Pagrindinis puslapis Vidurinės Azijos Aviganiai
www.alabai.info

DUKDUK   IeškotiIeškoti   Narių sąrašasNarių sąrašas   Vartotojų grupėsVartotojų grupės   RegistruotisRegistruotis 
 AprašymasAprašymas   Tikrinti asmeninius pranešimusTikrinti asmeninius pranešimus   PrisijungtiPrisijungti 

Vardai
Pereiti prie 1, 2, 3  Toliau

Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Apie veislę
Rodyti ankstesnę temą :: Rodyti sekančią temą  
Autorius Pranešimas
Lina

Prisijungė: 2007 10 15

PranešimasParašytas: Antr. 04 08, 2008 3:45 pm    Rašyti temą: Vardai Atsakyti su citata

diskusijos, pamastymai apie esamu sunu ir busimu vardus Smile))

tai dar neskambinom ir nesakem.... sakom moskool toks visai nieko Smile irgi Smile.... renkam po trupuciuka Smile laiko dar yra Smile
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Antr. 04 08, 2008 3:53 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

...kaip laiva pavadinsi, taip jis ir plauks Laughing Laughing Laughing (kaip sake neuzmirstamasis kapitonas Vrungelis is multiko Smile ) Laughing Laughing
Atgal į viršų
Lina

PranešimasParašytas: Antr. 04 08, 2008 3:58 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

kazkaip norisi idomaus ir skambancio vardo Smile Twisted Evil Twisted Evil

mano azijatu vardu sarasas:

Čita (Nargiza, dokumentinis)
Princas (patys išsirinkom)
Fanda
Bima

Macas (Macijausko garbei Smile )
Tina (Tigrina, jai labai neklauso, veikia tiesiog puikiai Smile )
Barta (su tokiu ja gavom Smile )

Very Happy
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką Apsilankyti vartotojo tinklapyje
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Antr. 04 08, 2008 4:02 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

pasiulykit mamai MEDZHAL, tikrai pavartys ant liezuvio ir patiks - o dar reiksme gera ir musu admin. pritare Smile turesit tikra azijatiska varda Exclamation

..turesiu krikstasuni Smile)))))))
atvaziuosiu paziuret! Laughing Laughing
...neseniai draugas atejo, paprase firmos pavadinima sugalvot, irgi vargelis Smile - per 5 min. isrinkau (reik dar toki, kokio niekur nera! Smile))))
jau uzsiregistravo firma ir liuks sekasi Smile
turiu lengva ranka ant vardu Smile
o zmogus nakti nemiegojo, galvojo vis.. Smile)))

na, laisva valia aisku, kiekvienam Smile
Atgal į viršų
Lina

PranešimasParašytas: Antr. 04 08, 2008 4:07 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

tai dar pasiknysim zodyne vardu gal kas uzkibs Smile

o taip tai redi visada prasom pas mum, jei tik noro ir laiko yra Smile
Atgal į viršų
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Antr. 04 08, 2008 9:15 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

aciu, aciu, linute, jus pas mus irgi visada prasom Very Happy Very Happy Very Happy
Atgal į viršų
Lina

PranešimasParašytas: Tr. 04 09, 2008 8:59 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

vakar visa vakara skaiciau zodyna visa vardu Smile tai toks junginukas grazus vardo gavosi Mavy Gaplan Smile teciui pasakiau tai tik juokis pradejo, bet juk musu suniukas siek tiek i melsvuma tai melynas tigras gerai skamba Twisted Evil
Atgal į viršų
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Tr. 04 09, 2008 11:08 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

kiek zinau, melsvumas yra neleistinas azijatams - joks! net ne trukumas, man rodos, o diskval.! koks ten tas jusu meslvumas, linusia?! Smile)))) kur jumi vis 'uznesa' fantazija.. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
gaplan - malikos tevo vardas, berods...

beje, Medžal'u nutariau savo busima azijata-patina pavadinti! Smile))
jei bus vada pvz., is B, bus B-Medžal Laughing Laughing Laughing beliko suni rasti Exclamation Shocked Shocked o, kur as cia jau irgi.. nusifantazuoju.. vyras man galva nusuks.. Rolling Eyes Embarassed Laughing
Atgal į viršų
admin
Site Admin

Prisijungė: 2007 09 18

PranešimasParašytas: Tr. 04 09, 2008 12:11 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Jūs pirma apsitverkit sklypą, o tada jau apie trečią galvokit Laughing Laughing Laughing
Ale gi stebinat (ir žavit!) jūs mane savo žiniom, redi , net Malikos tėvo vardą atsimenat Very Happy, ir apie melsvumą žinot (kad tai yda)... Nemanau kad tas melsvumas, kur Lina rašo yra tas tikrasis melsvumas, ten greičiau pilkumas (šviesiai). Faustas gal kai kam irgi gali atrodyt melsvas, bet jis kolkas šviesiai pilkas, deja tas jo gražus pilkumas jau dingsta, prasimušinėja, kaip rusai vadina, "palevoj" spalva. Turėtų labai gražiai atrodyt Linos šuniukas jei bus pilkai tigrinis.
Atgal į viršų
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Tr. 04 09, 2008 2:14 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing apsitversim! Laughing
net ne del 3-cio, o ir del situ dvieju! Smile juk musu 'augantis organizmas' jau 7 men. eina, isivaizduokit kaip jie du subrende azijatai lekios man pievomis nevarzomi... ox-xo-xo.. gali pykciu buti su kaimynais - o dar isgirdom naujena, kad vyro sesuo kaimynystej savo zemes istaciusi parduoti, tai jei turesim nauja kaimyna, kazin dar kaip paziures i musu sunkas... Smile)))))))))))))
Atgal į viršų
Lina

PranešimasParašytas: Tr. 04 09, 2008 2:37 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

zinau as tas spalvas, kurios neleistinos, kurios leistinos Very Happy Very Happy Very Happy pvz. trys spalvos irgi neleistinos bet tai rusijoje parodose dalyvauja ir nieko Rolling Eyes Rolling Eyes Very Happy .... kaip man aiskino viena veiseja, kad priklauso melyna ar pilka spalva nuo nosies veidrodelio spalvos Smile jei juoda nosis tai azijatas pilkas, bet jei pilkas tai jau melynas Very Happy Very Happy Very Happy kiek cia tiesos kas zino Very Happy Very Happy Very Happy arlan tai toks nei pilkas nei melsvas Very Happy Very Happy o kai ziurejom tai suniukas tamsesnis uz teva turetu but Smile bet kai auga tai jau turbut nusviesejes yra Laughing Laughing Laughing Very Happy

taip yra ir su vistom.. yra tokia veisle Dominant, ju buna net 9 atspalviu, o vienas is ju melynos vistos.. kai kuriem jos atrodo pilkos bet istiesu tai jos melynos yra Exclamation Very Happy Very Happy Laughing

vardas tai jau tikras vargas Very Happy
Atgal į viršų
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Tr. 04 09, 2008 4:02 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

lina: man priminet mano vyro ginca nuolatini: sakau dekis zalias kelnias, sako, gerai, tik jos ne zalios, o melynos! Laughing Laughing Laughing
as slapcia itariu ji daltonizmu ir kartais paklausiu ant sviesoforo, kokia spalva mato.... Rolling Eyes Wink Wink Wink Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

kaip as suprantu, tai tas busimas sunis bus rudas... (su tigrinem demem) Smile
Atgal į viršų
Lina

PranešimasParašytas: Tr. 04 09, 2008 4:27 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Very Happy Very Happy Very Happy suniukas bus kaip teva Arlanas tik tamsesnis, i pilkuma.. ir balto siek tiek maziau.. Smile demeti teciui ir nelabai patinka.. Smile
Atgal į viršų
PELENĖ

Prisijungė: 2007 10 20

PranešimasParašytas: Pen. 04 11, 2008 10:12 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Gal ir juokingai nuskambės, bet turėjau azijatą vardu Cinamonas
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Pen. 04 11, 2008 11:54 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Laughing Laughing Laughing jam i 'poras' lb tiktu mano pazistamu kale vardu Vanile Laughing Laughing (db i norwegija isvykusi gyventi )... Smile)))))))))))
beje, namuose vadinama 'Vanjka' - visai jau 'grazu'.. Wink Laughing
Atgal į viršų
Lina

PranešimasParašytas: Tr. 04 16, 2008 4:46 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Very Happy Very Happy na stai musu mazius jau ir varda turi irasyta dokumentuose Smile)) taip ir liko mavy gaplan Smile) bet kas ten zino kokia pravarde prilips Smile Razz
Atgal į viršų
Vytautas Adomaitis

Prisijungė: 2007 12 02

PranešimasParašytas: Tr. 04 16, 2008 9:14 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dažnai dokumentuose suteikiamų vardų, šeimininkai nenaudoja. Sugalvoja jiems savus. Ir čia nieko blogo.
Aš parenku vardus dokumentuose pagal turkmėnų taikomą vardų sąrašą. Tai gi, pirmas žodis yra šuns vardas, o antras - veislyno pavadinimas. Pvz.: Alabachar Orda. Man patinka jie ir aš taip vadinu savo augintinį - Alabachar (Ankstyvasis pavasaris). Man skamba ir patinka - jam taip pat Smile)
Turkmėniškų vardų sąrašą galima rasti www.karakelle.ru
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Siųsti el. laišką
jurgita

Prisijungė: 2007 09 30

PranešimasParašytas: Tr. 04 16, 2008 9:23 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

man tai kara-keles sunys patinka... Laughing Very Happy tokie tikri... Laughing o maniskiai perdidinti ir perstambinti.. Embarassed Embarassed
Atgal į viršų
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Kv. 04 17, 2008 11:23 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

radau kur maciau MACHMAL neseniai - alabai.lt vada is "M"..
man ten tas Murat pirmiau patiko, Lina sake, naturoj jie smulkesni atrodo, berods, nei foto
Atgal į viršų
admin
Site Admin

PranešimasParašytas: Kv. 04 17, 2008 5:45 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Ankščiau laikiausi tos nuomonės, kad šuniukam visuomet duosiu tik turkmėniškus vardus, turėjau vadą su labai gražiais vardais: Ak-Diš, Ak-Belek, Altay, Aždar ir kt, visi jie su reikšmėm. Bet kai šita veislė ima įgauti vis didesnį populiarumą, kartais tų pačių vardų kartojasi vos ne kiekvienam veislyne, ir visi jie stengiais uždėti garsių šunų vardus, pvz Elbars. Ankčiau išgirsdavai kad tas ar anas šuo yra Elbarso palikuonis, būdavo aišku kurio azijato jis palikuonis, o kaip yra dabar ??? Tų Elbarsų gal keli tūkstančiai, ir žinok kurio Elbarso palikuonis ?? Turkmėnai turėjo (nežinau kaip dabar) tradiciją pavadinti šuniuką žymaus prosenelio vardu, nes tikėjo, kad su vardu jis perims ir darbines savybes. Bet nemanau kad veislynai turi tokį įsitikinimą, jiem tai daugiau mažiau atrodo "krūta" ir tiek. Ištiesų reikia daug metų kad požiūris į tokius dalykus pasikeistų...
Dabar laikausi tos nuomonės, kad verčiau uždėsiu kokį savo originalų vardą, kad ir koks "Čiukčius" Laughing Laughing , užtat kai kurnors Europoj išgirsiu kad tas ar anas šuniukas yra Čiukčiaus provaikis, tiksliai žinosiu kad tai mano Čiukčiaus, nes antras toks vargu ar beatsiras... Laughing Žinoma, ne visi turkm. vardai yra populiarūs, dabar yra išleistas visas azijatų-kaukazų vardų katalogas, ten galima atsirinkti ir negirdėtų vardų, neabejoju, kad bus ir pas mane dar šuniukų su turkm. vardais bet jau tikrai nedėsiu vardo, kurį bent kartą jau būsiu girdėjus. Kolkas tokia mano politika Cool šiuo klausimu.
Atgal į viršų
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Kv. 04 17, 2008 6:10 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

istikro, 'chiukciaus' dar girdet neteko Rolling Eyes Laughing Laughing Laughing
mes irgi zinosim, kad cia - jusiskis, jei ka... WinkWink
o gaplanu ir machmalu lyg ir buvo.. na, gerai dar kad ne 'Aras' xm-xm...
bet cia vel gi skonio reikalas Smile kur as maciau? kazkur ine-te, azijato varda 'buldozer'.. Smile o ka? irgi savotiskai Smile)) man kai neturiu objekto, atrodo, ot kai jau prigalvosiu!! kad tik butu ka vadinti! Smile aisku, kriterijus irgi panasiai Smile 'niekas kitas tokio netures!' o va kai reikejo isrinkti.. brac.. Rolling Eyes Crying or Very sad kaip pagimdyti.. Rolling Eyes Laughing (sorry)
Atgal į viršų
Lina

PranešimasParašytas: Kv. 04 17, 2008 10:15 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

redi Smile atrode kad smulkesni nei nuotraukose, bet kai pamaciau kaip po savo kiema laksto tai nuomone siek tiek pasikeite Embarassed Embarassed Embarassed

tu gaplan yra daug bet mavy dar neteko girdet bet kas zino gal kur yra Smile mamai buvom pasiule suni pavadinti mauru Twisted Evil Twisted Evil
Atgal į viršų
Alexandra

Prisijungė: 2007 10 30

PranešimasParašytas: Pen. 04 18, 2008 8:36 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

ciukcius...

Mane vyras daznokai ciukcia vadina, tai galetumem ir rezervuotis jau ta suniuka, butu tikras mano vaikas
Atgal į viršų
admin
Site Admin

PranešimasParašytas: Pen. 04 18, 2008 9:48 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Sutarėm
Atgal į viršų
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Pen. 04 18, 2008 12:27 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Very Happy Very Happy Very Happy tai mes jau irgi lauksim, kada galesim pasakyti: "Čiuk-čiukai! Very Happy Laaaabas, mazyli !" Laughing Laughing Laughing mums cia netoli, galesim pasveikint! Laughing tai kada jau laukti? Rolling Eyes
Atgal į viršų
Linas

Prisijungė: 2007 10 01

PranešimasParašytas: Pen. 04 18, 2008 12:31 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

po to, kai namie buvo vardų rinkimas mažajam šuniui.. komplikuotas, nes reikėjo, kad vardas dar ir vaikui patiktų..

tai dabar po truputi kaupiam vardus.. na, pas mane kaip jau sakiau pagal hobius: arba iš gamtos arba iš karinės srities, svarbu, kad linksmi.. tik ko tais dauguma moteriški gaunas Rolling Eyes .. negi apie mergaitę reikės galvoti.. Rota (rusiskai kuopa), Kuopa, Seržas, boicas (rus. bojec), depas, Lokys, vilkas, Tūta, Tankas, Mucha (granatsvaidis), Pagas (PAG - provincijos atkūrimo grupė), Goras (provincija Afganistane), Batas (batalionas) ir tt.. Wink
Atgal į viršų
Simka

Prisijungė: 2007 12 10

PranešimasParašytas: Pen. 04 18, 2008 12:56 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Man labai faini vardai, Kuzia ir Pizius Smile
Atgal į viršų
Peržiūrėti vartotojo aprašymą Siųsti asmeninį pranešimą Apsilankyti vartotojo tinklapyje
Vytautas Adomaitis

Prisijungė: 2007 12 02

PranešimasParašytas: Pir. 04 21, 2008 10:14 pm    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Deja, ČIUKČIA nebebus originalu. Tokiu vardu patinas gyvena pas p.Venckų Šilutės rajone, berods veislynas Fazanas.
Nemanau, kad puikus sumanymas vadinti Čiukčia, Čiurka, Nigeris, Litvakas ar kaip nors panašiai. Manau Inga pajuokavo Laughing .
Atgal į viršų
admin
Site Admin

PranešimasParašytas: Antr. 04 22, 2008 8:19 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Juokavau, beabejo, čia kaip pavyzdys buvo Laughing Laughing Bet va- pasirodo rimtai, jau ir toks kaip Čiukčius yra Laughing Laughing
Atgal į viršų
Alexandra

PranešimasParašytas: Antr. 04 22, 2008 8:30 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Tai be abejones Vytautai kad pajuokavom.. Very Happy
Tik kad vat idomiai sutapo.. Nes is tiesu daznokai mane vyras taip vadina Rolling Eyes

As noreciau kokio nors Rolling Eyes :
Огул (сын, мальчик) arba Огуллы (приемыш, приемный сын)
Рахат (спокойствие, покой)
Торум (верблюжонок (от 6 мес. до года))
Мекир (хитрый, лукавый) arba Мехир (любовь, симпатия)

Dvigubi vardai man labai grazu(Tik nezinau ar taip galima?): Very Happy
Кюмуш (серебро) - Нур (луч)
Яран (сторонник, друг) - Халас (свободный)
Кесгир (острый) - Таалал (удовольствие, наслаждение, приятное ощущение)
Ыкджам (крепко) - Шерт (зарок, обещание)
Atgal į viršų
Alexandra

PranešimasParašytas: Antr. 04 22, 2008 8:34 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

man tiesiog be galo svrbi reiksme.. Nes kiek kartu isitikinau - как ты лодку назовёш, так она и поплывёт. kaip sake Vrungelis. Very Happy
Atgal į viršų
redi
Svečias

PranešimasParašytas: Antr. 04 22, 2008 8:35 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

daug galvojau apie vardus, juk norejom savo mazaji 'banditu' pavadinti - pamenat? ir gerai kad nepavadinom - jam tas vardas netinka.. Smile
as vistik galvoju, kad kiekvienas suo - individualybe su savo bruozais, ir man rodos vardas jam turi 'tikti'.. nezinau, kaip tai apibudinti, ko gero, tai visuma.. Smile - migla kazkokia parasiau .. Wink)))
maziuka vyras namie vadina Partizanu Smile)))))) jam tai lb tinka pagal xarakteri, grynai toks ir yra! Smile))))
o kalei kai rinkom varda, buvom po keliones po europa, kazkur slovakijoj matem garde sale kelio miskelyje tokius grazius gyvunus - lamas, sumaitinom joms savo duonyte is lietuvos - ir kai pamate vyras azijate panasios spalvos, kazkaip 'tiko' Smile karta man pasakoja: eina musu lama per trakus - isdidi, graksti, galva aukstai iskelta - kaip tikra lama! - o kiap tos lamos vaiksto - nieks nezino, trakuose jos nevaiksto!! Smile))))
o istikro sitai tiktu vardas 'banditka' (pasirodo Wink - ten merga su.... (tais daikciukais! Wink))) - tik kaip vadinom tokiu svelniu vardu - dar to neparode Smile))) na, bet saviems ji lb svelni mergaite, myli iki isprotejimo Smile galima ja aplink kakla apsivyniot - vietoj kalnieriaus! Smile)) dar iki siol - jau metai ir 3 men. - kartais apsislapina aukstelninka, kai mes atvaziuojam! Smile)))
Atgal į viršų
admin
Site Admin

PranešimasParašytas: Antr. 04 22, 2008 8:47 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Dvigubi vardi beabejo galimi. Vardą šeimininkas, jei pageidauja, gali išsirinkti pats, jei apsisprendžia rezervuotis šuniuką iki kol jam sueina mėnuo. Jam pasakoma tik pirma vardo raidė. Aš asmeniškai pageidauju duoti tokius vardus, kuriais šeimininkai ir vadintų. Tfu tfu tfu, bet pakolkas dar nė vienas maniškis nevadinamas kitaip nei parašyta dokuose. Suprantama, ne visada taip bus... Sad Sad Sad Nes jei šuniukui jau išduoti dokai, o būsimieji šeimininkai atvažiuoja jau su sugalvotu vardu, neliepsi gi vadint taip kaip dokuose. Kai kartą šeimyna atvažiavo rinktis kalytės, jie jau žinojo kad pavadins ją Milka, tai į dokus ir įdėjau B-Milka, teisėta ir originalu Very Happy , vardas prasidėjo iš B raidės ... Laughing Man vardų kūrimas vieas linksmiauisių dalykų veisime Smile

Pamenu, redi, kad Balto norėjot Banditu pervadint Smile
Atgal į viršų
Alexandra

PranešimasParašytas: Antr. 04 22, 2008 8:54 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

o pagal kokia abecele liepsite rinktis inga? Smile

Turbut jeigu lot. tai bus C raide, o jeigu kirilica tai V...
Atgal į viršų
admin
Site Admin

PranešimasParašytas: Antr. 04 22, 2008 9:07 am    Rašyti temą: Atsakyti su citata

Kad nežinau dar... gal iš kokios "W" ar "Q"... juokauju Laughing Laughing Gal iš "C", o gal iš "D", duosiu žinot kai apsispręsiu Wink
Atgal į viršų
Rodyti pranešimus nuo ankstesnio:   
Pradėti naują temą   Atsakyti į pranešimą    Pagrindinis puslapis -> Apie veislę Visos datos yra GMT + 2 valandos
Pereiti prie 1, 2, 3  Toliau
Puslapis 13

Pereiti į:  
Jūs negalite rašyti naujų pranešimų į šį forumą
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite ištrinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite dalyvauti apklausose šiame forume