vat Nargiz Jurdo buvo ramaus charakterio ir turejo siek tiek prastesne galva nei jos mama Tagira (taciau jos jau nebera siam pasauly, mire kanciose vesdama vaikus siais metais per savo gimtadieni 02-02 Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad ) .... o jos brolis Nurek'as tai sake kad WILD Smile kaip ir sesuo Nigul, si tai yra labai agresyvi tai dabar saugo kazkokia ferma netoli ten ju Smile Smile Smile .... Tagira Jurdo kiek dar atsimenu buvo ramesne nei jos mama Archi Stell, kuri ir buvo laukine Smile Rolling Eyes . Taip pat Tagira buvo auksta ir graziu liniju kale Smile .... Nurekas tai ir neblogu pasiekimu parodose turi ir labai stambus patinas ....

dar apie spalvas ... tai vat labai idomu kaip Ahmed save perduoda net juodus permusa Smile ... nes jo mama buvo Amba tigrinem demem kaip ir jos tevas Zakir han... beto dar eina Rabysko Bajnak tas tai karts nuo karto duodavo tigrinius Smile Exclamation Exclamation Exclamation .... beto Jurdo galvas duoda geras, svariu liniju ....

tai vat apie sia Alsiros puse info turiu nemazai Wink Wink Wink .. jei norit galiu ir nuotrauku idet ....

o is Mavro kiek pastebejau ziuredama palikuonis tai labai Zana D'ark musasi.. t.y duoda savo galva ir krutine .... Smile Smile nebuvo man si puse aktuali tai labai ir nesidomejau Rolling Eyes Embarassed
Atgal į viršų
admin
Site Admin

PranešimasParašytas: Antr. 11 04, 2008 10:40 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kelk foto ką ten turi! Tik prie kiekvienos nuotraukos parašyk koks tai šuo ir jei žinai- amžių.

p.s. Ten patinukas su tigr. dėmėm.
Atgal į viršų
Lina

PranešimasParašytas: Antr. 11 04, 2008 10:44 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nurek Jurdo (Nargiz Jurdo brolis) (2001-02-02)

Ahmed (1992 metais gimes, i latvija importuotas 2001)

Amba seimininkas Sinciuk (1989)

Zakir Han (Ambos tevas) jo tevai: Sar-Bek (turkmenija) ir Kara-Kush (turkmenija)

Bigul (Ambos mama) Sinciuk (Elbars&Giulsara) abu turkmenija Smile

Elbars (Ahmed tevas) Frolovas seimininkas (1982) jo tevas Ak Ekemen II mama Akgul Smile (Hivali Altyjev abieju tevu seimininkas)

Tagira Jurdo (Nargiz mama) (1999-01-16)

Atgal į viršų
Lina

PranešimasParašytas: Antr. 11 04, 2008 11:06 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

jei kam idomu tai dar Vampiro dokumentu kopija radau Rolling Eyes o gal kas zinot si lietuviu veiseja Question Rolling Eyes

Atgal į viršų
Lina

PranešimasParašytas: Antr. 11 04, 2008 11:09 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o cia Bainak Aikazgi sese Ainak dokumentai, bet viskas tas pats Very Happy Rolling Eyes . o gal zinot pas ka Horsa buvo Question Question Question

Atgal į viršų
Lina

PranešimasParašytas: Antr. 11 04, 2008 11:24 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o dabar siek tiek apie Mavr puse Wink

Turgay (Bai&Aina) 1996-12-05

Bai 1994-03-18

Zhana d'ark

Atgal į viršų
Lina

PranešimasParašytas: Tr. 11 05, 2008 11:43 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

http://www.klub-kac.ru/pedigree/08-z/067table_zema_iz_aleksandrovskoi_slobody.htm

cia yra kilmes medis, kuris tinka Mavr.. tik cia Turgay brolio Tau Bay sunaus Smile ...
Atgal į viršų
admin
Site Admin

PranešimasParašytas: Pen. 11 07, 2008 11:38 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

redi, jei jum įdomu, štai čia http://www.alabai.info/index.php?puslapis=appa-x-l-elbrus-2007-09-29 galit pamatyt Baltošos šeimos medį su nuotraukom vienoj krūvoj Wink
Atgal į viršų
Kukusas

Prisijungė: 2008 07 24

PranešimasParašytas: Št. 11 08, 2008 1:42 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tai kiek supratau yra juoduliukų? Very Happy
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
admin
Site Admin

PranešimasParašytas: Št. 11 08, 2008 2:12 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Yra. Berniukas (jau užsakytas), ir mergaitė.

Matėt, kur youtubei įdėjau Imiro klipuką? Žinokit, skambina man vakar kažkoks užsienietis pamatęs Imirą ir tiek pristojo, kad jam reikia to šuns Laughing , sako "pirksiu, kad ir kiek kainuoja- pinigai man nesvarbu" Laughing Laughing Tai, chebra, kad nebūtų taip, jog teks atsisveikint su Imiru Confused
Atgal į viršų
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Pir. 11 10, 2008 10:26 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

admin: baisingai aciu! uz Baltuko medi! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
nors ir pametem dok-us, bet i geneologija nespjaunam! Laughing Laughing Laughing
jei rimtai, isiziuret buvo lob idomu i protevius.. bandai atsekt panasuma, detales.. neslepsiu. ten yra ir tokiu formu, kurios mano akiai nepatiko.. nu, numetus dar ant foto's ipatumu (kiek ji gali atspindet suni).. Wink man lb patiko Mushtari, Akdember ir Arman... Machmal man isvis patraukliausias is visu (gal kad apie ji daugiausiai info buvo, bet ir siaip lb fainas! Smile - va iskur admin. shlakeliams neabejinga!! Smile))
o Zerengiz - man visai - ne Confused .. gal ten amzius ar kas.. bet kazkas-nelabai.. Confused

paziurejau mazylius.. Wink kokios ju nosys idomios!! ar as neisiziuredavau anksciau i mazius, arba Baltuko nebuvo tokia kuprota vaikystej Shocked Wink
nu, labai-labai grazus man juodi!!! Smile o pas juos ir ant krutinytes balta, ar tik letenytes? Question
o siaip antras bernas - irgi spalvos lb grazios bus kaip uzaugs - bus su "juodais akiniais"! ;
idomu kokie ju xarakteriai bus? kuris snaudalius, kuris judresnis, kuris "vadas".. Wink
kaaip jum faijna, galit ant ranku palaikyt toki dziaugsma!! Smile))

galetu tas uzsienietis tenkintis Imir vaikuciu - nei kiek neprastesnis "biznis" jam iseitu.. Laughing
o va keisti suniui seimininka (Imir), kai yra beveik subrendes.. kazkaip man neatrodo, kad Imir bus lb laimingas.. Wink
net gaudamas kotletus su vistiena kasdien.. (jei tas savininkas juo taip zavisi ir "pinigai nesvarbu" Wink)
tegul Mazule ikalba ji Imir palikuoni pasiimt! Smile
(bet Ups! Razz juodas bernas jau uzrezervuotas! Rolling Eyes )
Atgal į viršų
admin
Site Admin

PranešimasParašytas: Pir. 11 10, 2008 12:44 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na, Imiro kaip supratau neparduos.

redi, visi šuniukai pradžioj kumpanosiai būna, va kaip jūsų Baltoša atrodė būdamas savaitės amžiaus Smile irgi kumpas Smile

O tas antras berniukas po juodo, kur su šviesesnėm dėmėm- tai mano mylimukas, kolkas aš jį prisilaikysiu sau, po to žiūrėsiu- parduot ar ne Smile
Atgal į viršų
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Pir. 11 10, 2008 1:15 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

negali buti!!! Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
nu, dekui, admin! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
vos asara neistrysko, kai parodet Baltuko foto Exclamation Razz Very Happy
ale va koks mazuliukas, kumpanosiukas buvo - o daba?! Rolling Eyes
Bombonesis, nei vienas ansnukis neuzlenda! Wink Laughing Laughing Laughing
vo, kokia ta nosyyyte! ups Smile Razz Embarassed Laughing Laughing Laughing
Atgal į viršų
Kukusas

Prisijungė: 2008 07 24

PranešimasParašytas: Antr. 11 11, 2008 1:11 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

kažkiek gaila, kad nesulaukiau aš šitos mergytės, bet iš kitos pusės Azytei galbūt gyvybę išgelbėjau, o ji nors ir smulkutė palyginti su dokumentuotaisiais ir turi problemėlių, bet charakteriu tipiška azijatė. Jau dabar visas kiemas jos, kambarys kuriame ji ėda jos, būda jei ji pirma įlenda jos, mašina taip pat jos, jei noriu, kad su kitais šunimis nesipyktų mašinoje, turiu ją paskutinę į mašiną įleist, vokiečius jau visus į vietą pastatė, nors ir jauniausia, bet šalia manęs tiesiog susilydo, dievina ji mane. Ir protinga, žino kaip subtiliai ant galvos užlipt Rolling Eyes
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Antr. 11 11, 2008 11:03 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kukusas: prajuokinot Very Happy Very Happy
taip, tai tipiska azijatei-kalei - toks elgesys.. Wink
pas mus buna jumoro del to - musu kale biski flegma pagal gyvenima.. tik ne grobiui ar svetimiems atvykeliam - cia tai reakcija zaibiska ir vikrumas - ant vaizduotes ribos! Wink
bet buity ji nesivargina skubeti ir kiekviena, net smulkiausia reikaliuka, priima baisiai rimtai.. Wink tai va, o kadangi viskas turi but jai - pirmoj eilej, o tada jau likusiems (jei kale teiksis perleisti ka nors, tipo skanesto).. o musu mazylis kantrumu nepasizymi Laughing Laughing tai nuolat tos situacijos kartojasi - kale gauna skanesta, jai reikia laiko apsvarstyt visu rimtumu, ar cia jau imti, ar dar ne, ir gal visai neimti.. ir apziuret reiktu atydziau.. Wink Rolling Eyes o per ta laika, kol kiti galvoja, mazis smesteli negalvodamas, griebia (paskui paziuresim!! Laughing ) ir deda i kojas! Laughing Laughing - uz ka ir gauna pavyzdingai pylos nuo kales (tada jau flegmacijos nebera! Evil or Very Mad ) - na, jos budo nepakeisi, siaip jos tas negadina, kad tokia "svajokle", mes jau pripratom Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Atgal į viršų
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Antr. 11 11, 2008 11:04 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

admin: o gal mazyliai jau vardus turi? gal jau zinote, is kokios raides bus? Very Happy ar tai dar "firmos paslaptis"? Wink
Atgal į viršų
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Pir. 11 17, 2008 2:44 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

admin.: ar man tik taip atrodo, ar suniukai gerokai paaugo?? Surprised
paziurejau fotkese, man lb grazus tas C-Chan demetas! Smile
ir ta su juodais plemais ant akiu-ausu Smile kalyte - super!! Smile
situos abudu tai turbut issirinkciau sau! Very Happy Laughing Laughing
idomu kiek mazyliai sveria dabar? nebepamenu, o nuo kada jie pradeda matyt? Smile
gal kas zinot, ar sunys skiria spalvas?
kazkodel pastebejau, kad musiskiai lb megsta raudona spalva! - i daiktus raudonos spalvos tikrai reaguoja stipriau, nei i kitokius Question kazin, kodel..
Atgal į viršų
admin
Site Admin

PranešimasParašytas: Pir. 11 17, 2008 4:42 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nu tai aišku kad paaugo Very Happy , jie gi auga ir labai sparčiai Very Happy Man tai gražiausi bernas su šviesiom demem ir kalytė, kurią vadinu "karvute" (dideliais juodais lopais per visą kuną). 2 savaičių jie jau mato, trijų jau vaikšto Very Happy O dėl svorio, tai dviejų sav. šuniukai jau sveria apie 2kg kažkur. Man atrodo kad skiria spalvas, gal kažkiek kitaip nei mes, bet netikiu ta teorija kuri ankščiau (o gal dar ir dabar vyrauja), kad šunys mato juodai-balta.
Atgal į viršų
Lina

PranešimasParašytas: Pir. 11 17, 2008 5:41 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

is as netikiu ta teorija.. sunys tikrai skyria daugiau nei dvi spalvas.. Embarassed o taip skaiciau, kad suniukai gerai matyt pradeda kazkur dvieju menesiu Very Happy

mazi meskinai miega, miega kol gali tik apsiversti ant sono.. o 3 sav. jau pradeda bludineti, dometis aplinka.. apie men. jau nekalbu Smile Twisted Evil Laughing

Admin: jau matau, kad 2 suniukai tikrai tures jaunzembek galvas Smile Very Happy

o is kur 3-cios spalvos lenda? taip idomiai atrodo.. juodi ir dar 3 bus... Smile i batus kojines nebetilpo vienam juockiui Smile
admin
Site Admin

PranešimasParašytas: Pir. 11 17, 2008 8:37 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

juodckė mergyčka turi kitos spalvos intarpų. Dar neaišku kokia ten spalva bus, gal rusva, gal į pilkumą, pamatysim...
Atgal į viršų
admin
Site Admin

PranešimasParašytas: Antr. 11 18, 2008 9:03 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

juta rašo:
Lina rašo:
Siek tiek zinau.. pas Mavi yra Shukur'o brolis Shamil'as, garsesnis uz Shukur'a Smile ... Shamil'o ivertinimai: "отлично" "Победитель" ЛК ЛПП
"Чемпион Балтики -1991г." ОКД-III КС-III ..... Kiek ziurejau JAV, Gruzijos ar kazkur panasaus pabrezia butent Shamil'o linija, nes yra kiek supratau stipri aborigenu linija Smile... taip pat Shukur'as dar turejo broliu: ШАНХАР ("отлично"/ вл. п-к "Красная Звезда"), ШАКУР ("отлично"/ вл. Буяк С.Н.), ШИРХАН (вл. Семенов А.В.) .... apie daugiau duomenu nera... Jie gime yra 1987-01-07 Smile ...

o Shamilo palikuoniu dabar yra latvijoje, gaila, kad trecios kartos Sad

Redza tai cia ta is Leningrado, kiek suprantu?
Jei taip, tai man asmeniskai Shukur yra pats graziausias, bent jau is foto tai tikrai!O ivertinimai tai zinot, kas daug isstato i parodas, tas susirenka tuos cempionus Wink

Ar aš kažka pražiopsojau Kur brolių foto, ei ir aš norėčiau pažiūrėti Exclamation Tik nesek kokį etapą forumo- būtinai kąnors pražioplinsi
Atgal į viršų
Lina

PranešimasParašytas: Antr. 11 18, 2008 9:09 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

http://picasaweb.google.lt/linakiana/ShamilAi

cia ju foto..... dar galima rasti antra vada tu paciu sunu...
pas mavi kaip ir inbridingas yra darytas shakur ir shamil Smile Smile Smile ... kiek ten teisybes yra dokumentuose... kas ten zino Smile Laughing

antra vada buvo daug stambesne Wink
admin
Site Admin

PranešimasParašytas: Antr. 11 18, 2008 9:26 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Bet ten nesurašyta kur koks šuo (vardai) Sad ...

Pas mane dar kažkur yra Šukuro dokų kopija.
Atgal į viršų
Lina

PranešimasParašytas: Antr. 11 18, 2008 9:44 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

yra surasyta kur info shone Wink

jei kada netycia rasit imeskit Smile ... idomu pamatyti numerius sunu Smile Smile

http://saospb.narod.ru/prochloe_I.htm cia antra vada Sumbar&Redza Smile
admin
Site Admin

PranešimasParašytas: Antr. 11 18, 2008 10:11 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na va, radau. Čia visokie mano "antikvariniai" braukymai, žymėjimai ir pan., nekreipkit dėmesio. Kažkur prieš 15 metų ir aš paišiausi Machmalo, o po to Idos kilometrinius geneologinius medžius. Dabar šia "liga" serga Lina Very Happy Bet malačius, daug ką mum (bent jau man tai tikrai) čia primeni Wink

Šukuras ir jo kilmė

Ne kaži kokia kokybė, bet prie geriausių norų įžiūrėt įmanoma Wink
Atgal į viršų
Lina

PranešimasParašytas: Antr. 11 18, 2008 10:36 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

tokiu dar doku nesu macius Smile Smile Smile net broliai surasyti Smile Smile Smile ..... vat ir sumbar puse pasipildziau... dabar Mavio medis ant spintos barake kabo Laughing Laughing ... turiu 15 kartu, iki 50 kazkelintu metu Razz Razz Razz ....
juta

Prisijungė: 2007 09 26

PranešimasParašytas: Tr. 11 19, 2008 2:02 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Shukur man nuostabiai patinka, ypac pirmoj fotkej Exclamation Exclamation Exclamation
Atgal į viršų
admin
Site Admin

PranešimasParašytas: Tr. 11 19, 2008 2:12 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sutinku... Exclamation Very Happy Pas save pasikapsčius rasčiau savo daryta jo fotke, tik ji tokia, pamenu, mėgėjiška, nufotkintas iš priekio kai loja (tiksliau "bubukina" Very Happy )
Atgal į viršų
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Tr. 11 19, 2008 2:15 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

admin.: pakiez! Laughing
Rolling Eyes o man jis - toks kudutis.. Wink Laughing (Shukur) Rolling Eyes

brac, kokia lentele!! Shocked
o kokie vardai - net saldu darosi!! (azijatu) Very Happy Very Happy Very Happy
Atgal į viršų
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Pir. 11 24, 2008 5:08 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

admin.: as nesupratau? ar suniuku pamazejo? (fotkes naujas ziurejau) Surprised Surprised liko 2 bernai, 2 kales?
uzrezervuoti isimami is tinklalapio.. Smile
gaila, nebepamatysim grazuciu maziu Smile

... man rodos, mes tuoj irgi suniuku turesim!
nenusaugojom.. balto, partizanas, 14 menesiu bernui - tuoj tevu taps! Embarassed Embarassed Embarassed
man sokas, zinokit.. Crying or Very sad
peranksti metais,bet ka padarysi..
bandau susitaikyt su situacija... Confused
o vyras kad dziaugiasi! valio, sako Wink
Atgal į viršų
Indrė

Prisijungė: 2007 10 13

PranešimasParašytas: Antr. 11 25, 2008 10:12 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Va cia tai geras, Redi Smile Niekur nebedingsit jau... Smile
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Antr. 11 25, 2008 10:54 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Indre: aha! as dabar agituosiu visus - Juta, Lina, Agota ir Jus, tegul visi sukergia savo kales, kad suniuku butu.. Rolling Eyes
admin. tai iprastas reikalas, o mumi - stressas! Razz
gal man nebus taip baisu Shocked kad kale gimdys sausio pabaigoj - per pacius salcius! Laughing
Atgal į viršų
Indrė

Prisijungė: 2007 10 13

PranešimasParašytas: Antr. 11 25, 2008 1:19 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na, manes nesuagituosit - neisivaizduoju saves gyvenancios su didziule kale ir dar kokiu desimcia 2-3 men. azijatuku viename bute Laughing
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Apie veislę Visos datos yra GMT + 2 valandos
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Toliau
Puslapis 47

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume