Pagrindinis puslapis Vidurinės Azijos Aviganiai
www.alabai.info

DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas   Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

Kraujo linija ir veisimas
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Toliau

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Apie veislę
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
juta

Prisijungė: 2007 09 26

PranešimasParašytas: Sk. 05 25, 2008 1:14 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

admin rašo:
Kalės turnyruose nedalyvauja. Jų paskirtis vesti palikuonis nuo žymiausių kovotojų Laughing Laughing

Turnyruose ir cempionatuose gal ir ne, bet xarakterio isbandymui tai kovoja, maciau . Aisku kompakte, ne gyvai Exclamation Wink
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Lina

Prisijungė: 2007 10 15

PranešimasParašytas: Antr. 08 19, 2008 11:19 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

http://picasaweb.google.lt/linakiana/ShamilAi

sone yra surasyta kas kur Smile... ten kur uzrasas daugiau informacijos Smile...

na ka cia pasakius apie sia Sumbar vada... manyciau nieko ispudinga Sad... jie gal buvo populiarus vien tik del Sumbar'o linijos Rolling Eyes Embarassed .... visi labai skirtingi...
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Antr. 08 19, 2008 12:02 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Linute, as uzrasu nematau!! Embarassed paspaudziau 'daugiau info" - man pikselius kazkokius surase.. Wink gal nesunku uzdekit komentarus, ka? jie laiko turesit..
Atgal į viršų
Lina

PranešimasParašytas: Antr. 08 19, 2008 1:04 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ten uzrasyta rinkmenos pavadinimas Smile... labai tingiu vardint Smile Embarassed
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Antr. 08 19, 2008 1:22 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aciu, Lina, pradzioje neatkreipiau demesio
nu, skonis matyt musu skiriasi, man istikruju labai patinka ir shukur, ir shamil ir maziuku jau matosi - nosis kokia plati!! kol dar vardu nezinojau, jau tada pagalvojau: nu ir meskos galvos!! Smile man labai-labai grazi sita linija, dar kai zinau koks ju xarakteris buvo, tai isvis - svajone.. Smile))
gaila kad jie visi jau nebegyvi ir imbridingas kazin ar shamiliui darytas.., o shukuro va darytas - ale kas is to? doku tai nera.. Sad
Atgal į viršų
Lina

PranešimasParašytas: Antr. 08 19, 2008 1:49 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

nevisada inbridingas yra gerai Embarassed ... idomu ar isvis shukuras yra turejes vadu su dokumentais Embarassed Embarassed Rolling Eyes Rolling Eyes ... nei jokiose duomenu bazese nera apie tai duomenu Confused Confused Shocked ..o stai shamilo vaiku tai ir neblogu buvo Smile... gaila kad vienas ju brolis pateko i raudonosios zvaigzdes veislyna Embarassed ... o taip si vada tai nelabai vykus buvo... shukuras tai azijatui siek tiek per ilgas buvo, nugara idubus, galva tai kazkiek primena farchana Confused Embarassed ... del charakterio tai saunu kad buvo idomus ir savitas... bet tas sunu pjovimas per parodas nei isio nei is to tai net nezinau... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes .. nemaciau negaliu nieko daugiau sakyti... taip tai mavio geneleologijoje visi sunys posmulkiai yra tai nesuprantu is kur jis toks stambus... mastifiniu krauju tai manyciau praktiskai nera Rolling Eyes Confused Confused Shukuro laikais ir ahmedas ir Voruhas stambus buvo, o siu sunu tevai tai smulkus...ai, siek tiek nukripau ne i tema Razz Embarassed
Atgal į viršų
juta

PranešimasParašytas: Antr. 08 19, 2008 2:48 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Artimas imbrydingas gal ir ne visada gerai, bet tolimesnis daznai naudijamas, ypac su gerais sunimis!
Del Shukur galvos , man tai ji visai nepanasi i Farxan.
O kodel gaila, kad pakliuvo i Raudonosios Zvaigzdes veislyna?
Del formato Shukuro, tai spresti pagal foto netikslu, reiketu matuoti arba gyvai bent pamatyti(as taip manau), o xarakteris tai geras Exclamation Nereikia visokiem senberniam vaikscioti azijatam po nosim, cia siais laikais visi atsipute, paleidzia savo labradorus lakstyti be pavadzio vos ne po azijatu ringa(kaip siemet per veisles paroda). Tiesiog, jei Shukur buvo priristas, tai ir uzsieme savo teritorija, nieko keisto Wink
O del tipo, tai nepamirskim, kokiu metu tos foto ir sunys!
Redi
O del tu doku , tai va ir teisybe Crying or Very sad
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
admin
Site Admin

Prisijungė: 2007 09 18

PranešimasParašytas: Antr. 08 19, 2008 3:27 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aš jau čia matau kiek atitolau nuo gyvenimo forume... Embarassed Jūs man priminkit apie kurį Šukurą kalba eina? Ar tą kur pas Gintą gyveno? Ar kokį kitą?
Atgal į viršų
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Antr. 08 19, 2008 3:49 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Hi, admin! Smile jo, Ingute, gal gyvai ji matet? Shukura (ta kur ginto? mes cia diskusija tokia idomia turim, please, comment! Smile)))
as, gal suklysiu, bet gal admin ji jeigu mate, kazin ar prisimins Embarassed Rolling Eyes juk senoliu suo.. va.. WinkWink
Atgal į viršų
admin
Site Admin

PranešimasParašytas: Antr. 08 19, 2008 5:03 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tai aišku mačiau, dar kažkur ir foto turiu turėt. Iš kur tos nesąmonės kad jis neturi palikuonių su dokais? Savo laiku jų pilna Lietuva buvo Exclamation Machmalas buvo jo anūkas, Ida- proanūnė. Kažkur jo net dokų kopiją turiu turėt. Neaukštas bet labai galingas patinas buvo. Galva jo į Farhano visai nepanaši, kiek siaurėjanti buvo- tipiškas labai gražus patinas. Pradžioj pas Gintą gyveno, po to galima buvo jį pamatyti Žvėryne buvusį pieno kombinatą saugojant. Vienuolika ar dvylika metų pragyveno. Iki šiol jį atsimenu kaip vakar.
O jūs kažkur jo foto įdėję, kad diskutuojat jo išorę. Norečiau ir aš pamatyti... Very Happy
Atgal į viršų
juta

PranešimasParašytas: Tr. 08 20, 2008 7:30 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

admin rašo:
Tai aišku mačiau, dar kažkur ir foto turiu turėt. Iš kur tos nesąmonės kad jis neturi palikuonių su dokais? Savo laiku jų pilna Lietuva buvo Exclamation Machmalas buvo jo anūkas, Ida- proanūnė. Kažkur jo net dokų kopiją turiu turėt. Neaukštas bet labai galingas patinas buvo. Galva jo į Farhano visai nepanaši, kiek siaurėjanti buvo- tipiškas labai gražus patinas. Pradžioj pas Gintą gyveno, po to galima buvo jį pamatyti Žvėryne buvusį pieno kombinatą saugojant. Vienuolika ar dvylika metų pragyveno. Iki šiol jį atsimenu kaip vakar.
O jūs kažkur jo foto įdėję, kad diskutuojat jo išorę. Norečiau ir aš pamatyti... Very Happy

Nu, neapsirikau, kad jis labai grazus Exclamation Exclamation Exclamation , o foto yra ,Redi nuorada paziurek Ginto azijatai, auksciau biski.
Atgal į viršų
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Tr. 08 20, 2008 9:36 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

pakartosiu fotkes i tema "Kraujo linijos" Smile
is Ginto arxyvo ir dabartiniu azijatu - Aikita - Shukuro skaityk anuke, ar kaip cia? Shukur su kita kale turejo dukra Efa, o suvedus Shukur'a su Efa - gavo Aikita.. Nu, artimas imbridingas! Rolling Eyes Embarassed nieko nepasakysi.. bet man Aikita patinka.. Smile
nors ir negavo shukur'o galvos.. Laughing o Kikitas - Aikitos sunus, t.y. proanukis Shukur..

http://picasaweb.google.lt/finpresta2/GINTOAZIJATAI

tarp kitko, atkreipiau demesi, kad tose dokumentinese foto, kur Lina idejo, gal apsirinku? buvo data prie Shukur foto, kur Lina sako, kad perilgas jai atrodo.. ten jam kiek suprantu, tik metai amziaus (oj, kaip puiku, kad dar tokiu foto isliko!! Exclamation ).. tai gal dar nebuvo susiformaves kaip reikiant Smile
o albume buvo dar daugiau jo fotkiu, tokiu gyvenimusku, be pozu - as tokias tai labiau megstu, ale nebefotkinau, galvoju, tegul buna 'prezentabilus' Smile))
Atgal į viršų
admin
Site Admin

PranešimasParašytas: Kv. 08 21, 2008 12:18 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ačiū redi kad sukėlėt foto smagu buvo jį po šitiek metų vėl pamayt. Sakykit jūs ka norit, bet net ir matant kaikuriuos trūkumus tai šuo į kurį žiūrint gali drąsiai sakyti ALABAJUS.

Beja, ir Efą prisimenu, ją buvo sykį atvedę su Mahmalu kergt, bet "dienos" paskutinės buvo tai net nesikergė. Redi, o jūs žinot, kad Šukuras yra Balto 6 kartos prosenelis iš Appos pusės Question
Atgal į viršų
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Kv. 08 21, 2008 1:39 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

JO?? Question nu, JEGA! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
labai dziaugiuosi tokia giminyste! laaabai! Smile))
nors as ir taip itariau Rolling Eyes Wink kad Balto ne is Maximos lentynos gautas! Laughing Laughing Laughing
busiu nekukli - pagal suni matosi! Laughing Laughing

o Gintui taip ir pasakysiu! kad mato savo numyletinio krauju dalelyte, kad ir labai maza Smile))
o tai, mat, gudruolis: "Nu atvezkit mums su Aikita ta "beproti"! Mes ji cia savaip paauklesim!" - ups! Razz zinos kaip prasivardzioti! Laughing Laughing Laughing
P.S. nesupraskit klaidingai, jis labai siltai Baltuka priima! ir tiesiog skaito, kad kitas azijatas jam gali duoti tiek, kiek nei vienas zmogus nepajegus SmileSmileSmile
as vis kaupiuosi tokiam 'egzamenui" Embarassed Rolling Eyes
Atgal į viršų
juta

PranešimasParašytas: Kv. 08 21, 2008 3:27 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Admin
As atsimenu, arba man vaidenas, kazkada parodoj maciau Idos suniukus, suniuka ir kalyte, balti su demem, gal zinai , kur jie yra, kaip susikloste gyvenimas? Ar dar Ida turejo vadu?
O gal zinoma kam nors kur galima pamatyti Vytauto Kara Kele Rovshana?
Atgal į viršų
admin
Site Admin

PranešimasParašytas: Kv. 08 21, 2008 3:36 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Abu tuos šunis turėjo žmogus pas kurį dabar Boni-Klaid gyvena. Sakau "turėjo" todėl kad patinas vieną sykį išėjo už teritorijos ir nebegrįžo Sad o kalaitė visai neseniai numirė. Nieks nežino priežasties Sad . Daugiau Ida ir nesusilaukė palikuonių, nors daug kartų buvo bandyta kergt. Buvo kergta ir su Rakhymu, bet šuniukai žuvo jos pilve (pernešiojo), žodž tokia nesėkminga praeitis... Sad

O Adomaičio Rovšanas yra fotkių temoje.
Atgal į viršų
juta

PranešimasParašytas: Kv. 08 21, 2008 4:11 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gaila... Crying or Very sad
Atgal į viršų
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Kv. 08 21, 2008 4:28 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o kuris is ju - Rovsanas? Embarassed Embarassed Rolling Eyes
kaip suprantu, net kur prie juros? kelinta nuo virsaus foto?
Atgal į viršų
juta

PranešimasParašytas: Kv. 08 21, 2008 6:06 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nu ir as nesuprantu Crying or Very sad
Atgal į viršų
admin
Site Admin

PranešimasParašytas: Kv. 08 21, 2008 8:58 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Bijau labai apsimeluot, bet pagal mane tas kur su rudais lopais
Atgal į viršų
juta

PranešimasParašytas: Pen. 08 22, 2008 8:25 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

O kur ponas Vytautas? Gal jis pats galetu "inesti aiskumo" i si klausima? Wink Gal ir daugiau foto stovesenoj idetu?
Atgal į viršų
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Pen. 08 22, 2008 10:56 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

juta: o jus "imeskit" jam i pasto deze prasyma uzsukti i alabai.info/kraujo linijas ir mus "apsviesti", jei jam nesunku.. Smile))
arba admin. paprasysim.. Smile

man patiko Baris (Pelenes azijatas), ir isores, ir svarbiausia - xarakteriu! gal ir sunkiau tokius azijatus valdyti (su koviniais kraujais), nezinau kiek jie "prezentabilus" eksterjeru (ar nestokoja kaulingumo (galuniu ir galvu), kolkas Agram man patiko labiausiai is matytu foto, bet mano supratimu, tikrai yra ne "stambinti", ne 'mastifizuoti", todel ir xarakteri matomai yra islaike "tikra alabajiska" - o dabar biski pasigilinusi i prasme ir skirtumus, zinau kad xarakteriui deciau pagrindini riebu pliusa Exclamation Laughing

ko, istikro, butu idomu ir stovesenu ir "gulesenu", ir 'sokinesenu" daugiau pamatyt! Smile)
o Ordos puslapyje nieko nera? Embarassed Rolling Eyes

Embarassed Embarassed nieko nera - "puslapis kuriamas"... Sad
Kaledines taures paziurejau Aman Orda - Rovsano vaikutis metu amziaus.. nu Agram man grazesnis (ziemos taurej 07 dalyvavo , yra parodu foto's)..
o juta, isivaizduokit, jusu Juta su Ordos - bus kokie vaikuciai!! Wink rudais plemais ir juodais shlakeliais!! Wink)) Laughing Laughing Laughing
ne, jei rimtai, o kokie gali gimti is tokiu spalvu sumaisius?
o Vytautas ir ne is Kara-kale's kergia?
Atgal į viršų
juta

PranešimasParašytas: Pen. 08 22, 2008 8:41 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jei butu taskuciai, tai visus Inga susigriebtu Laughing Laughing Laughing
O siaip tai as galvojau, kad Vytautas turi pas save tuos sunis, is kuriu Aman ir Agram? Ar as ne taip supratau?Kaip su Inga issiaiskinom, tai Rovshan Kara Kele ir Rovshan I Kara Kele tai ne tas pats patinas!
O del asmeninio pranesimo Vytautui, tai parasysiu, tik rytoj. Tokie kraujai labai idomus, tik reikia kritiskai ivertinti ne tik patina reproduktoriu, bet ir savo kale!Ar jie aplamai suderinami Wink
Atgal į viršų
Vytautas Adomaitis

Prisijungė: 2007 12 02

PranešimasParašytas: Sk. 08 24, 2008 5:23 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labas. Išgirdau Jūsų šauksmą. Turiu problemų su vienu iš mano šunų, tai nuotaikos rašyti nebuvo. Po testinių kovų susitraumavo mano Agram Orda. Labai gaila. Trūko raiščiai ir po dviejų operacijų nieko gero.
Dabar bandysiu atsekti Jūsų diskusiją ir paaiškinti. Mano šunų ištakos iš Kara Kelle veislyno. Kara Kele Rovshan yra pirmasis, kurį aš parsivežiau iš ten. Jei žiūrite nuotraukas skyrelyje FOTO, tai jis su mano žmona (moteris su raudonai juodais rūbais, o šuo baltas su rudomis dėmėmis). Jo tėvai - BETTER x Kara Kele Xaisha (nuotarukos www.karakelle.ru ). Šiame veislyne buvo užaugintas ir kitas Rovshan, bet kaip Jūs teisingai pastebėjote, tai visai kitas. Jo tėvas Kaltaman.
Iš mano Kara Kele Rovshan ir Kara Kele E-Ay Peri (Jos prosenelis žymusis Ak Gush yra jos kilmės dokumentuose - RKF R 0001401. Skyrelyje FOTO ji balta su juodomis dėmėmis. Eksterjero atžvilgiu visiškai neverta dėmesio. Darbinės savybės puikios) yra keletas jaunimo, apie kuriuos Jūs kalbate. Tai Abrai Orada (Plungė, "Pelenė"), Ačkioz Orda (Kaunas, "Travi", ji švelniai vadina jį Adžiu, aš iš jo daug tikiuosi ir visai nesvarbu, kad jis pasirodė distrofiku. Palaukime, kol jam sukaks 3 metai), Aman Orda (Klaipėda), Aira Orda (Vilnius. Jie parodose nedalyvauja, bet kalė man kelia žavesį. Gynybė reakcija ir kovinės savybės puikios. Savo sudėjimu visiškai nesiskiria nuo patinų. Aš norėčiau turėti jos palikuonių), pagaliau Alabachar Orda po ilgų klajonių pas įvairius šeimininkus sugrįžo pas mane. Jis pats mažiausias, bet pats kompaktiškiausias. Jis pats ramiausias, bet pats kovingiausias. Jo sąkandis triuškinantis. Dar būdamas vos keturių mėnesių, sugebėjo nukankinti ne vieną žymiai didesnį ir vyresnį šeimos augintinį. Gal per daug negražiai pasakiau, tačiau jis gali būti tik lyderiu. Jo foto galite pamatyti - paroda Panevėžyje arba skyrelyje Foto prie jūros nekaltas "vaikinas" laikomas moters už antkaklio.
Inga, buvo jums įkėlusi foto, kokios spalvos norėtų turėti azijatą. Tai buvo KARAGEZ, mano kalės senelis.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
Vytautas Adomaitis

Prisijungė: 2007 12 02

PranešimasParašytas: Sk. 08 24, 2008 5:45 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Noriu pridurti, kad su Kara Kele Rovshan užsiregistravome parodoje Kaune 07.09. Jis pakankamai agresyvus kitų šunų atžvilgiu. Jei sugebėsime būti pakankamai kultūringi, gal teisėjai neišvarys iš ringo. Jam penki metai.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
juta

PranešimasParašytas: Sk. 08 24, 2008 6:19 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Labai aciu, Vytautai, butinai pasistengsiu buti Kaune, tada pasisnekesim, tikiuosi Wink
Atgal į viršų
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Pir. 08 25, 2008 10:37 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

juta: matau, juda i prieki veisimo tema Smile))
Karagiozo fotkiu prisiziurejau kara-kelle's puslapyje, nu istikruju super spalva! Smile ispudingiausias tas plemas aplink aki - juodas.. Smile as kai ji pamaciau, jau net nebesvarbu, kiek stambi ar taisiklinga ta galva.. Wink
aisku, kad puiki viskuom, ale spalvytes va!! Smile)
nu, tiesiog fantastiskai grazu! Smile)))
beliko, Juta, tokiu taskeliu 'prisigaminti" ! Laughing Laughing
ale greiciausiai gausit nauju rudu plemu aplink ausis Smile - nuo Rovsano Smile))
ale vat - negerai kai vienodi vardai - du Rovsanai ir turek minty abudu.. Wink
patiko ir Better, ir kiti azijatai is to veislyno Smile
Juta: parasykit, kaip seksis Kaune butinai, OK? (tik tas dar bus negreitai Sad )
Atgal į viršų
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Pir. 08 25, 2008 10:53 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Vytautas Adomaitis: nuosirdziai uzjauciu del Agram'o traumos, p.Vutautai, buvo musu vienam suniui tokia beda (ne azijatui), uzpuole du vokieciai ir taip pat galines kojos raisciai sudraskyti buvo, operavo Vilniuj Antakalnio klinikoj, xirurgas V.Bumbaravicius, konsultavo ir gyde, koja pavyko isgelbeti (sutvirtino metaline plokstele, sako, ir zmonems taip daroma su panasiom traumom), reabilitacija suniui truko iki 2-ju metu, dabar praejo jau 4, iki siol pamates rankoj svirksta, lekia sleptis po uzuolaida Razz
turiu pasakyt, begiot ir plaukiot netrukdo, vaiksciodamas pilnai stato ta koja, tik stovedamas ilgiau, laiko pakeles, ale vis geriau, nei liktu be kojos.. Sad nu, paskui stirnas lekioja pievomis, energijos su kaupu (apie ji draugai sako: "suo ant batareiku" Laughing Laughing Laughing ), tiesa, plaukimas gal jam padejo, ir reabilitacijos periodu, ir dabar palaiko tos kojos raumenis, nes jie ryskiai mazesni ir silpnesni, nei kitos.. Sad
na, aisku, toks puikus parodinis alabajus - ir se tau! (Agram Crying or Very sad )
o kaip tas ivyko? gal galit papasakot? (jei nemalonu prisiminti, nerasykit, suprasiu)...
Atgal į viršų
juta

PranešimasParašytas: Pir. 08 25, 2008 11:05 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

REDI
Tai butinai parasysiu, kaip seksis, dar ir pafotkinsiu parodoj, o bus taigi greitai- rugsejo7d.Del spalvu tai tikrai, noriu juodo, o aplink tai visi arba balti arba rudi Laughing O taskiukai tai butu idomu!!!
VYTAUTUI
Idomu kokia koviniu pakraipu sunu reakcija i zmogu? Nu pvz. jusu sunys kaip reaguoja i svetima savo teritorijo? Kaip reaguotu i agresija is zmogaus puses?Kiek zinau tai i kovas isstatinejamu sunu seimininkai nelabai toleruoja sunu agresijos zmogui?
Atgal į viršų
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Pir. 08 25, 2008 2:02 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Idomu kokia koviniu pakraipu sunu reakcija i zmogu? Nu pvz. jusu sunys kaip reaguoja i svetima savo teritorijo? Kaip reaguotu i agresija is zmogaus puses?Kiek zinau tai i kovas isstatinejamu sunu seimininkai nelabai toleruoja sunu agresijos zmogui?[/quote]

juta: nu, brac, man cia mysle keliat.. Wink
as irgi noriu prie klausimo prisidet, nes Vytautas daug zino apie azijatu kovines savybes Smile

kaip atskirti kada motyvuota agresija (ir aisku, azijatas atsakys adekvaciai, t.y. atkirciu), o kada tai - puolimas is durnumo, is baimes arba perdeto agresyvumo?
sakysit: pagal situacijas? o jeigu pavojingoj situacijoj azijatas ne puola zmogaus, nors tas sukelia jam pavoju? arba jo seimininkui - pavoju?
ar visdelto azijatai isvesti apsaugoti tik teritorija, turta ir dar kovoms (t.y. i zmogu, net ir pasalini ar kelianti agresija ar pavoju) jie turi reaguoti svelniai ) t.y. niekaip.. arba paloti. Smile

dar klausimas kiek svarbus azijato amzius?
kokio amziaus ju elgesys gali keistis (kaliu ir patinu)?
as ant savo spanielio isitikinau - buvo tykus-ramus, kol jaunas... i pakelta pagali reaguodavo kaip i zaisla..jei mustu - pabegs.. o dabar jam 6 metai ir jis griebia uz to pagalio dantim ir baisingai urgzdamas ir issisiepes, gali pulti i kojas arba griebt uz rubu pasokes i virsu! visa tai - tik su amziumi atejo, sakau, anksciau as maciau visai kitokias reakcijas..
todel dabar kad mano kale reaguoja sakyciau gan svelniai i zmoniu agresija jos, arba jos seimininku atzvilgiu - manau, su amziumi pasikeis..
nu, pvz., ar kas galetu (neginkluotas zmogus) pagriebti azijata uz gerkles, kuriam bus kokie 5 metai?... (ko gero, vaidmenys atvirksciai issidestytu, kas ka pagriebs, jei tai bus pasalinis zmogus.. Wink
bet gal cia tik mano isivaizdavimas, o istikruju pagal turkmenu tradicijas azijatas neturi atsakyti i agresija, jei ji eina nuo zmogaus, ne nuo vilko ar kokio gyvuno?
ir dar vienas klausimas: kiek jusu azijatai yra meilus? ar yra skirtumas tarp kaliu ir patinu? paaiskinsiu, ka noriu suzinot: pastebejau tarp savu, kad kale linkusi i toki "siu-siu'-kinima, megsta prieit galva priglaust prie krutines (saviems, aisku), prasosi glostoma ir to glostymo ir meilinimo niekad negana (nebent koks jai isivaizduojamas pavojus iskyla tos saugomoj teritorijoj, tada tai meta viska ir demesys - tik i objekta).. o patinas tokio siu-siu-kinimo (tipo, tu mano 'cmok-cmok-geruciukas, mazuliukasss" - nepernesa, nustumia, paklaksi dantim (aisku, niekada negriebs seimininkui), ji tas tik nervina, zodziu, nera 'meiles narkomanas' ir nesugebejau jo 'pagadint" WinkWinkWink aisku, jus vyrai, gal kitaip elgiates, bet gal jusu zmonos atzvilgiu galit kazka pakomentuot apie tai?
... is patino didziausia meiles ir atsidavimo israiska - tai leidimas vyrui (ir tik jam! man-ne) paglostyti pirstais jo snukuti, nosi ir kakta..- visiems kitiems jo kunas, ypac snukis, geriau turi buti nelieciamas..(aisku, jei valysiu jam akis ar ausis, liesiu pirstais, jis nieko nedarys, bet matosi, kad jam nepatinka ir tipo, nelysk geriau Wink))
Embarassed Embarassed Embarassed nu, turkmenai turbut nei vienas ne "siu-siu"-kins su savo azijatais.. Laughing Laughing Laughing Embarassed Embarassed
Atgal į viršų
juta

PranešimasParašytas: Pir. 08 25, 2008 4:28 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

As tai noreciau, kad azijatas pultu, jei tik menkiausia greme iskiltu seimininkui. Bet dabar taip jau nera. Kiek as atsimenu anksciau, tai dauguma, pabreziu! azijatu budavo gan agresyvus, pvz. apie 1980metus. O dabar tai kuo toliau tuo blogiau situo atzvilgiu. Dabar daug sunu(isitikinau pati), kurie atrodo , jei paleistum, tai suplesytu, bet tai tik tokia poza, is tikruju aploja per atstuma ir tiek.Esu skaicius, kad azijatai ir nebuvo savo tevyneje atrinkinejami pagal piktuma zmogui(skirtingai nei kaukazai), todel ir nera tokio agresyvumo, nors nesuprantu- ka turkmenijoj nera aviu vagiu, ar is namu niekas nevagia? Shocked O juk nurodoma standarte, kad jie "labai drasus,darbingi,istvermingi, turi igimta savo teritorijos ir savo seimininko saugojimo instinkta" Bendrai paemus tai nedaug yra sunu(bet kokios veisles), kurie realioj situacijoj, ne dresuros aikstelej, kastu zmogui( ne znybtu, bet tikrai kastu!) Pati ejau su Turanu i pamokas aikstelej, tai savom akim maciau, kaip rotveileris, (dirbo aikstelej puikiai, kanda, gerai laiko, purto) issigando bobutes, kuri ant jo lazda uzsimojo! Very Happy Crying or Very sad
REDI
O kales tai kiek pastebejau labai keiciasi po suniuku. Kai Juta pirma karta atsivede suniuku, isejom pasivaikscioti su ja, o prie savo namu susitikom zmones, tai ta soko ir isikibo i ranka moteriskei! Gerai, kad ta girta buvo, apsitulojus kazkokiais kailiais(ziema buvo)! Shocked
Atgal į viršų
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Antr. 08 26, 2008 9:45 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

juta: pasiseke jums su ta moteriske Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
jutai nepatiko alkoholio kvapas ir tie 'skudurai' ant jos Laughing Laughing Laughing Laughing
prajuokinot, vyras kai uzsideda toki zalia gumini plosciu su kapiusonu zvejot prie prudo kai lija, dar plaikstomas vejo, musu azijatai irgi ima ziauriai loti, akis ispucia is nuostabos: kas per baidykle?! Evil or Very Mad - reik ta pabaisa isvaryt!
padeda, kai pasnekina, is balso - pasijunta kalti, kad lojo Wink))
beje, pastebejau apskritai ju ryski reakcija i rubus! ziemos pradzioj jie ilgai tyrineja mano ilgus kailinius ir buna, kad apsivilkus kita ruba, vel neatpazista! Smile va tokie ziopliukai Smile

jo, "narod melchiajet" - kaip rusai sako (cia apie azijatu apsaugines reakcijas).. Gintas pasakojo, kad tyrkmenai patys akmenis meto i savo sunis, jei jie iseina uz tos gyvenvietes ribu! sako, sulipa visi i sunkvezimi is darbu vaziuot namo ir prisirenka akmenu su savim - vaziuodami, jei aptinka koki lakstanti palaida suni, apmeto ji tais akmenimis - tipo, jis neturi iseiti kazin kur.. Smile)) nezn, kiek cia tiesios, keista tradicija, jei tiap.
man idomu butu irgi baltuka i aukstele nuvest, kolkas jis daugiau noro rodo griebt zmogui, kuris jo nuomone elgiasi "blogai", t.y. stoviniuoja cia jo kieme, budamas svetimas Laughing Laughing Laughing todel ji tenka prilaikyt nuolat, kad nedasiektu zmoniu.. po kazkiek laiko nurimsta ir jeigu artyn neisi, o bendrausi graziai su seiminiku, jis tik stebes, net loti nustos (kol nesujudesi staigiai arba nemeginsi imti koki daikta, pvz., malkas - busi ziauriai aplotas! Smile o ka jis darys, jei paleisi - net neisivaizduoju! nu, negalima taip eksperimentuot - gi kas tau sutiks buti tokiu "objektu"?? o aikstele - tai ne sava teritorija ir nezinia kokios tos reakcijos bus kitokiom salygom..
istikruju ar azijatas gali pats sulaikyti zmogu-agresoriu - klausimas, nes apie tai tik "knygose raso" - pasitikrinti gyvenime gali net netekti niekad arba karta-du per amziu (ir gal aciu Dievui?! Rolling Eyes )..
o del kaukazu - tai matyt, ne ta veisle pasirinkom?! Rolling Eyes Laughing
ale as su tais "psixavotais" nesiruosiu susidet! vienas giminaitis laiko netoliese - neleidzia savo vaikams prie jo prieit! - irgi nieko gero - o tas tai ko gero, tikrai griebs bet ka, priejusi kiek dasiekia... Rolling Eyes Laughing
Atgal į viršų
juta

PranešimasParašytas: Antr. 08 26, 2008 2:59 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nu jo, pasiseke, tao boba sako-"oi, kas cia dabar daros! Suniukai, geruciai!" Laughing Laughing Laughing O Juta draskos , kaip pasiutus Laughing
Nu, kas del kaukazu, tai , zinokit, situacija gal dar prastesne xarakterio atzvilgiu. Skaiciau straipsni, atrodo, Vysockio(jis uzsiima darbiniais,t.y. sarginiais, ne koviniais kaukazais ir azijatais), tai Ukrainoj is atejusiu i paroda , tiksliau apziura,pasyvia ginybine reakcija turejo - 30%kaukazu ir 16%azijatu, pyktumo neturejo 32%azijtau ir 25% kaukazu, sugebejo kasti 42% azijatu ir 40% kaukazu:( Shocked Manau nelinksma situacija! Pati stebejau parodoj kaukazus, tai pvz.BOB gavo atvirai baili kale!!!Nu jau kas kas, bet kaukazai tai jau garsejo savo piktumu senais gerais laikais, vien zodis kaukazas jau si ta reiske!
Del aiksteles tai reikia pradeti dresuoti apsaugines reakcijas namuose, o tik paskui eiti i aikstele,cia viskas atvirksciai, negu su visais "paprastais" sunimis!O siaip tai Turanas tai ,budavo, puola , gerai purto, taikosi griebti ne uz rankoves, bet uz veido(labai pyko dresuotojas, sako, sito psixo reikia saugotis! Laughing ), nu , bet zinokit po kokiu dvieju tokiu bandymu jo susidomejimas dingsta- jis pradeda ziovauti, mato, kad as sneku ramiausiai su tuo "piktadariu" ir jau kita priejima jis grasinamai ziuri, urzgia, bet kasti i rankove nenori!Zoidziu reikia realiu situaciju! Todel as manau, kad geriausia , kad azijatas dirbtu namuose, gal net uztenka pora kartu patikrinti, jei drasiai puola ir kanda tai jau idealu! Wink
Atgal į viršų
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Antr. 08 26, 2008 4:16 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Rolling Eyes oho-o-o.. liudnoka statistika..(del agresyvumo).. ka bekalbet, pas mus kieme kaukazas vaiksto (prie daugiabucio, kuriam gyvenam vilniuje) - kas ryta isleidzia palaida viena pasivaiksciot ir pilnam sunu ir zmoniu kieme jis elgiasi lyg niekur-nieko! nu, kazkoks nonsensas! mano spanielis ir tai daugiau saugojimo funkciju parodo! Laughing Laughing Laughing
syryt vel paleistas nubego reikalu atlikt, apuostinejo visa zalia pievele, tuo tarpu atbego dalmatinas - ir ka manot? pasisiause mano suo ir puole vyti anaji is "savo" aiksteles! Wink ir ne siaip sau - vyti, o pribeges ir kanda iskart i uzpakali! tas vos spejo 'isnest kudasiu"! sakau, jis pas mus is azijatu prisirankiojo elgesio modeliuku ir kartoja! (jie abu su Balto mate ir stebejo, kaip Lama tuos sunis pjove pas mus, ir matyt, pasimoko viens is kito vienoj gaujoj Smile ) mane eme saugot, visai kaip balto - prisiglaudzia prie koju ir akylai neleidia niekam prisiartint (sunims), zmogu is uz krumu islendanti irgi pasitinka kaip azijatai panasiai - urzgimas ir gasdinimas Smile taigi, mes savaji nepaleidziam net maziausia palakstyt tarp sunu - matosi, kad gali ikibt kam nors i uzpakali.. Wink)) manes kartais kiti savininkai klausia: ar jusu piktas? (jei prieina koks pasiuostyt) - zinokit, be jokio maivymosi sakau: geriau nereikia, negarantuoju, kas jam saus i galva.. (nes jauciu, kad jis isitempes)
balto, kol mazesnis budavo, leisdavom pabegiot palaida prie sveciu, (visvien jis artyn prie ju neidavo, o sukiodavosi aplink mano kojas -saugo! ot irgi idomu - klauso geriau vyro, o saugo labiau - mane! Wink)))
kai kelis kartus pribeges griebe zmogui nestipriai (pora kartu i uzpakali pasilenkusiam darbininkui ( Rolling Eyes Embarassed) , karta sveciui uz rankos pribeges, nutarem daugiau nebepaleist.. o ir uzaugo jau, vien isvaizda gasdina Rolling Eyes Embarassed gal jis ir turi pakankamai to piktumo, ka as zinau, (Appos vaikas vis gi!) reiktu pasitikrinti kokiais testais.. kazka ten Vytautas anksciau minejo apie psixikos testus, idomu kaip jie atliekami? is kur ta statistika gauta - matyt kazkokie yra matavimo kriterijai? lb idomu, papasakokit, o jusu abu azijatai dirba aikstelej, ar tik turana vedet? o namie kaip jie su sveciais elgiasi? nu, apart to kad loja ant svetimu? ar jus prileidziat juos buti kartu su savo pazistamais ar kaimynais? jei graziai kalbat su sveciu, jie nebesidomi juo?
man irgi noretusi, kad griebtu, jei iskils gresme (reali) - cia kur anksciau kalbejot apie tai, nes jau turejau situacija naturalia, gyvenime, kai pasijutau nusivylusi musu Lama, man panasu, kad jai zmogaus kunas - tabu (skirtingai nuo svetimo suns kuno, kuri galima ir reikia jos manymu griebt ir tarsyt momentaliai, vos tik perzengs jos teritorijos ribas!) ir kad tai nepriklauso kaip as kalbu su tuo zmogum.. tikrai nesuprantu ir as, ka turkmenai sau galvojo, kai atrinkinejo sunis apsaugai, tolerantiskus svetimiems zmonems... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
ar jie istikruju - TIK AVIganiai?! - saugos bandas nuo vilku ir daugiau nieko? o kaip gi kiemas ir turtas? Rolling Eyes Rolling Eyes
sakau, gal reik avis isigyt kitais metais?! Rolling Eyes jeigu ispjaus visas - tada "batai"! Evil or Very Mad reiskia ir ne "AVI-GANIAI".. Laughing Laughing Laughing
Atgal į viršų
juta

PranešimasParašytas: Antr. 08 26, 2008 5:28 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ne, "dirbo" aikstelej ti Turanas, Juta ne. Tada , kai nusipirkom Turana, gyvenom netoli tos aiksteles, tai ir eidavau. ir suniui pramoga(jam tai labai patikdavo, ypac, jei pavykdavo su sunim susimusti Laughing ) ir man idomu. Jei tiesa sakyt, tai as abejoju, kad Juta kastu, nors nebandem irgi niekad!Siaip tai ji labai puola ant svetimu,apsiputojus, soka ant voljero, ir reikia zmogui ne viena ir ne du kartus ateiti, bet pastoviai, kad ji nebepultu. Pvz. ant pastininkes net reakcijos nera jokios! bet juk palaida nebuna, voljere gyvena, o Turanas tai nepersistengia, pamato, kad snekam, tai nusisuka ir nueina. Bet as garantuota, kad sudavus jam su lazda, arba uzsimojus tai jis neissigas(nes taip buvo bandoma aikstelej, kai jam neidomu budavo, instruktorius uzsimodavo, arba suduodavo eglisakiu per kupra, tai suzveredavo Laughing )Ir tai , galvoju, gerai, nes nieko nera blogiau, kaip bailus azijatas! Crying or Very sad Bet vis delto , noreciau , kad elgtusi uztikrintai. Reikia isbsndyt kada, ziema, aptuloti koki pazystama(ne sunim!)zmogu ir paprasyt, kad paprasciausiai ieitu i kiema ir su lazda pagasdintu Wink
o del klausimo apie statistika, nesupratau, ar cia manes klauset, ar Vytauto?
P.s. Nu , matot, ir jum keista, kad kaukazai taip elgiasi! Nu kur tai matyta Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Apie veislę Visos datos yra GMT + 2 valandos
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Toliau
Puslapis 27

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume