Pagrindinis puslapis Vidurinės Azijos Aviganiai
www.alabai.info

DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas   Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

Kraujo linija ir veisimas
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Toliau

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Apie veislę
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Tr. 08 27, 2008 10:03 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

juta: matyta-matyta! Laughing Laughing Laughing
as jums kada pafotkinsiu ir idesiu kelias nuotraukas, kaip musu kiemas rytais atrodo (kokie 2 desimciai palaidu sunu!) ir ta kaukaza, plavinejanti cia palaida, nieks jo nebijo, nei sunys, nei zmones.. Laughing Laughing Laughing idomu cia pas mus.. gyvenam rajone, kur pagrinde privatus namai, daugiaauksciu gal 10, ir tie 3-ju aukstu.. Wink musu gal vienas - 5-kiu.. tai sunu zmones tikrai laiko labai daug, ivairiausiu veisliu galima prisiziureti, ir kas keisciausia, yra tokia mada: rytais paleisti tuos sunis vienus begiot (tarsi butu nuosavas kiemas).. man po Traku "tvarkos" kur sungaudzius kviesdavo kiekviena bobute, dabar labai keista, kaip cia visi atsipalaidave.. Wink
cia turime 3 prudus tarp namu, tai baisiausias zveris musu kiemuose - gulbes! Laughing Laughing Laughing rimtai, zinokit, ju cia gyvena visa seima ir kartais lapnoja per asfalta vorele is vieno prudo i kita (koks tuzinas issirikiuoja).. pirmutinis varosi patinas, baisingai snypsdamas, galinis - irgi, o per viduri visa seimyna, tai zinokit, visi sunys, zmones, visi issirikiuoja ir laukia, kada "procesija' pereis i kita pruda! WinkWink mano spanielis irgi ju bijo, yra gaves gera kirti i aki nuo gulbino (dar mazas budamas)! Laughing Laughing Laughing
o is sunu tai ko gero agresyviausia veisle - pekinesas! Laughing Laughing jau tie tai tikrai ilgai nesvarsto, ikibt zmogui i koja ar ne! Laughing Laughing tik tiek, kad jegos su azijatu gal nelygios, kur anas ikibtu, o kur - mazas! Smile))
jo, del psixikos testu as jusu klausiau, ne Vytauto, man idomu kaip testuoja ir matuoja ta agresyvuma? gal kada teko matyt, papasakokit, please Smile))
as mastau, gal pabandyt paprasyt to Dariaus is K-9, kur sunu amunicija pirkom, ju firma aikstelej dresura uzsiima, galetu uz koki uzmokesti ir pas mus kieme pravesti "uzsiemimus" (aisku, kai jau tvora bus:))
man idomiau kaip jie savo kieme reaguos (svetur as gal ir nenoreciau kad butu agresyvus, jiems kaip ir nepriklauso (sargams?) SmileSmile
neabejoju, kad zmogus su "dresura' ir pagaliu rankoj jiems lb "patiks", bet va ar puls? ir dar: ar neperjaunas Balto tokiems uzsiemimas, kaip skaitot? man sake lamos veisejas, kad kalei iki metu - jokiu agresijos treniruociu kategoriskai negalima (po metu supiktes savaime).. nu, ko gero galiu patvirtinti, supiktejo, bet puolimo nemanau kad sulauksiu is jos Crying or Very sad is Balto daugiau tikiuosi Smile
beje, Gintas man sake, kad azijatams isvis negalima skatinti agresijos niekad, sako, jie jos pakankamai turi savaime ir reikiamu momentu parodys.. tai gal nepraraskim vilties?! Rolling Eyes Laughing Laughing
P.S. Brac, Rolling Eyes Embarassed ziuriu, kad tema vel "i lankas" nuejo! Embarassed Embarassed matyt teks nauja uzvesti - azijatu agresyvumas ar kaip?.. Rolling Eyes
Atgal į viršų
juta

Prisijungė: 2007 09 26

PranešimasParašytas: Tr. 08 27, 2008 4:33 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Metames i "Kaip jusu azijatai saugo", gal tiks labiau!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Tr. 08 27, 2008 4:47 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

juta rašo:
Metames i "Kaip jusu azijatai saugo", gal tiks labiau!

OK. Smile
Atgal į viršų
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Tr. 09 03, 2008 8:18 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

juta: tai arteja Kauno savaitgalis, a ne? laukiam ziniu (ir foto's! Smile) gal su Rovsanu Juta kergsit? Va, Imir'ciku jau turesim, berods! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
dabar dar Jusu merginai "uzduoti duosit" Smile))))
klausimas: ar ne perlengvos galvos Ordos patinu?
Kara-Kelles - gal tik foto taip atrodo, man labiau patiko Embarassed
Atgal į viršų
juta

PranešimasParašytas: Tr. 09 03, 2008 8:53 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

As tai isivaizduoju, kad tokio amziaus patinu galvos nera susiformave, ypac tu krauju, bet paziuresim gyvai, foto ir realybe buna oi, kaip skiriasi!
Pafotkinsim, butinai, kad tik nesutrukdytu tai kelionei niekas!Tfu, tfu, tfu!
Labai idomu bus paziuret, ka duos Imiras, jo vaiku nemaciau!
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Tr. 09 03, 2008 9:59 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

juta: aha, sake Lina, kad jai Panevezy tas Adomaicio azijatas gyvai zymiai geriau pasirode, nei foto's Smile)) (varda tai neprisiminsiu azijato, is A raides) Smile

nu kur ta Inga su savo fotkem Imir'o !!!, visi gi laukiam issizioje!!! Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing
matem tik Rygoj, tos jau "paseno", Imiras auga dar, pasikeites gal.. Smile
kazin ar Imiras jau turi tu vaiku, kazkaip nesusiduriau Ine-te Smile
gal kas matet? Rolling Eyes
Atgal į viršų
juta

PranešimasParašytas: Tr. 09 03, 2008 10:39 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

As supratau, kad Vytautas atves i Kauna Kara Kele Rovshana, to suns, kuris buvo Panevezy teva.
Atgal į viršų
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Kv. 09 04, 2008 2:26 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

juta: ups! gavom uzsakyma suniukui nuo musu lamos ir balto Rolling Eyes Embarassed Laughing
600 lt. duoda Smile
(galia kad tik vienam, o kur dar 9 desim?) Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing
neee, gerai kad nesusikerge... Mr. Green
Atgal į viršų
admin
Site Admin

Prisijungė: 2007 09 18

PranešimasParašytas: Kv. 09 04, 2008 2:33 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nu dar biski kantrybes, gal šiandien jau sukelsiu IMIRo foto darytas kergimo dieną. Jam tai pirmas kergimas, pačiai smalsu kas gausis, bet verta rizikuot. Dar labai jaunas jis, berods 19mėn, tai praitą sav ir displazijos tyrimą padarė (švarus, A).

Juta, tai aš irgi taip supratau kad Rovšaną Kaune gyvai pamatysim Very Happy Man taip pat tiek smalsu kaip jis atrodo dabar kad vien dėl jo pasistengsiu į Kauną atlėkt.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
juta

PranešimasParašytas: Kv. 09 04, 2008 4:19 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Redi- o ka, buvo bandymu???(susikergti) Laughing
Taigi , jei Lama turi popierius, tai eikit i paroda ir galit kergti!
Atgal į viršų
juta

PranešimasParašytas: Kv. 09 04, 2008 4:20 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

admin rašo:
Nu dar biski kantrybes, gal šiandien jau sukelsiu IMIRo foto darytas kergimo dieną. Jam tai pirmas kergimas, pačiai smalsu kas gausis, bet verta rizikuot. Dar labai jaunas jis, berods 19mėn, tai praitą sav ir displazijos tyrimą padarė (švarus, A).

Juta, tai aš irgi taip supratau kad Rovšaną Kaune gyvai pamatysim Very Happy Man taip pat tiek smalsu kaip jis atrodo dabar kad vien dėl jo pasistengsiu į Kauną atlėkt.

O, tai gerai, kad busit! Paplepesim! Nu tau tai arti, butinai buk! Wink
Atgal į viršų
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Pen. 09 05, 2008 8:30 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

juta: lama dar perjauna kergimui - sausio 4 bus 2 metai tik, o apie balto ir sneket nera ko .. popieriu lama neturi, balto dok-us irgi uzkisau kazkur, nepavyksta rasti (matyt, toks stresas buvo parsivezus ji is marijampoles, kad nebeprisimenu, kur ka dejau Rolling Eyes Embarassed Laughing Laughing Laughing Laughing ) na, cia aisku, ne beda, ale vat parodose dar nedalyvausim kolkas (del sakandos)... Sad
taip kad musu suniukai jei ir bus, tai be dok-u..
norinciu gauti be popieriu gera suni yra pakankamai (juk "PIGIAU" - lietuviui magiskas zodis! Laughing Laughing )
as tik paklausiau: ar sugebes islaikyt toki suni, zinot ka atsake? ooo, nu tai savininkas turi savo FURU firma! Laughing Laughing Laughing anekdotas!
tipo, pinigu nepritruks (vel tas galvojimas, kad eda kaip 6 parsai, kaip taikliai pastebejo viena forumiete)..
sakau: salygas ar sudarys tinkamas, kad nepatupdytu ant lenciugo prie budos.. ta prasme, man svarbiau kokie zmones, o ne kiek jie turi pinigu - tie busimi seimininkai.. Smile
displazijos testus irgi reikia tada abiem daryt pries kergima, norint tuo uzsiimti, o gal ir ne tik displazijos?! Rolling Eyes - labai jau prisiklausiau dabar tokios info, tipo, kad issigimsta psixines savybes sarginiu sunu (apie vokiecius irgi girdejau, kad geriausias (ar didziausias) liet.veislynas gelez.vilkas pavaro "broka' - t.y. kergia pagal eksterjera, o sunys durni, neziurint kad su dokumentais...
aj, zodziu.. plati tema..
griztant prie musiskiu, galvoju, kad nesu pasiruosusi tam atsakingam zingsniui - kaip tureti suniuku.. Confused gal tegul geriau veislynai tuo uzsiima (pvz., "Azijos magija" Wink Wink Wink Laughing ), o as gal savo buhalterija uzsiiminesiu Smile))
Atgal į viršų
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Pen. 09 05, 2008 8:55 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

admin: o papasakokite prasom apie IMIR'o xarakteri! ir visa kergima, kaip vyko, kokiu ispudziu ten turejote (veislyne ir aplamai), papasakokite! Smile
labai idomu, koks Imiras namuose, man atrodo jis labai ramus azijatas (ta prasme, kad stabilus, ne nervingo tipo) ir ko gero, turetu buti nebailus visai Smile kokios jo sargumo reakcijos? kaip reaguoja i zmones? ar jau yra ka papjoves is keturkoju? Razz Laughing Laughing Laughing
aisku, kad jaunas, tai jaunas (su musu lamute viena diena berods gimes), bet duomenys tai jo puikus!! Smile
as dar vis "svaigstu" nuo baltu azijatu Embarassed Laughing Laughing Laughing
tai ko gero, dar turbut balta kale noresiu kada nors, juodo pakolkas nesinori, nors man jie labai grazus Smile))))))))
Atgal į viršų
juta

PranešimasParašytas: Pen. 09 05, 2008 11:06 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

REDI-
Is tikruju tai yra darbo su suniukais! Bet paskui tai atrodo, kad labai faina buvo, kai buvo suniuku:)! Blogiausia, kai reikia parduoti, tada ziuriu ziuriu i pirkejus ir kartais lieka toks kartelis, atrodo, kad nebus labai gerai ten suniukui. Bet, aisku, apgaulingas tas pirmas ispudis gali buti! Nors ta ceremonija su pardavimu tai liudnas reikalas. Gal reikia priprasti Rolling Eyes ?
O jeigu jau apie veislynus, tai as galvoju , kad zodziu "veislynas" gali vadintis tada, kai buna isleides bent jau kokias 5-6 vadas , o tokie , kaip mes, tai megejai! Wink Laughing
O Ingai tai geru klausimu "pavaret'! Ir man idomu! Gal ir as sugalvosiu apzendyt Juta su juo!
Inga, AUUUU! Rolling Eyes
Atgal į viršų
admin
Site Admin

PranešimasParašytas: Pen. 09 05, 2008 6:45 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Imiras labai ramus, o ko daugiau norėt kai mes po nosim jam rujojančią kalę pakišom Laughing Laughing Susikergė- ras dva ir baigta, šeimininkės labai gerai išmanė šitą reikalą, tai labai palengvino visą procedūrą nenuvarginant šunų. Imiras savo linijom įspūdingas Exclamation Nėra super kaulingas super platus, bet jis dar labai jaunas. 85cm ūgis Exclamation Žinokit nepatikėjau iš pradžių, pati matavau. Nuo puppy dienų man jis patiko, senai sakiau kanors su juo vistiek sukergsiu. Štai ir sukergiau Smile. Pas juos dar jo sesuo gyvena (yra foto prie Imiro)- kaip ir Imiras, labai švarių linijų Exclamation Jų foto šiuo adresu http://www.alabai.info/index.php?puslapis=jaunzembek-imir ten dar papildysiu ta puslapį vėliau.
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Lina

Prisijungė: 2007 10 15

PranešimasParašytas: Pen. 09 05, 2008 10:29 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

... tikrai ispudingas ugis... juk jis alsiros juren sunus... dabar busim giminaitem.... Very Happy Very Happy Very Happy ..... jo mama neispudinga... bet tevas tai tikrai Exclamation Exclamation ... dabar ieskom mergaites... tai vis dairomes kas tevas butu... matyt teks pasidairyt is Imiro..... o jis ten susirinkes kartais ne jaunimo ch ? Embarassed Rolling Eyes

bet kazkaip norisi Ahmeda atgaivint Smile .. spalva turim Smile.. kuna ir visa kita dar reikia isdirbt Shocked Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy ...

bet butu neblogai visiskai juoda Imiro dukra... Confused Very Happy
Atgal į viršų
Lina

PranešimasParašytas: Pen. 09 05, 2008 10:45 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Citata:
Del aiksteles tai reikia pradeti dresuoti apsaugines reakcijas namuose, o tik paskui eiti i aikstele,cia viskas atvirksciai, negu su visais "paprastais" sunimis!O siaip tai Turanas tai ,budavo, puola , gerai purto, taikosi griebti ne uz rankoves, bet uz veido(labai pyko dresuotojas, sako, sito psixo reikia saugotis! ), nu , bet zinokit po kokiu dvieju tokiu bandymu jo susidomejimas dingsta- jis pradeda ziovauti, mato, kad as sneku ramiausiai su tuo "piktadariu" ir jau kita priejima jis grasinamai ziuri, urzgia, bet kasti i rankove nenori!Zoidziu reikia realiu situaciju! Todel as manau, kad geriausia , kad azijatas dirbtu namuose, gal net uztenka pora kartu patikrinti, jei drasiai puola ir kanda tai jau idealu!

musu Tinai tik pasakyk: "Puci, imk." ir parodai uz kur tai ir griebs.. kaip reikalas tampys ir purtys... tik gaila, kad mato kad mes mokom.. jokio urzgimo, nieko nebuna.. Crying or Very sad o macas tikrai Turano charakteri paveldejo.. Very Happy labai loja, draskos (na cia gal Jutos kiek) kai kas atvaziuoja, bet kai pamato kad sneki, tai nusisuka ir nueina sau... bet jam vienodai rodo kelinta karta atvaziuoji, vis vien labai loja... Embarassed

[/code]
Atgal į viršų
Lina

PranešimasParašytas: Pen. 09 05, 2008 10:57 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Very Happy

Paskutinį kartą redagavo Lina, Št. 09 06, 2008 3:20 pm. Redaguota 1 kartą
Atgal į viršų
juta

PranešimasParašytas: Št. 09 06, 2008 9:15 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Imir laaabai i Mavra panasus. Ir tai gerai.
O ka jis dare, kai jus atvaziavot, ar is kart i trasa Apa isleidot? Wink
Atgal į viršų
admin
Site Admin

PranešimasParašytas: Št. 09 06, 2008 10:28 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Praktiškai iškart į trasą paleidom, na iš toli kai jis mus matė tai kaip ir prikloso- "burnojo" Very Happy , bet labai greit susiprato kame reikalas. Taip, labai į Mavrą panašus, o Mavras jau nuo senai man patiko. Imiras sūresnis už tėvą (sūrumas iš motinos pusės eina), bet kadangi Appa apysausė, tai manau derinukas gavosi (pagyvensim- pamatysim).
Atgal į viršų
juta

PranešimasParašytas: Št. 09 06, 2008 2:08 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aha, gera zodi atradai"surumas" Laughing
Del to tai taip. Is motinos vienareismiskai, nes is Zanos D"Ark tai to nelabai buna, net atvirksciai.
Nu, svarbiausia, kad butu! Laughing Wink
Atgal į viršų
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Pir. 09 08, 2008 12:45 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o ka tas "surumas" reiskia? Rolling Eyes Embarassed Embarassed
kaip supratau, priesingybe "sausumui" Smile)) ?
tai tipo toks "apdribes", neee? Rolling Eyes Laughing Laughing

labai patiko man Imir irgi, kaip ir jums! Smile fantastiskai lengvai juda! galva ir dubuo - super! mano du kriterijai, kuriais pas azijatus groziuosi! Smile aisku, ir ugis ispudingas! sakyciau nebudingas jaunzembeko azijatams lieknumas koju ir elegancija suns (ju man dazniausiai tokie "drebti" biski sunys, gruboki, kaip "kaimetukai", o Imiras - kazkaip man issiskiria dailumu (nu gal suprasit, ka norejau pasakyt Smile )
na, zodziu, viskas gerai, lauksim prieauglio ir jauciu, kazkam labai pasiseks - gauti toki azijatuka mazyli sau i namus! Smile)) (tfu-tfu, nenusneketi!! Smile))
as tai neatsisakyciau toki Imircika isigyti, va! Smile)
baisiai idomu, kokios bus spalvos vaiku!! Smile)
ot bus bajeris, jei bus visi balti ( Razz Laughing Laughing )
aisku, kas bus, ta "krikstysim"! Smile

juta: dabar Jusu eile! Smile (jutos) Laughing Laughing Laughing
gal irgi - Imir??
nezn. man Rovsanas - siaip sau Smile gal fotkese..
kudas kazkoks (atsiprasau seimininku, man akis gal pripratusi prie baltuko, tai kiti sunys kaip ir "padziuve" atrodo Laughing Laughing Laughing
(tame tarpe ir nuosava kale - pamenat, juk nuolat verkiu, kad per kuda Smile)) tai nesupykit Smile - va! Smile
Juta, o kada jusu kale rujos?
ne, rimtai - gal su Imiru kergsit irgi?
admin. gal nebus gaila Rolling Eyes Embarassed Laughing
o kokie jusu ispudizi, ar buvot parodoj?
Atgal į viršų
juta

PranešimasParašytas: Pir. 09 08, 2008 6:45 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Nu surumas tai vertimas is rusisko "сырой", tai gal "zalias' irgi tiktu:)SmileSmile
Nu, jei balti, tai Redi viena griebsit:)! Question
Juta tai planuoja ant pavasario kergti, kad suniukai butu, kai jau silta bus.
Su kuo tai dar nezinau, yra dar laiko paieskot!
Rovshan gal ir per kudas biski, bet matyt needrus, toki sunku atsert, nors parodai butu gerai!Ugio tai gan didelio ir siaip jis man patiko!
Atgal į viršų
Lina

PranešimasParašytas: Tr. 09 10, 2008 10:15 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

radau kokios mergaites noreciau Smile

http://cao.borda.ru/?1-15-0-00000306-000-10001-0-1221048120

vardai Tefi arba Taisha ... ju spalvos labai panasios i musu pirmosios azijates ... ir pakankamai sausos ir kaulingos... ugis pats tas Smile ... o Tesla tai tikra musu Fanda
Atgal į viršų
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Antr. 10 14, 2008 10:28 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

admin:grazus YUREK! super! man idealiai patinka sitas patinas!! Very Happy Evil or Very Mad Evil or Very Mad ir Haylai pataiket toki partneri, kuris jai pagal eksterjera lb tinka Smile ir ne mastifinis visai! nu, tikrai labai idomu, kokie bus suniukai! Smile
idomus tevas jo - biski "panasus" i Jaunzembeko stiliaus azijatus (nu, vis tie "shepetukai" - fainulkai! Smile))
...papasakokit ka ten matet idomaus (lenkijoj), kokiam mieste gyvena YUREK ? ar seimininkai turi daugiau azijatu? ar seniai juos laiko? gal zinot ju azijatu istorija? (kaip susirado suni is tokio tolimo Rusijos regijono?) Koks xarakteris YUREK'o? kaip pavyko kergimas?

forumas gal jau pasitaise, dziugu (nors gal ir kiek sutrumpejes vietomis WinkWink
ale va kai tik prisijungiu, visvien rodo lapo apacioj "Error on page" (toj vietoj, kur turi buti "Done"..
kazin kodel ir ar nebus cia vel koks luzis kada nors.. Rolling Eyes
Atgal į viršų
Lina

PranešimasParašytas: Antr. 10 14, 2008 2:13 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

na, man sio patino seneliai labiau patinka nei pats Embarassed Confused Rolling Eyes ... man nelabai patinka daugiau nei dvieju spalvu sunys (iskyrus tigrai) Smile ...

dabar neapsisprendziam kokios mergaites noretumem ir is kur Rolling Eyes
Atgal į viršų
admin
Site Admin

PranešimasParašytas: Pir. 10 20, 2008 8:57 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

YUreką rinkausi daugiau dėl genofondo einančio iš motinos pusės. Ten eina stiprūs genai, proporcijos, gražios linijos, temperamentas... Ir man labai svarbu buvo kad partneris Haylai nebūtu sūrus. Spalva asmeniškai man tokia kaip Yureko išvis nepatinka, tačiau į spalvą žiūriu paskutinėj vietoj. Charakteris jo toks koks ir turi būti, pas juos ten ne viens ir ne du šunys gyvena (bet azijatas tik jis vienas), labai rimtai žiūri į saugomą teritoriją, kuri yra gan nemaža. Ir nepaprastai myli šeimininkų vaikus...

O sukergimu tai neklauskit... Nuvežėm. Nelipa jis ir viskas, Hayla pati jam šikną kiša, uodegą kelia, stovi kaip įbesta, o tas toks kuklus, nėsykio su tokia didele mergaites nebendravęs, nežino ką daryt; jau naktis, mes panikoj, skambinam į visas klinikas kad bent jau inseminaciją atlikti (visgi kelionė tolima, nesinori gryžti tuščiom). Sutemo, uždarėm juos į voljerą ir nuėjom į namą. Kiek vėliau dirst per langą su žiūronu (nes atstumas didelis)- o jie ten jau poruojasi, kol atbėgom- jie jau susirakinę stovi... Štai ir visas kergimas. Pakartojimo nebuvo. Kitą ryta anksti išdūmėm namo.
Atgal į viršų
Lina

PranešimasParašytas: Pir. 10 20, 2008 9:30 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o cia tai tikra tiesa Smile visi kaip vienas Shocked
Atgal į viršų
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Kv. 10 30, 2008 1:18 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

admin: sian spalio 30! Very Happy
NU TAI KAIP TEN Appa ? Embarassed Rolling Eyes
gal JAU?

laukiam! SmileSmileSmile
Atgal į viršų
Agota

Prisijungė: 2008 08 11

PranešimasParašytas: Kv. 10 30, 2008 5:02 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Aha, we are waiting for Wink))
gal kokiu nuotraukyciou imesit?Smile
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
admin
Site Admin

PranešimasParašytas: Kv. 10 30, 2008 10:47 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Appa šiandien sakė negimdys. Gal ryt, poryt... Šuniukai niekur neskuba...
Atgal į viršų
jurgita

Prisijungė: 2007 09 30

PranešimasParašytas: Pen. 10 31, 2008 5:21 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Wink Wink Wink matyt dar nelaikas suniukasms Wink Wink ... maniske tai vos ne savaite nesiojo nuo "pikines" dienos Very Happy Very Happy
Atgal į viršų
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Antr. 11 04, 2008 2:20 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

sveikinu, admin! Pagaliau turit naujagimiu vel! Smile
Kiek viso? Kokios lytys?
Baisiai idomu! Smile
Dieve-dieve, kokie jie MAZIUKAI!! Wink))) (ziurint i foto! Smile)
Ar visi juodai-balti?
Kaip gimdymas praejo? Kaip jauciasi Appusia? Smile
Atgal į viršų
admin
Site Admin

PranešimasParašytas: Antr. 11 04, 2008 4:16 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ačiuz už sveikinimus. šuniukų dabar yra 7, labai keista bet ne vieno šuniuko negimė su ruda spalva, tik balta ir juoda. Na ir vienas šuniukas su pilkom dėmėm, bet manau jos bus tigrinės. Jūs neįsivaizduojat kiek man džiaugsmo kai namie turime šuniukus, aš su jais vos ne daugiau laiko praleidžiu nei su savo vaiku . Kai jiem bus savaitė amžiaus- įdėsiu pirmąsias jų foto į tinklapį. O šeip gimdymas nuo pirmo iki paskutinio išėjusio užtruko beveik 16valandų.
Atgal į viršų
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Antr. 11 04, 2008 5:58 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

admin: as isivaizduoju! kiek sypsenu pas jus namuose, kiek dziaugsmo! Smile fainuoliai-mazyliai! pupsiukai! isbuciuociau visus! Very Happy Very Happy Very Happy taip norisi pirstu paglostyt maza galvyte! Smile super! Smile
man turbut negalima butu maziuku azijatuku turet - as ir nuo ju neatsitraukciau! matyt, ir i darba nebeiciau - tik prie maziu sedeciau! Laughing Laughing Laughing
fantastiskas jausmas, xebra! Very Happy Very Happy Very Happy
labai-labai dziaugiuosi uz Jus, Inga! Smile
aisku, lauksim foto Smile

(bijau net klaust, ar yra visiskai balta kalyte.. Embarassed Rolling Eyes )
man Juta pranasavo, kad man tokios dar reik.. Razz Laughing Laughing Laughing )
kadangi esu baltu azijatu "fane" Smile))
... o vyras jau klause: o kokia buda Lamutei padaryt reiktu?.. Rolling Eyes
kad su suniukais tilptu?! Rolling Eyes Rolling Eyes
sakau: net negalvok!! priveis man - vaiku darzeli! Wink))
ne, nu.. as ji suprantu, aisku! dziaugsmas gi koks! Smile
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Apie veislę Visos datos yra GMT + 2 valandos
Pereiti prie Atgal  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Toliau
Puslapis 37

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume