Pagrindinis puslapis Vidurinės Azijos Aviganiai
www.alabai.info

DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas   Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

Kraujo linija ir veisimas
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Toliau

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Apie veislę
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Lina

Prisijungė: 2007 10 15

PranešimasParašytas: Kv. 11 27, 2008 2:08 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

na čia jau asmeniškumas... niekur niekas neminėjo apie jokį sunaikinimą Idea Exclamation Exclamation Exclamation ....

nieks nieko nesako.. šunys gali būti veisimi ir su broku, tačiau su konkrečiu pagrindu .....

Paskutinį kartą redagavo Lina, Kv. 11 27, 2008 3:32 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
admin
Site Admin

Prisijungė: 2007 09 18

PranešimasParašytas: Kv. 11 27, 2008 2:14 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nea nu biški gailą tokį šunį iškastruot būtų... Aš vis dar tikiuosi kad sąkanda pasitaisys. Kad jau ir Gintas tai patvirtino, tai gal ištiesų tai tik laiko klausimas... Gal visgi Balto kiaušiniai dar pasitarnaus "oficialiam" veisimui... kas ten žino juk.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Kv. 11 27, 2008 2:28 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Lina: sunaikinima - vesimo instinkto! - o kas jusu manymu - iskastravimas? arba sterilizacija?

vyras mano klausia: ka istaiset, veisdama du azijatus be dokumentu ir testavimo (gal tada ir faustas prileistas prie kergimu - is admin. akies paziurejus - 2 metus gyvena sale, psixika jo zinoma.. Laughing )
vis abu suvesdami tuos pacius su to paciu? ar jie vis kitokie, tobuleja? su kiekviena nauja parduota vada?
ar jus dabar su kitu patinu suvedet? ne su Macu? (kurio kraujai irgi puikus - jei ka.. Smile ir pagal suni matyt..
todel ir klausiu, kieno dabar (kokio pro-pro galvos bus ir kaip ta lentele atrodys (kame bus jos vertingumo akcentas? - jusu naujagimiu?)
juk apie veisima pergyvenat aplamai - globaliniu mastu?
tai ir klausiu - kas savo kieme vyksta?

Paskutinį kartą redagavo redi, Kv. 11 27, 2008 3:40 pm. Redaguota 2 kartus(ų)
Atgal į viršų
Daivutė

Prisijungė: 2008 04 29

PranešimasParašytas: Kv. 11 27, 2008 3:02 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

redi: nesiparinkit Exclamation kas kokį šunį turi, tą labiausiai ir myli ir giria, kiekvienam savo... Rolling Eyes
bet tikrai, kaip kažkada rašėt, už savo azijatus - i rukami i nagami... Laughing
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
Lina

PranešimasParašytas: Kv. 11 27, 2008 3:04 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

redi, iš kur pas jum tiek agresijos??? Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

kas čia jum taip užkabino? Confused Embarassed

taigi jūsų būsimų šuniukų seneliai, proseneliai žinomi ir su dokumentais Exclamation Exclamation .. ko čia taip nervuotis.... o tėvai taigi patikrintų šunų su visais testais.. o gal Lama nuo Beko turės? taigi kalė rujoja ne dvi ne trys savaites... prisileidžia ne vieną dieną, o maždaug savaitę....

palaukit, nežinojau, kad iš šunų biznį sukų... Crying or Very sad Laughing .. ot įdomu...
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Kv. 11 27, 2008 3:26 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aha, nuo Beko! Nuo invalido, kuris savo gyvenime nei ant vienos kales negaves uzlipt! nes jo kojos nelaiko.. Sad

ir ipac kai bekas Vilniuj, o kale trakuose.. Wink

Taip ir neisgirdau, kieno tos jusu galvos.. Question

kas uzkabino - tai aisku, kas..
bet forumo tema - priminsiu - veisimas ir kraujo linija...

(as tai i saulius2 zodzius tiek demesio nedeciau - jam nesvies but admin., nes tai pinigus kainuoja.. Wink ) nu, xoziajin-barin.. Laughing
o majda nekaltai isvaret - nieko blogo negalvodama, pasake, kas rupi zmogui - nee, kazkokias taisykles eme aiskintis.. nu, lievai cia gavosi (sorry)..
man asmeniskai jokios reklamos nereik Smile
o sirdi jei kam skauda (admin. ten ar man, pvz, mes sau paverkiam tyliai ir nesiskundziam niekam.. jei Inga noretu, pasakytu man tiesiai sviesiai - sorry, nedaryk nesamoniu! - visi zmones suprantantys (bet siaip sprestu vistiek tik mano vyras, kas surista su sunimis.. as vis nusistebiu laiks nuo laiko, ant kiek jis supranta azijatus, ju elgesi - man kita kart net i galva nedaeina, o kai jis paaiskina, ka jie masto, tada ir man suprantama.. Wink )jis su jais kazkoki rysi turi savita.. nu, zodziu azijatai - jo prerogatyva, jei yra pasiulymu kazka kastruot, tai su juo reikia derinti (kad pasaulis nenukentetu nuo netiketos Balto vados)...
Atgal į viršų
Lina

PranešimasParašytas: Kv. 11 27, 2008 7:39 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

na, vis tiek man neaišku Confused Confused Confused .. ar aš minėjau būtent kastracija, kad būtina Baltui Question Question Confused .. ot įdomu iš kur ištraukėt Question .. parodykit eilutę.. o aš rašiau bendrai... sąkandos problemos yra nulis .... ir man visai nerūpi... buvau ir užmiršus..

turit gyvenimiškos patirties daugiau, bet puolat tai kaip mažas vaikas iš kurio atėmė saldainį ....

kas čia ką iš forumo išvarė Confused .. buvau gavus ir aš velnių, bet tai neįsižeidžiau...
na tai kas kad priminė taisykles, bet neištrinė iš vartotojų Wink

tai čia buvo tik mano nuomonė apie širdgėlą kaip ten yra ne mano reikalas,ATSIPRAŠAU... JŪSŲ yra svarbesnė matau.... ir tegu dviejų metų stažas būna daugiau nei 10 ....

daugiau matau čia iš vis neberašysiu.. jei kam reiks susiras mane Wink Wink Wink ..... norėjau gero, o žodžiai tapo homonimais....
admin
Site Admin

PranešimasParašytas: Kv. 11 27, 2008 11:44 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Baikit muštis . Baisu ir įsiterpt,kad per galvą negaut . Kur gi dingo mūsų moterų draugiški šilti paplepėjimai ...
Atgal į viršų
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Pen. 11 28, 2008 8:56 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

admin: dingo ten, kur atsirado griezti remai temoms ir netolerancija papildomai info.. (net nesakau, kad kiti saitai ir forumai net skiltis tokias turi del skelbimu - kuo daugiau lankytoju, tuo geriau.., nesakau todel kad taisykles nustatineju ne as (ir ne Saulius2).. ir zinau, kad bus pasakyta: tai gali ten ir "ciuozti" kur tau reikia.. Laughing Laughing )
nesupraskit klaidingai, skelbimu portalu Lietuvoj apstu ir tikrai nepretenduociau kazka pildyt Laughing Laughing Laughing

Lina: as pasigedau nuoseklumo Jusu komentaruose - tai sakot, veisles broka reik kastruot, kitoj eilutej - veisles broka galima veist..(nors ir kriptingai - ar tai viska keicia?)
tai sakot: gaila kruopstaus veiseju darbo - kai veisia bilia ka kazkas.. be doku nezinai ko is suns laukti.. kitoj eilutej - as va veisiu (be viso to) - ir gerinu.. tobulinu linijas.. Rolling Eyes
neisizeiskit, man tokios "nuostatos" primena toki pavadinima "slovobludije" (rus., nu ne visi supranta gal..)
Jus norit vaziuot ir stabdyt tuo pat metu - tada tai tikrai panasu i ta granata uz vairo.. Laughing Laughing

admin: balto sakanda - nuo 1,5 iki 3 metu.. teks palaukt pora meteliu, kad suzinot, koks is jo tolkas bus (siaip daug kas i ji ziurejo parodose, ir tikrai rimti veisejai, bet kalbejosi su vyru, as nesigilinau)
manau, ji galima bus perrasyt is "Brokas" - i "Best'as", jei ta sakanda pasitaisys, ir drasiai priskirti prie jusu gerb.veislyno sekmiu Smile..
bet ne ta norejau pasakyt: Balto kiausiniai - tokie patys, kap Bruno ir dar is tos vados - Barklajus (kazko nesimato parodose.. Crying or Very sad ) - gal ju kiausiniai irgi gali pasitarnauti?
bet kuriuo atveju mes pasikalbejom su vyru vakar ir nutarem, kad kastracija ar sterilizacija galetu buti atliekama musu sunims tik tuo atveju, jei tam butu MEDICININES priezastys.. visus kitus varijantus atmetam.. toks vyro sprendimas - tai yra JO suo!

beje, man idomu, o jus matot Balto eksterjere Farxana? (is arti kazkaip matyt vaizdas issikraipo, nes as nepastebiu Embarassed Rolling Eyes )
Atgal į viršų
Kukusas

Prisijungė: 2008 07 24

PranešimasParašytas: Antr. 12 09, 2008 12:22 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Žiūriu juodukės kalytės nebėra tinklapyje. Kur gyvens gražuolė? (spalvytė kaip mano Azos Wink )
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Agota

Prisijungė: 2008 08 11

PranešimasParašytas: Antr. 12 16, 2008 9:29 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Niu vat, sukergem sekmadieni su Faustuku Smile Smile Smile
Tikiuosi bus daug pilku grazuoliu Smile
Koks jo kaulingumas- kojyte kaip mano Very Happy Didziulis...

Inga maloniai parode visus mazylius - Hayla su savais miegojo, o Appa savuosius arsiai gyne Smile
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Antr. 12 16, 2008 9:53 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Agota: nu, sveikinu, jei turesit mazyliu!!
irgi vasario vidurys - "motinystes atostogu" prireiks kazkam Wink
na, niekis, paaugs ant pavasaro Smile
smagumelis! Smile

jo, musu su Jumi, Agota, kaulingumu Embarassed - nesilygint su azijatais-bernais! Laughing Laughing Laughing
anadien radau isalusias pedas musu mazylio molyje.. Wink
kaip arklio kanopa - dydzio Razz Rolling Eyes
norejau savo pirstine pridejus pafotkint, uzmirsau Laughing Laughing
monstriukai jie geri! Very Happy Very Happy

apskritai del dydzio azijatu - pas mus visada uztenka juoko namuose - pagal ju gabaritus nelabai pritaikyta musu buitis Laughing
vaiksciot atbuli jie jau ismoke - jei praejimas siauras, neapsisuks! Wink
.. dar turim tokia kushete be kojyciu namuke, kur jie megsta ibegti pagulet - Baltosa gulasi visas ant lovos, o priekines kojos ir galva - ant grindu! Laughing Laughing
ir nieko! jis matyt nesupranta, kad gali but kitaip - isivaizduoja, kad guli normaliai! Wink) bandziau ji uztempti visa - kur tau!! net is vietos pajudint negaliu - nei uz koju, nei uz galvos! Laughing Laughing
o jau kai jie ten dviese kuiciasi! Shocked nu, tada buna kad ir apsishaudo dantu paklaksejimais Laughing Laughing kale uzsispyrusi, nepasijudins nei per coma, o Balto belieka ant virsaus gultis kur papuola.. Laughing buna kad ir ant galvos uzlipt pataiko.. Laughing Laughing Lama kencia kol gali, tada jau viaukteli is po Balto uzpakalio, ismeigusi i ji zvilgsni: "Nu, tu tuoj gausi! Drambli!" Laughing Laughing Laughing
Atgal į viršų
Agota

PranešimasParašytas: Antr. 12 16, 2008 10:15 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Niu tikrai ;D
Kai shoks - Tai pargriaus kad neatsikelsi Very Happy
Kaip pas Jumi reikalai? Smile
KaipLamoshka su Baltoshka?
Nu jau nezinau ar jis ten tox "maziukas" pas Jus Very Happy
Atgal į viršų
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Antr. 12 16, 2008 10:34 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Agota: parasykit ar matysis ant Rikshos, kiap elgiasi, kaip keiciasi, OK?
man lb idomu viskas apie ja, nes jauciu patirties stoka siame klausime (veisimo).. Wink
... Rolling Eyes paskaiciau Mycko knyga apie gimdyma - pasidare dar baisiau Rolling Eyes Embarassed Laughing
Atgal į viršų
Agota

PranešimasParašytas: Antr. 12 16, 2008 10:52 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ok, butinai, jei dar tai vyks, nebekim uz akiu Smile
as irgi siame reikale patirties stokoju, bet stengsiuos,kad viskas Ok butu. Smile
Atgal į viršų
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Antr. 12 16, 2008 11:01 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Agota: nuosirdziausiai linkiu kad BUTU! Very Happy Very Happy Very Happy
Nedaug, kokie 8 - kaip Juta man pasufleravo: kiekvienam po speneli Smile
O pasiliksit sau viena mazyli?
(Matot, kodel "mazylis" Laughing Laughing
nes atsirado veliausiai, pagal amziu maziausias ir pagal elgesi - dar vaikas! Smile Pas Jus irgi bus Mazylis - dydzio kaip Faustino Wink)
...Jei taip, pasveikinsiu dvigubai! - pamatysit, kaip smagu laikyt porele Smile
Ir kaip jiems patiems smagiau ir idomiau gyventi kai sale draugo petys! Smile

...O mes vis "uzbeginejam uz akiu!" Wink
Matyt, kad irgi - "norisi" Embarassed Rolling Eyes
Vyras susirupines malku paruosimu - "maziukams sildyt" Laughing Laughing
pritempe jau puse namuko Smile vargsai maziai - Lama lauke pripratusi, jie ten sushus pas ji Smile
bet dezes gimdymui irgi kolkas dar neruosiam Razz
nezinau, ant jos nieko nesimato visiskai Smile
Atsargesne tapo, labai rami, daugiau snuduriuoja, nebezaidzia taip kaip anksciau su balto - neleidzia shelti ir dauzytis jam Smile
O siaip tik esti daug pradejo, daugiau nieko nesimato Smile
Sakau, gal nors truputi anksciau pamatysim, nei gims?! Rolling Eyes Rolling Eyes

O kaip FAIN! Exclamation Agota! Smile
Gi man visai netoli Galgiai! Smile Keli km - vieni niekai! Smile
Butinai atvaziuosiu paziuret mazyliu pas Jus!!!
As ten pas jus rajone toki namuka viena nusiziurejusi esu, man patiko klinkeris apdailinis (spalva), vis noriu dar karta nuvaziuot paziuret Smile
Tai bus proga aplankyt Jusu, jei nesutrukdysim labai! Smile
Atgal į viršų
Agota

PranešimasParašytas: Antr. 12 16, 2008 3:37 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Zinoma, visad laukiam Smile
Butinai sau pasilikciau, gal net ne viena, dar nenusprendziau Wink
O kada jau jusu Lamoshka tures maziuku? Smile

Paskutinį kartą redagavo Agota, Antr. 12 16, 2008 5:06 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Antr. 12 16, 2008 3:48 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Agota: ups!! Embarassed Embarassed apie uzsakymus cia negalima kalbetis (matet, koks skandalas kilo, vien paminejus zodi "rezervacija" (ne tuo adresu..Rolling Eyes Embarassed )
bet jumi i ausi galiu pasakyt: uzsakymu mes turim nuo tada kai musiskiai dar 3-ju men. "be kelniu" taip sakant, lakstyt pradejo.. Laughing Laughing Laughing
dabar tik mastau, kad Lamka spyga neparodytu visiems (bent jau siemet! Wink))
na, niekis - kaip bus, taip gerai! Smile)
o jei tures, tai apie sausio 23-25 kazkur, kaip skaiciau knygoje, kad 7 dienu gali buti skirtumas nuo kergimo...
matot, mes ne specialiai juos kergem - tap gavosi - ne tai kad nenusaugojom, o tiesiog nePAsaugojom tuo momentu, biski nedavertinom situacijos (kad dienos jau arteja, ir kad ja negalima isleisdinet kartu su Balto begiot, reikia uzdaryta palaikyt.. ).. va taip ir gavosi Smile
nors zmones prase ir specialiai suvest - norejo suniuku Smile
mano tvirtu isitikinimu - uzteks visiems ir uzsakymu, ir azijatu! Very Happy Very Happy Very Happy
as niekad neklausau jokiu apkalbu, pletku ir nuomoniu, kol klausiausi - iki asaru davarydavo, spjoviau, nebekreipiu demesio! - turiu savo isitikinimus ir jais vadovaujuos Smile
ko ir Jums linkiu! Smile
ne visi zmones geranoriski - ka padarysi Smile
mes is kaimynu irgi jau seniai isgirdom - ka? cia? - veislyna darysit?
ne, sakau, ne veislyna, o kaip norim, taip tvarkomes Smile
mokausi tolerancijos Laughing Laughing Laughing
o tai pradeda destyt - "badmeciu-sunkmeciu - sunis mesa seria - zmones neturi".. ir t.t. as tose "krizese" nedalyvauju - visko visiems uzteks! Smile

sian vyras sodyboj - sake musiskiai peles gaudo visa diena - striksi laukuose kaip zuikiai Laughing Laughing Laughing nei jiems lietus, nei saltis - i galva neima! voliojasi sake, Baltosa pievelej, ileke tik i namuka - savo zuiki pasiimt (zaislini) ir begte zaisti! Smile)

kaip Rikshule sureagavo i kelione? ne"apdovanojo"? masinoj..?
Jums pasiseke - matet Hayliukus mazus vos ne pati pirmoji (dar fotkiu gi nera Wink)
Atgal į viršų
Agota

PranešimasParašytas: Antr. 12 16, 2008 5:06 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aha Cool
Apdovanojo...Sad siaip kai ten vaziavom, bet kai atgal - tai net prigule ir vos ne uzmigo Very Happy
na, mes kaip ir ruosemes siam dalykui - nemaitinau, paklojom jai ten uztiesala, masina tokia 'lieviausia" paemem kelionine ir pirmyn Very Happy
Na, siaip bet kokiu atveju - gerai praleidau savaitgali, oras buvo puikus:)
Kokia ten gamta... tiesiog pasaka Smile o jei dar it prasmingai nuvaziavom (po 60 dienu mazdaug zinosim), tai isvis bus labai dziugu Smile o del pacio kergimo, tai Ingos zodzius prisimenu : ,,nu tokio čiudo dar nemaciau " Very Happy
Faustukui cia pirmas kergimas buvo, tai vargselis atsijunge, o visi kiti ji laike.. Smile ( na, del visu gal perdedu) , bet vaizdas buvo geras:)
Atgal į viršų
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Antr. 12 16, 2008 5:22 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Agota: na, jusu tai GE-E-RAS Exclamation
neuzsigaukit - jumoras tikrai Smile
Faustas gavo - nokdauna nuo jusu Rikshos! Wink
nu, aisku, bernas kuklus - o cia? Shocked rujojancia kale pakiso - ne is sio, ne is to! Laughing Laughing juk priprates tarp savu orientuotis - juolab, niekas jo "nepenejo" ten merginom iki tol Laughing Laughing Laughing
o namuose kaip Riksha po to? nebuvo "akis ispletusi"?? biski pribloksta? ne? Wink
Atgal į viršų
Agota

PranešimasParašytas: Antr. 12 16, 2008 5:30 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Very Happy ne, Rikshute rami yra:)
Na, tokia bishkuti priplota... Laughing
Atgal į viršų
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Antr. 12 16, 2008 5:45 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Agota: prievartautojai! Laughing Laughing Laughing Laughing
Faustukas ir taip matriarxate gyvena - dar ir kergtis gavo, vis jam moteriskes suvadovauja Laughing Laughing
nu, nieko - ir tokios patirties dabar tures! Laughing
mes tai Lama po to atskyrem voljere keliom dienom - miegojo daug, ilsejosi, vis ziurejo i akis - ar kas nepyksta ant jos.. Smile
bet labai rami irgi buvo kuri laika Smile dabar jau atsigavo, rodos vel emesi savo sposu iprastu Wink tik sakau, atsargi kazkokia pasidare... ir i maista nespjauna Laughing o jus sausu maitinat?
bliamba. 60 dienu - taip ilgai laukti.. Confused
vyras sako, reik i exoskopija nuvezti - as neleidau.. ziurejau laida, kad zmoniu vaisiams jis kenkia, tai manau, ir sunu - gali..
biski nerimauju del lamos spenelio - turejo uzdegima sia vasara, kazkaip galvoju, kad neatsinaujintu.. Confused man prisake ismanantys zmones, kad kale ziuret i visas akis - nes jei kalei kas nutiktu pagimdzius - negaluos ar viduriuos, suniukai viena koja anapylin.. Rolling Eyes
as jau nusiziurejau - pas mus zmones netoliese ozka laiko, jei kas, gales vyras pienuko vazinet pirktis Smile
Atgal į viršų
Agota

PranešimasParašytas: Tr. 12 17, 2008 9:30 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Redi, jus geriau ozka ishkart pirkites Very Happy Jei Lama sunegaluos - antra mama su speniais bus visada shalia Very Happy o ozkos pienas tai sveikas labai, girdejau. Mano sunena tai nuo kazko netgi juo gyde... Smile
NIu Rikshute siaip pasikeite, kiek pastebejau - labai rami pasidare, dar sheshtadieni nakti kabojo kaip skerdziama ant voljero stogo (deja, nespejau sugauti sio vaizdelio Sad ) - o dabar vis budelej gulineja, labai aprimo, valgo kaip visada, gal dar ne laikas ryti. O gal cia pomenstruacinis sindromas koks Smile
Maitinsiu sausu, Inga patare kokiu.
Atgal į viršų
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Tr. 12 17, 2008 10:40 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Agota: ozka tai ozka - pirktis! Rolling Eyes ale : KAS JA MELZH? Question Laughing Laughing
as - mergina, "ant asfalto uzaugusi", kaimieciai man iskart isreze: privaziavo cia is miesto - baltarankiai.. vyrui neprikabinsi - "bobiskas darbas" Laughing Laughing Laughing cuckiai neapzios patys.. Laughing
dar lama pamaciusi tokia "naujove" savo kieme, sugalvos, kaip Indres Livia ant aviu, - kad cia tokie shunys .. Rolling Eyes naujoviski.. Rolling Eyes ir ims pulti! Laughing Laughing su Baltosos pagalba is tos ozkos greit tik kauliukai beliks! Laughing Laughing
geriau pas babce nuvaziuosim pienelio Wink
sveikas tai tikrai!
mane vaikystej pacia penejo su tuo pienu kaime - mociute kai pamatydavo laibas silkutes- mescionkas, uz galvos griebdavos: davai piena kimsk ozkos.. pora kilu iskart pridedavau svorio SmileSmile

o kokiu sausu patare Inga? pasakykit ir mums (jei negaila), gal pravers.. Wink

vyras vakare parode i mobilka prifilmaves azijatu vakar, sako Lama vistik stora darosi, paziurejau, sako, kai gulejo ant lovos kazkaip pasisukusi pilva, pastorejusi tikrai... Wink
vadinasi, BUS! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
duok Dieve kad viskas gerai butu! Rolling Eyes
Atgal į viršų
Agota

PranešimasParašytas: Tr. 12 17, 2008 12:05 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nu jo, pamirshau kad jie pas jus pasipesht megejai, ozka neapsigintu Very Happy
Inga patare ka pati naudoja, perskaiciau Romo laiska temoje SERIMAS, reikia daryti isvadas
Atgal į viršų
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Tr. 12 17, 2008 1:43 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Agota: ozka neapsigins, o volkodavai neapsikes - savo teritorijoj jokiu gyviu nepriima.. Wink vyras stebisi - ale jie ir saugo!! pamate toliausiai Balto laukuose kazkieno nugara baltuojant (gal karve kazkas vedesi) - pakele triuksma didziausia, abu nuleke lodami ir trepsedami i ta puse tvoros, pasipiktine baisingai - kas gi ten driso vaiksciot! Laughing Laughing
o dar jiems i kiema atvestum - sakes! jei neleisi galabyt, tai uzmordavos ta ozkyte, pamirs vargse, ir kad piena reik duot!! Laughing Laughing Laughing
nezinau dar, kaip reiks prie aviu juos pripratint (vyras nori pavasari kelis eriukus nusipirkt paauginti)..
zinai, jiem gi nuobodu - nieks nevaiksto (jau NEBE Exclamation Laughing Laughing ), bent jau stengiasi zmogenai artyn nelysti pastaruoju metu - visgi suveike mano apsauga (kaip anksciau buvo, tai jau istorija, tiek to! Smile
tai azijatams kiekvienas krustelejimas matomoj teritorijoj ar garsas - cielas ivykis! Laughing Laughing
nezinau i ka ju vaikuciai atsigims, kiap bebutu, abu jie sargus be proto, matyt ir pro-pro-teviai "nepesti" buvo ju! Laughing Laughing

del maisto - tai jo! musu zinokit, jau ir kaimieciai klausia kur sausa maista perkam (savo sunims nori), ir po kiek.. Wink
vyras mielai visus konsultuoja.. nu virs 100 litu dar nepasiraso kainom (bet jei suniukai mazi, tai sakyciau, geriau apsimoka), o su tokiom kainom kaip brito pvz, arba kokio Grudu produkcija (yra dar ir tokiu lietuvisku) - pilnai sutinka Smile
as va noriu lama ant Nutra maisto vaikisko pamegint pervest, girdejau kad geras, bandysiu pirkt, tik dar nezinau kur gauti Wink Laughing Laughing
is principo maziai pradzioj gal daug nesues, tai pagrinde kalei reikes.. Sako, lb negerai keisti maista kai jau gimsta - buna apsividuriuoja, rizikinga Smile tai reik isanksto pripratinti Smile
o del Romo - as ne su viskuo sutinku, zinokit Smile biski idealistas vaikinas, mano poziuriu - o gyvenimas kaip zinia, susideda is kompromisu - tai to ir laikysiuosi Smile konkrecia - kad suni reikia serti 5 metus vienu maistu, kad pamatytum rezultata - nu, netikiu! ipac ant augancio suns - tikrai po menesio jau matai.. ir jei nori pvz, suni "atserti" taip sakant (kai as Lamoske savo vis kankindavau kad kudoba), tikrai 5 metu nereik kad pamatytum maisto "tikima" savo suniui Smile (nu, o jei nematai - gali ir visa gyvenima nepamatyt, cia jau kita beda.. Wink Laughing Laughing Laughing )
del nuomoniu - irgi sutinku pilnai su juo - skaiciau apie maistus ne viena foruma ir padariau isvada, kad tik bendras tendencijas gali sugaudyt, o suo individualus kiekvienas.. beje, viename forume skaiciau, kad kaitaliojant sausa ir naturalu - tiesus kelias i suns gastrita.. bet kas budinga - primaitineja beveik visi (bent jau raso atvirai apie tai), kai kurie net raugintais kopustais (pvz, jei suo juos lb megsta ir praso).. Wink nieko cia blogo nematau Smile mano spanielis (misrunas) megsta pomidorus savo sultyse is bankiu! Laughing Laughing ir ka tu jam padarysi? o i Brita ziuri - kaip as i slieka.. Wink Laughing Laughing Laughing jei idedi tik sauso - paes, bet pries tai "pakoncertuoja" kuri laika - reikalavimas aiskus: Ziurek! mano lekstute tuscia!! - o rodai pirstu sausa - ima pro langa ziureti.. arba i lubas.. Wink ir sako: Hau!, vizgindamas uodega Laughing Laughing Laughing
imsiu dar Mycko knyga paskaitysiu apie suningos kales maitinima (dar nedaskaiciau iki galo).. ten misko riesutus minejo, dar visokius bla-bla.. zodziu, sausas tikrai bus pigiau ir greiciau!! Wink)))
Atgal į viršų
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Antr. 01 13, 2009 10:49 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

admin: laaabai grazus Duzgun (sorry, teko paziuret, ar "male ar female" Laughing Laughing Laughing ) ... Smile galva kokia didele - vos panesa mazis! Laughing Laughing Laughing (video).. o kodel tik vienas? (gal nesugebejau prisijungti kitu paziuret? Rolling Eyes Embarassed ) dar ir kiti bus? ar visus sau pasiliksit? Wink (zinau kad baisiai mieli sutverimai ir Haylos mazyliai labai laukiami buvo veislyne (kaip ir visi kiti, zinoma Wink) Question
Atgal į viršų
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Antr. 03 03, 2009 11:01 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Deira111: tai kaip ten su ta kale (deiros motina?) kieno veisimo? Smile
atsiuskite savo meilo adresa i asmenini pranesima man, idesiu maziu fotkiu paziuret ir filmu Smile

beje, VISI kiti, kas norit, irgi galite atsiusti Smile
visiems parodysiu privaciai Smile
Atgal į viršų
jurgita

Prisijungė: 2007 09 30

PranešimasParašytas: Sk. 11 08, 2009 8:55 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ramzis nuo Liaudies

Mele Gush Azijos Magija

Man jie labai panasus Very Happy nors kraujo linijos visai kitos Very Happy
Daivutė

PranešimasParašytas: Antr. 01 25, 2011 3:21 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gerb. Inga, kada jau Haylos vaikiukų įdėsit pasigrožėt? Laughing gana jau juos slėpt, greit mėnuo bus... Laughing
Alia ir užderėjo paskutiniu metu azijatukų, kad taip bent pusė parodose dalyvautų, įdomu būtų, kai azijatų parodoj kokių 50... Laughing Laughing
Atgal į viršų
admin
Site Admin

PranešimasParašytas: Antr. 01 25, 2011 4:54 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kai mėnuo laiko sueis Smile Smalsu, anea Very Happy ? Mėnėsio gale bus, arba kito - pradžioje.
Daivutė

PranešimasParašytas: Antr. 01 25, 2011 5:10 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nu cekava nerealiai... Embarassed O Žydrūno mylimukas - usik pusik, tokį tik niurkyt ir myluot.... Laughing Laughing
Atgal į viršų
egle

Prisijungė: 2008 01 14

PranešimasParašytas: Sk. 02 27, 2011 9:27 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

kas tai yra imbridingas ir kaip ten su tais 2x2,3x3 ir t.t??
pas Giurza ,jei nemaisau,tai Ryzhii Ekimen buvo sukergtas su savo motina Gojunchi.Arba cia kita Gojunchi. Iseina 9 karta Giurzos. nesuprasi tu turkmenu,ziauriai sunku atrinkti prosenelius,nes visu vardai sutampa ypac tuos "priotarnyje"kur nera jokiu numeriu. Confused Confused
Atgal į viršų
admin
Site Admin

PranešimasParašytas: Sk. 02 27, 2011 11:04 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Na, jei aš gerai suprantu, tai pvz inbrydingas 2:2 tai bus pvz kai sukergti du šunys kurių abiejų tėvas tarkim tavo Bušas, arba pvz jei inbrydingas ant Bušo būtų 2:3 tai lentelėj atrodytų taip: Bušo vaikas sukergtas su Bušo anūku.
Jei sūnus buvo sukergtas su motina tai būtų 1:2. Berods šitaip.
nerijus

Prisijungė: 2011 09 23

PranešimasParašytas: Pir. 01 16, 2012 6:36 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Turiu klausymėlį, gal kas parašytų nuo kokio amžiaus galima patiną naudoti kergimui ?
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Apie veislę Visos datos yra GMT + 2 valandos
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Toliau
Puslapis 67

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume