Trumpai apie veislę

 fenomenas

Vidurinės Azijos aviganiai- viena seniausių šunų veislių pasaulyje. Tai labai nepriklausomi ir išdidūs šunys, įpratę patys orientuotis įvairiose situacijose. Net ir sudėtingiausiomis sąlygomis azijatai sprendimus priima patys savarankiškai, sunkiai duodasi kontroliuojami žmogaus, kai jiems atrodo, jog elgiasi teisingai.

Azijatų elgesys daro neišdildomą įspūdį!

Visų pirma, tai labai ramūs šunys, niekada nesipainiojantys po kojomis. Jų nervinė sistema labai stipri ir gerai išvystyta, „perkrauti“ ją praktiškai neįmanoma. Retas atvejis, kai azijatai susinervina, įvyksta savotiškas „nervinis sprogimas“. Jie turi itin aukštą intelektą . Gana užsispyrę, gali karts nuo karto siekti savo, bet dėl to negalima jų laikyti užsispyrėliais ar kvailiais. Šiuos šunis reikia suprasti. Tuomet juos tikrai pamilsite ir suvoksite, kokios turtingos sielos, taurios širdies yra azijatai. Juk didžiausias azijato kūrėjas yra ne žmogus, o Gamta. 

 

 

Trumpai tariant, VIDURINĖS AZIJOS AVIGANIS- TAI GALINGAS IR šALTAKRAUJIS SARGAS, BET TUO PAČIU MYLINTIS, ATSIDAVĘS šEIMOS NARYS. Tas, kas bent kartą yra laikęs azijatą ir jį perpratęs, niekuomet negalės pakeisti jo į jokią kitą veislę!

fenomenas

Rašykite alabai.mama@gmail.com | Tel: +370 687 68105 | Utalina, Kazlų Rūdos sav., Lietuva

Alabai.info © Visos teisės saugomos. Sprendimas INFOFACE